Защо няма да се върна в БГ ... още една причина

  • 1 898
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 216
Цинга- манга фук............
 Sick Sick Sick
Поне не можа да измисли нещо друго, това е талант според мен( и много други)


http://www.youtube.com/watch?v=C4IGm9E4W9g

# 16
  • Мнения: 2 550
тоя па, ти изобщо не си у час...да ти имам причините


п.с. ето ти още една причина да не се връщаш, изключително груби жени има в бг!

# 17
  • Мнения: 2 254
Боцо,да не побегна зад граница,като се появи Азис на хоризонта?

# 18
  • Мнения: 524
Не съм почитател, нито на чалгата, нито на мюзик айдъл, но като им харесва на хората, защо да не се забавляват. Това го гледам за първи път и го оценявам като добър майтап. Това да е причина да не си идваш??? Все едно да кажеш, че те е срам от майка ти. Ами, ако твоите деца един ден се срамуват от теб, че не говориш перфектно езика на страната в която живееш?

# 19
  • Мнения: 524
Боцо,да не побегна зад граница,като се появи Азис на хоризонта?
Laughing Peace

# 20
  • Мнения: 270
Botzo, и тука ли дойде да се оакаш ooooh!. Не ти ли стигна пространството в www.bgcanada.com. Аман от тебе, навсякъде си. Разбрахме, че ненавиждаш България. Стой си в Канада, яж си социалната помощ и си трай! Извинявам се  на всички останали, но този човек просто беше един от разрушителите на друг прекрасен форум, където не спря да сипе пумия срещу България и българите. То не бяха хвалебствия на Аржентина, където живееше, а после и на Квебек, то не бяха обиди и епитети. Каквото и да правиш, каквото и да плюеш, колкото и пъти още да се откажеш от българското си гражданство, ЩЕ СИ ОСТАНЕШ С БЪЛГАРСКА КРЪВ. А ЗА ТЕБ НИКОЙ В БЪЛГАРИЯ НЯМА ДА ПЛАЧЕ! БЪДИ СИГУРЕН В ТОВА. Направо побеснях Close.

# 21
  • Мнения: 2 070
Форумът съвсем слънчаса.
Да бях модератор днес щях да дам почивен ден на целия Клюкарник.

# 22
  • Мнения: 1 230
Форумът съвсем слънчаса.
Да бях модератор днес щях да дам почивен ден на целия Клюкарник.
Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 524
Форумът съвсем слънчаса.
Да бях модератор днес щях да дам почивен ден на целия Клюкарник.
Ами ние какво ще правим?

# 24
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Голям майтап е тази песен, за пръв път я чувам и много се смях, честно ...хареса ми , че е точно на песента на Уитни Хюстън  hahaha

Последна редакция: пт, 20 юли 2007, 21:47 от secretgarden

# 25
Все едно да кажеш, че те е срам от майка ти. Ами, ако твоите деца един ден се срамуват от теб, че не говориш перфектно езика на страната в която живееш?
Това са меко казано пълни глупости, но с интерес наблюдавам че не са и единствените.
Затова не е чудно че момата има цяла аудитория с "българеещи" се българи. Еми приятно прекарване  Joy

# 26
  • Мнения: 524
Извинявай, но съм толкова тъпа българка, че не разбрах какво искаш да ми кажеш, би ли пояснил.

# 27
  • Мнения: X
Хехе, Боцко, благодаря ти, нов французино!
След клипчето за комунистите от вчера, твоят пост е най-свежото нещо, което виждам тия дни!  Joy Joy Joy
Продължавай в същия дух! Забавлявай сънародниците си - добре, че пишете там от север, малко да ни разтушите в страшната жега!
 Hug
А ти си късметлия - не стига, че ще говориш развален български, ами и развален френски!
Де е Канада, тралала-ла-ла-ла! Де е Канада, трала-ла-ла-лай-ла-ла! Peace

# 28
  • Мнения: 25 615
Форумът съвсем слънчаса.
Да бях модератор днес щях да дам почивен ден на целия Клюкарник.

Ъъъъ, в някой СПА-хотел на морето, нали?  Wink
Хуквам да стягам багажа!  Mr. Green

# 29
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
мама деси, ясно е сега на вси4ки кой  е авторът! малко ми светна идеята на темата -да  олюем вси4ко бг и родно! не става, иди гледай тъпнящите 4ужди тв, по4ни от европа и стигни до америката, картинката е повтаряема, тъпотиите са ве4ни!отлюспил си се от бг, забрави за нас!

Общи условия

Активация на акаунт