WELEDA най-добрата??

  • 32 100
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 800
Малко странно мирише. Peace

# 16
  • around the world
  • Мнения: 651
WELEDA имат страхотни неща, но в Бг не съм ги намирала. Козметиката им е и за майки,но доколкото знам се продава само в специализирани магазини. Аз си купувам тяхна козметика главно от Щатите. Препоръчвам продуктите им горещо.  Peace

# 17
  • Мнения: 829
аз отскоро използвам мляко за тяло (за децата) и крем за студено време. Млякото за тяло, според мен, не е достатъчно за дете с АД, макар да мажа сутрин и вечер, пак е суха кожата, иначе е страхотно (пробвах на себе си  Mr. Green). Но от крема за студено време съм във възторг! страхотен е, отново е от детската серия с невен. Не са евтини, но си заслужават!  Peace

# 18
  • Мнения: 1 422
Аз ползвах няколко продукта на Веледа за дъщеря ми, също и по време на бременността от серията за бременни.Ами честно казано, нормална козметика, не виждам с какво е чак толкова по-добра от останалите продукти за бебета/бременни.

Има огромна разлика, ако имаш сериозен проблем с кожата. Аз правя страшни реакции на химически вещества - нормална козметика, почистващи препарати всякакви, аерозоли всякакви....  #Crazy  #Crazy Супер неприятно, болезнено и некрасиво е положението.

Когато получа възпаление/ рани/ подуване и зачервяване, единствиното което успокоява, омекотява и помага да изчакам самоизлекуването на кожата е бадемовото олио за лесно раздразнима кожа на тази марка. Всякакви други кремове правят рана за няколко часа. Няма хипоалергични, свръхчувствиителни и тем подобни.

Включително с козметичката ми сме постигнали консенсус, че само парна баня и подробно дълбоко ръчно почистване, после йонофореза "с нищо"  Laughing и олиото отгоре.

# 19
  • Мнения: 1 422
Козметиката им е и за майки,но доколкото знам се продава само в специализирани магазини.

В Германия ги има в Кауфхоф например при "природната" козметика на общо основание. И в големите супермаркети съм виждала.

# 20
  • Мнения: 4 717
и аз съм много доволна от марката, купувам си я от Чехия обаче, из форума четох,че не се внася изобщо в БГ

Взимала съм и детски продукти и козметика за лице за мен, страхотна е и я препоръчвам с 2 ръце Hug

# 21
  • Мнения: 13 512
Aз ползвам пастата за зъби с невен, без ментол. Понеже в къщи сме на  хомеопатия, ми върши чудесна работа. Много приятен вкус, не като хомеопатичните, които намирам в България.

# 22
  • Мнения: 7 605
Догодина немската верига ДМ ще открие 1вия си магаzин в БГ, там би трябвало да има голям иzбор на продукти на Веледа  Peace

# 23
  • Мнения: 1 422
Догодина немската верига ДМ ще открие 1вия си магаzин в БГ, там би трябвало да има голям иzбор на продукти на Веледа  Peace

Музика в моите ушииии - черпя те специалнооооо за тази новинка

# 24
  • Мнения: 4 717
поздравления

ние с мъжа ми сме големи фенове на тази верига и каквото можем си го купуваме от тях, а не от обичайните магазини

събираме точки и после си вземаме отстъпка

техните марки са с отлично качество, а цените са повече от добри Peace

# 25
  • Мнения: 7 605
Мда, и аz съм редовна клиентка там  Wink  Наистина се радвах като раzбрах 4е Ще влиzат и в българския паzар. Най после една хубава верига да дойде  Peace

# 26
  • Мнения: 204
Аз съм използвала кремчето за подсичане, не беше лошо но от Чико съм най-доволна. Купих си го на летището във Франкфурт, не знам дали тук се продават.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 22
Момичета, вече има ВЕЛЕДА и в БГ, в аптеки Ремедиум Grinning Много съм доволна, чакам с нетарпение заплата, за да релизирам ниякои покупки.

# 28
  • Мнения: 13 512
Момичета, вече има ВЕЛЕДА и в БГ, в аптеки Ремедиум Grinning Много съм доволна, чакам с нетарпение заплата, за да релизирам ниякои покупки.
страхотна новина! Би ли попитала да ли ги има във Варна?

# 29
  • Мнения: 743
Май само положително отзиви прочетох. Ще погледна специално като търся нещо следващият път.

Общи условия

Активация на акаунт