Моля за мнение за количка Chicco Trio S3 (триколката 3-в-1)

  • 4 426
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 255
не я знам количката обаче от снимката поне страшно ми хареса, красива е  Simple Smile)

# 16
  • Мнения: 2
molq nqkoi ako znae kade v Sofiq ima magazin za koli4ki chicco mersi predvaritelno

# 17
  • Мнения: 1 449
molq nqkoi ako znae kade v Sofiq ima magazin za koli4ki chicco mersi predvaritelno

Например:

Магазин "9+"
бул. "П.К.Яворов" 34

# 18
  • Мнения: 198
Количката е супер  Peace
само не си купувйте  в цвят Деним- нашата избеля  много , от слънцето Sad

# 19
Tazi koli4ka e tolkova nedomislena 4e ot iad majat mi ia udari v zemiata i tia se razpadna!
Parvo, ko64eto za novorodeno omaliava na bebeo ujasno barzo. Moeto bebe e na 3 meseca i po4ti ia izpulva. Vtoro, ne moje6 da ia razglobi6 sama. Treto, ne vliza v nito edin bagajnik. 4etvarto, ko64eto za kola e do 6 kg. Polu4ava se edin moment, v koito bebeto e malko za sedia6to ko64e, a ne vliza v leja6toto i e tejko za ko64eto za kola.
Savetvam te da si izbere6 druga koli4ka. Az si kupih na Quinny.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 688
Tazi koli4ka e tolkova nedomislena 4e ot iad majat mi ia udari v zemiata i tia se razpadna!
Parvo, ko64eto za novorodeno omaliava na bebeo ujasno barzo. Moeto bebe e na 3 meseca i po4ti ia izpulva. Vtoro, ne moje6 da ia razglobi6 sama. Treto, ne vliza v nito edin bagajnik. 4etvarto, ko64eto za kola e do 6 kg. Polu4ava se edin moment, v koito bebeto e malko za sedia6to ko64e, a ne vliza v leja6toto i e tejko za ko64eto za kola.
Savetvam te da si izbere6 druga koli4ka. Az si kupih na Quinny.
мисля че е добре да се запознаеш с всички функции на количката преди да я критикуваш.
виж какво пише в характеристиката на столчето за кола на Чико!

http://family-bg.com/prX_551.htm

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 531
Tazi koli4ka e tolkova nedomislena 4e ot iad majat mi ia udari v zemiata i tia se razpadna!
Parvo, ko64eto za novorodeno omaliava na bebeo ujasno barzo. Moeto bebe e na 3 meseca i po4ti ia izpulva. Vtoro, ne moje6 da ia razglobi6 sama. Treto, ne vliza v nito edin bagajnik. 4etvarto, ko64eto za kola e do 6 kg. Polu4ava se edin moment, v koito bebeto e malko za sedia6to ko64e, a ne vliza v leja6toto i e tejko za ko64eto za kola.
Savetvam te da si izbere6 druga koli4ka. Az si kupih na Quinny.

Ти вярваш ли си?В Пежо 406 влиза перфектно!

Общи условия

Активация на акаунт