Мама на море а бебе без цице!!!

  • 2 728
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 924
Много, много мразя да критикувам, затова ще спестя.А и преди мен са били достатъчно ясни.
Не разбирам само каква ти е дилемата- чета, че бебето ти е почти изцяло на АМ, имаш желание и да я отбиваш...

# 16
  • Мнения: 1 008
Защо не си вземеш бебето и бабата с вас?
Аз също мислех да я оставя за 2-3 дни, но се наложи 1 вечер да я оставим и беше ревала много, отказала да яде... Аз пък се пукнах от притеснение, макар че на майка ми имам повече от 100 %доверие... Та затова ще си я взема с нас, така ще направим и по дълго моренце... Но при мен проблем няма и при единия и при другия вариант, защото аз се изцеждам и храня с шише. Бях и приготвила кърма във фризера за 2-3 дни, но някакси няма да мога да я оставя, ще ми е мъчно....
Изцяло си е на кърма, а пък аз цедя по 5 пъти на ден. И ще си цедя и на морето, няма начин. Ако я оставиш и искаш да я кърмиш после, дори и само вечер, трябва да цедиш всяка вечер за да поддържаш кърмата.

# 17
  • Мнения: 164
Прави сте но мисля да го направя и заради сина ми.Откакто се роди малката нямам много време за него, а той си има нужда от внимание и милувки нищо че е вече на 7 годинки.Мисля че ще му се отрази добре тази почивка малко преди училище-първолак ще е есента.А му е и последното безгрижно лято преди да е станал ученик.Все му се караме да пази тишина, да не излиза от стаята си за да не събуди детето.Малко ми е жал и за него.Та така може би не ме разбират майките с едно детенце......

# 18
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Не знам, с едно дете съм, но си мисля, че синът ти трябва да е наясно, че бебето е част от вашия живот, завинаги. С това море той ще разбере, че може с бебе, може и без бебе. На морето ще има цялото внимание на тати и мама, а като се върнете отново ще дели с друг.
Отделно, какво значи последно безгрижно лято, другото какво ще прави, ще го пратите на бригада да бере домати ли  newsm78. Детството му не свършва с първия учебен ден.
И аз не бих си оставила бебето. Изобщо няма да съм спокойна толкова време без нея.

# 19
  • Мнения: 6 029
ама много сте лоши... ий, айде спестете си мненията на ССФ. повечето писали тук имате по едно дете..с изключение на Eiphnh май.

и какво сега? като има бебе, другото дете да пасе и ида се оправя? а от къде знаете, че не е опитала да се справи с проблема?

аз имам две деца и те разбирам, danielka1979. отивайте на море. направете кефа на детето. и аз бих искала да заведа щерката някъде без бебето, но няма как. или ако има - то е за два дни. нищо няма да му стане на бебето, споко. то ще приеме този, който ще го гледа. докато на 7годишно дете не му минават тия.
Цитат
Детството му не свършва с първия учебен ден.
- а с това пък хич не съм съгласна. айде като имате второ дете пак ще си говорим.

# 20
  • Мнения: 6 029
  И не е толкова важно,какво ще стане с кърмата ти,колкото  какъв ще е стресът за бебето ти.

бе що за глупости? какъв стрес при тримесечно бебе?

# 21
  • Мнения: 164
мнооого ти благодаря за подкрепата Heart Eyesамбицирам се и ще си запазя кърмата и за след това.Сега почнах с помпата май ще е по - лесно с нея Praynig

# 22
  • Мнения: 6 029
мнооого ти благодаря за подкрепата Heart Eyesамбицирам се и ще си запазя кърмата и за след това.Сега почнах с помпата май ще е по - лесно с нея Praynig

успех, вярвам че при достатъчно желание и упоритост ще запазиш кърмата... не се спира така лесно, като се върнеш предлагай на бебето възможно най-често да суче. приятна почивка!

# 23
  • Мнения: 2 818
  И не е толкова важно,какво ще стане с кърмата ти,колкото  какъв ще е стресът за бебето ти.

бе що за глупости? какъв стрес при тримесечно бебе?

Да, те са само тела, нямат емоции, не познават майка си и нищо не разбират. Нещо средно между кукли и тамагочи....

По темата, аз не бих оставила също, ще ходим на море 4-мата. Да обръщаш внимание на единия не означава да не обръщаш никакво на другия. Трябва баланс. Така според мен само ще провокираш отрицателни емоции между двете си деца.На големия показваш, че може пак да сте само тримата, вместо да му покажеш , че и 4+бабата ще се забавлявате много добре, без да е необходимо игнориране на бебебто. Лично мнение обаче  Peace

# 24
  • Мнения: 6 029
  И не е толкова важно,какво ще стане с кърмата ти,колкото  какъв ще е стресът за бебето ти.

бе що за глупости? какъв стрес при тримесечно бебе?

Да, те са само тела, нямат емоции, не познават майка си и нищо не разбират. Нещо средно между кукли и тамагочи....

не знам точно какво изживява едно бебе, ясно  е че има емоции. но съгласи се при едно 7 годишни дете стреса е къде къде по-голям.. и по траен. от колкото при бебето.

# 25
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
...
Цитат
Детството му не свършва с първия учебен ден.
- а с това пък хич не съм съгласна. айде като имате второ дете пак ще си говорим.

Нямам второ дете, а това е доста далеч от 7-те години. Но бъди сигурна, че добре си спомнят детството си и то не е свършило с първия учебен ден. Водиха ме на море дори като ходих на училище и то заедно с малкия ми брат.

П.п. Каква връзка има второто дете с изказването ми?

# 26
  • Мнения: 319
Момичета, спорът е излишен! Не виждате ли, че на жената й се ходи на море. И от всичките мнения "Против!", тя си хареса единственото "За!"
danielka1979, искам да те попитам, като така или иначе си взела решение, защо пускаш такава тема? За да успокоиш съвестта си или си се надявала да получиш от някой подкрепа, за да разбереш, че не си единствена?
Ще  ти кажа едно: имам по-малък брат и родителите ни никога не са ни делили и сега даваме мило и драго един за друг и мога да разчитам на 100% на него, както и той на мен.
Приятно да ти е изкарването на море! Хайде...

# 27
  • Мнения: 8 242
  И не е толкова важно,какво ще стане с кърмата ти,колкото  какъв ще е стресът за бебето ти.

бе що за глупости? какъв стрес при тримесечно бебе?

Да, те са само тела, нямат емоции, не познават майка си и нищо не разбират. Нещо средно между кукли и тамагочи....

не знам точно какво изживява едно бебе, ясно  е че има емоции. но съгласи се при едно 7 годишни дете стреса е къде къде по-голям.. и по траен. от колкото при бебето.

У да.. щото бебето е малко и нищо не помни нали  ooooh! Абе какви са тия глупости  #Cussing out  Бебето няма нужда от майка си, може да го гледа който и да е, важното е да му тъпчат нещо в устата да яде  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 1 924
За да успокоиш съвестта си или си се надявала да получиш от някой подкрепа, за да разбереш, че не си единствена?




Хехе, ако е така, грешно място е потърсила.Тука сме доста нетолерантни по тази тема май Joy
Виж,ако беше пуснала тема в подфорума за хранене с АМ, щяха да я подкрепят на 100 % най-вероятно.Абе и ние сме едни... Joy

# 29
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
За да успокоиш съвестта си или си се надявала да получиш от някой подкрепа, за да разбереш, че не си единствена?




Хехе, ако е така, грешно място е потърсила.Тука сме доста нетолерантни по тази тема май Joy
Виж,ако беше пуснала тема в подфорума за хранене с АМ, щяха да я подкрепят на 100 % най-вероятно.Абе и ние сме едни... Joy


Абе не е така, аз не кърмя вече 6 месеца и пак съм много против!!!
Мнението ми е доста крайно и езика ми доста груб, затова едвам се въздържам да не пиша.

Общи условия

Активация на акаунт