Кошара за игра

  • 2 029
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 621
Не съм ползвала такава. Не мисля, че е необходима Peace

# 16
  • Мнения: 4 406
не съм ползвала, но понякога ми се е искало да я имам

# 17
  • Мнения: 4 401
А някой имал ли е такава кошара на Бертони http://shop.danet.bg/product_reviews.php?cPath=23_70&product … ac7995d6cdd4e57fc
Интересуваме има ли вероятност да се обърне ащо детето се подпре на преградката. В смисъл дали е устойчива? Благодаря предварително.  bouquet
нашата е същата много съм доволна имаме я от както бебка е на 3-4 месеца ,но нашата кукла още в края на втория месец можеше да се търкаля на страни и като е по гръбче се придвижва нагоре местейки си раменете Shockedдаже ''изпълзя ''от кантара на една консултация и сестрата се втрещи Shocked
Та значи стабилна е и както и да се върти и блъска не може да се удари дори по ъглите Peace.Освен това е от нещо като шушляк и е много лесна за почистване,има гривни за да се хване бебето и да се изправя,осигурява му видимост и не се чувства само.А и е метър на метър отвътре спокойно може да се пълзи.Просто нямам забележки,освен това че е твърде шарена за интериора на стаята но на бебка май и харесва.За мен е добре да можем да сменяме стаите като и омръзне в леглото /спалнята/ отиваме в кошарата /хола/ все ми е пред очите и съм спокойна че няма да се удари или да бръкне в контакт или да намери неподходяща''играчка''
Казват че до към 1.5 г.ще може да я ползва.Прави ми впечатление че все по за дълго се заиграва ,а моето дете от малко е все на ръце.
ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ДОБРА ПОКУПКА!Спокойствието и безопасността на детето за мен са безценни!


п.п.забравих да напиша че се сгъва за секунди и става мниго малка нещо от рода на 20см/20см/60см пиша по спомен

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 10:13 от mamamari

# 18
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
ние имаме кошара за игра и на бебка много и харесва да я оставям там с игра4ките си и да си играе.откакто запо4на да сяда и да се заиграва я слагам вътре. Grinning

# 19
  • Мнения: 6 029
Имах за каката, сега взех и за бебето. Стои вътре по половин час макс. Има играчки, върти се, гледа си ги. Но още не лази. Аз го слагам от три месечен, за да свиква. Щом детето лази - няма смисъл, няма да стои вътре.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 588
И аз тези дни се чудех дали има смисъл от подобна покупка, защото баща ми иска да купи на сина ми такава кошара. Май е безсмислено. Едва ли ще иска да стои много време вътре. По-добре да му взема някаква забавно шарено килимче, върху което да си играе и да се опитва да лази (още не може).

# 21
  • Мнения: 1 483
И аз тези дни се чудех дали има смисъл от подобна покупка, защото баща ми иска да купи на сина ми такава кошара. Май е безсмислено. Едва ли ще иска да стои много време вътре. По-добре да му взема някаква забавно шарено килимче, върху което да си играе и да се опитва да лази (още не може).

И аз така мислих,ама се оказа нужна вещ.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 566
Почти ще повторя мнението на Таталина  Simple Smile Бебешката кошарка е страхотна, ако се купи, когато бебето е на около 6 месеца и ако е достатъчно широка... Има едни малки, които за нищо не стават... От друга страна достатъчно широка кошарка човек може да си сложи в достатъчно широко жилище... Иначе е безумно. Така че нещата са свързани и взаимнозависими...

За мен лично беше страхотно улеснение, защото като оставех там бебето можех напълно спокойно да свърша някои неща, например да измия чините, да сготвя, а той си се занимаваше... Научи се да ходи в нея като се държеше отначало, а в един момент започна да се пуска...

Според мен бебе на 10 месеца и половина, което пълзи из цялата къща и не е слагано до момента в кошара, няма да възприеме идеята...

# 23
  • Мнения: 2 131
А някой имал ли е такава кошара на Бертони http://shop.danet.bg/product_reviews.php?cPath=23_70&product … ac7995d6cdd4e57fc
Интересуваме има ли вероятност да се обърне ащо детето се подпре на преградката. В смисъл дали е устойчива? Благодаря предварително.  bouquet
Ние имаме абсолютно същата кошара и аз съм доволна. Аз започнах да слагам Алекс преди да пропълзи и мога да кажа, че си играе вътре. Е, разбира се, че в един момент му омръзва... Въпреки че е висока вече успява и в нея да се изправи. Ще видим колко време още ще я ползваме, но мисля че си заслужава. А след това смятам че ще бъде чудесен кош за играчки.
Не мисля че има опасност бебето да се обърне, защото е стабилна. А механизмите за сгъване така са измислени, че бебокът като се хване да не може да ги натисне и да я сгъне.

# 24
  • Мнения: 2 425
Мерси момичета много сте мили и отзивчиви. Ще си вземем една, а и Валя е на 4 месеца и наистина ми трябва. Другите които гледах са ми много грамадни. Мерси пак  Hug

# 25
  • Мнения: 288
А някой имал ли е такава кошара на Бертони http://shop.danet.bg/product_reviews.php?cPath=23_70&product … ac7995d6cdd4e57fc
Интересуваме има ли вероятност да се обърне ащо детето се подпре на преградката. В смисъл дали е устойчива? Благодаря предварително.  bouquet
Ние имаме такава, стабилна е и я ползваме и досега. Купихм е я, когато Даяна беше само на 6м

# 26
  • София
  • Мнения: 44 120
Късно е щом лази вече Wink

# 27
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Това е наШата коШара. Слагам я от няколко месеца там да си играе и е свикнала. ОЩе не може да лаzи и zа сега върШи чудесна работа.

Тази мноооого ми хареса. С дъщеря ми имахме такава, но бяла и се сгъваше през дъното (беше дървена).
Има ли ги в Бг, колко е широка, сгъва ли се?
Извинявам се, че ползвам темата  Embarassed

# 28
  • Мнения: 2 673
имаше голямо спокойствие с нея. Ама я взехме когато беше на 4-5м. , ползвахме я до към 1.5м newsm78 абе докато взе да излиза от нея Grinning

# 29
ами май малко си закъсняла вече-едва ли ще иска да стои там-нашата с много зор и рев я ползвахме до 10-11 мес

Общи условия

Активация на акаунт