Плажно олио-остана ли ви ?

  • 2 512
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Прибирам в хладилник и ползвам и следващото лято.

# 16
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Аз всяка година си купувам ново.
И аз!

# 17
  • Мнения: 4 733
Ползвах в началото на лятото остатъка от Нивеа-та от миналата година, нищо му нямаше.

# 18
  • Мнения: 5 140
Прибирам в хладилник и ползвам и следващото лято.


Същата работа. Peace

# 19
  • у нас
  • Мнения: 443
Винаги ми остава. Винаги го използвам следващото лято. Даже и да му е изтекъл срокът, посочен на опаковката, ако на мирис и вид нищо му няма, пак го ползвам.
Не съм имала проблеми.

# 20
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз по принцип мн. не ползвам тези мазила, но се е случвало да ми остане и просто го хвърлям. Догодина ново. Чела съм, че не е ефективно, когато се ползва втори сезон.

# 21
  • Мнения: 1 313
Аз също не успявам да изразходя опаковките за една двуседмична почивка. А и аз винаги имам по няколко с различен фактор. Не ги хвърлям след морето, защото ползвам лосиони със слънцезащита не само на плажа.

# 22
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Почти винаги се връщам без олио,защото си го измазвам доволно,но млякото на малката остава.Не мога да измажа една опаковка по малкото и телце,но след това си мажа лицето и така и нейния употребявам!Догодина нов,на нашия пише ,че трайноста му е 6м. след отварянето,за кога да го пазя...

# 23
  • Мнения: 3 216
Извинявам се,че се намесвам в чужда тема,но искам да ви питам: С олиото за почерняване може ли да се ползва едновременно и мляко с фактор? ИЛи ефекта и на 2 се губи? Или може би едното в еди колко си часа, а другото час-два след него?

# 24
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз ги ползвам, ако останат, не ги хварлям!

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Винаги ми остава плажно олио или мляко, за още един сезон. Съхранявам ги на тъмно място (шкаф) или хладилник.

# 26
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 150
Извинявам се,че се намесвам в чужда тема,но искам да ви питам: С олиото за почерняване може ли да се ползва едновременно и мляко с фактор? ИЛи ефекта и на 2 се губи? Или може би едното в еди колко си часа, а другото час-два след него?
Ако вече имаш тен и искаш да си засилиш загара- давай с олиото.Но ако си беличка наблегни повече на млякото и след това можеш да почнеш да ги редуваш,така няма да изгориш,а и ще се сдобиеш с по-дълготраен тен.Знам го от личен опит Wink

# 27
  • Мнения: 4 733
Аз съм бяла и ако в самото начало започна с мляко, после и да мина на олио ефект няма Wink Мажа се направо с олиото и увеличавам постепенно времето на стоене на плажа.

# 28
  • Мнения: 1 731
Ползвам ги и другото лято ,не са навредили като се съхраняват правилно. Flutter

# 29
  • Мнения: 3 211
Почти винаги ми остават - и мляко с фактор и олио за почерняване. Ако са в срок на годност ги използвам и следващото лято. До сега не съм имала проблеми.
и аз така

Общи условия

Активация на акаунт