НОЕМВРИйски мами сладурани-страшни бърборани

  • 10 644
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14
Дес на мен предното секцио не ми го правиха в Св. София  , а в Шейново и то по спешност , д-р Ковачева взе това решение , защото бебето беше големичко , а аз съм била с тесен таз newsm78 , на консултациите никой дори не ми беше споменал , каквото и да било за това/аз ходех в една много страшна Софийска , никому неизвестна поликлиника - 19-та/. Та оперира ме д-р Лозанов.
Diana T аз точно затова ходих вчера до Св. София на лекция , ще умувам дали там ,  дали в Шейново. Общо взето между тези двете се двоумя.  newsm73

# 16
  • Мнения: 804
Jutoo, къде се намира този магазин Piggy's House ?

Сега се прибрахме от Метро и Практикер. Не стига, че се разорих, ами и слънчасах, а в 18 часа имаме друга среща. НО най-трагичното беше, че са затворили всички пътища водещи към Младост и са задръствания и чудеса... Само по Околовръстното става, и утре ще е така от 9 до 18 часа. Абсолютна простотия, може ли да блокират половин София за колоездачна обиколка? #Crazy Една майка се молеше на двама полицаи на семинарията да я пуснат, че децата й са в Изток, но те я отрязаха да отидела на Околовръстното. А то едно задръстване, ни напред, ни назад  #Cussing out
След курабиите на Дес, тия чушки... Ще вземе сега да ми се прияде  Thinking На масата има една последна, самотна курабия да ми напомня за курабиената мания която ме беше обзела, а сега ето ти чушки  Crazy
Момичета накой има ли отзиви за д-р Дуковски от Майчин Дом? Търсих го в белите и черните списъци, но докъдето ги прочетох го нямаше  newsm78
Отивам да прочета съботния вестник и ще излизаме (а така ми се ще да си полежа). Confused

# 17
  • София
  • Мнения: 3 679
Jutoo, къде се намира този магазин Piggy's House ?
http://www.piggyshouse.com/ - ето му сайта, има карта.

# 18
  • Мнения: 3 205
Отлично попадение за заглавие!

Ще ви изям с тия чушки, ааа! Бива ли в тия жеги такава снимка! Кухнята ми е западно изложение, как сега да почна да пържа???

А ако бебето рита навсякъде (помякога едновременно) какво ще бъде? Да не би да имам близнаци, а даже и да не подозирам?

# 19
  • София
  • Мнения: 2 437
Ех и аз трябва да се наканя да отида до този магазин...много ми го хвалят

Дес, ще отговоря, как не Simple Smile Дай ми на мене мнения да пиша Crazy  Ще раждам пак при Динчо Георгиев. Те са си дружки с Ковачева Laughing В смисъл, че ако нещо ги притеснява се консултират един с друг, както направиха за моето раждане. Това са двамата лекари, за които имам най-добри отзиви там.  Динчо не ми е взел и стотинка повече от тези 500лв, а бях най-най-обгрижваната бременна в патологията и родилното. Непрекъснато минаваше и даваше ценни съвети, от които се учеха и останалите, които си бяха платили...абе, за мен беше перфектен. Благодарение на съветите му на другия ден бях пушка из отделението. Белег почти нямам...има едни 5см, на които има тънка линийка. А всички белези, които са ми показвани бяха Crazy . Виж, Ковачева след раждането не минаваше толкова често при нейните пациентки, но пък кумата ми е много доволна от нея. Динчо вече си има и сайт http://www.drdinchogeorgiev.com/.

Ох, много съм подробна...само ми дай думата да плямпам и обяснявам  Crazy Досадна съм, ама дано съм и полезна  Simple Smile Crazy


madchen спонсора на тези състезания бил яка мутра и много богат...бивш колоездач. Цака си човека и затваря каквото си поиска...основно било по морето. Тов ами го казаха, след като шумно се възмутих от това блокиране на София. Пълна идиотия.

юлче, ако рита навсякъде ще е обичливо и красиво, като момиченце, а силно и диво, като момченце  Crazy Дупе да ти е яко  Laughing

# 20
  • Мнения: 2 126
Оооо никак не си досадна, а за мен страшно полезна Hug
vasiags,отново тенк ю за отговора Hug

# 21
  • Мнения: 14
Diana T и аз съм ходила при д-р Динчо Георгиев , само че преди да забременя , зацитонамазка и там други разни... Ходих в частния му кабинет и бях много доволна. Изключително внимателен и спокоен лекар. Само , че не знаех че води и раждания??

# 22
  • София
  • Мнения: 2 437
Ами, аз знаех, че ще съм с операция и затова отидох при него. Познатите ми, които ми го препоръчаха, също са били секцио. За нормалното раждане нищо не мога да кажа...не знам. Даже самата ми операция беше на третия етаж, където той оперира.
Абе, истината е, че ако не ми беше вдъхнал доверие, нямаше да раждам при него. А имам опит с гинеколозите и общо взето мнението ми е, че повечето отбиват номера и гледат да изсмучат колкото се може повече пари без да вникнат в проблема Crazy
А той спокойно можеше да ми иска пари на ръка, защото знаеше, че имам дългогодишен стерилитет, изгубено бебе и че ще дам колкото ми поискат, щом съм направила избор...само да родя живо и здраво бебе.
И друго...много показателно за един лекар (особено работещ в болница), тази година ме помнеше, историята ми, раждането ми...все едно не са минали две години  Simple Smile Ох..ама каква реклама му направих  Blush  Но истината е, че съм много доволна от него...което е рядкост за мен  Laughing

# 23
  • Мнения: 14
Даа.... Той наистина вдъхва доверие. Е сега тъкмо ще има още един вариант върху който да размишлявам newsm78
Diana T , а ти говорила ли си с него или с някой друг относно примерно стария шев, кога трябва да почне да се оглежда по- обстойно. В смисъл знам ли предполагам , че към последните седмици би трябвало да се следи и  състоянието на шева. Аз за това съм се сетила пък сега ...и се тюхкам , че не попитах на консултация като ходих ooooh!

# 24
  • София
  • Мнения: 614
И друго...много показателно за един лекар (особено работещ в болница), тази година ме помнеше, историята ми, раждането ми...все едно не са минали две години  Simple Smile  

Абсолютно съм съгласна! Аз първия ми лекар го смених след четвъртото си посещение при него, когато за пореден път ме посрещна в кабинета си с думите: " Бременна ли сте или по друг въпрос?" #Crazy Еми като не може да си помни пациентките, значи толкова му дреме за тях! Уф, че се ядосах пак!!!

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 238
Има свестни доктори,този който ми направи аборта по спешност преди повече от година има частен кабинет и реших да отида да ме види в 3-я месец сега и още щом влязох той ме позна и си спомни какво  е станало първия път и всичко.Стискам палци той да ми води раждането защото работи в аг-клиниката основно(тя в Плевен е една),дори съм склонна да платя,но не съм се решила още.

# 26
  • София
  • Мнения: 5
Здравейте момичета Hug
Много се затъжвам аз тия дни, като не мога постоянно да ви чета и да пиша..
Днес имах малко свободно време и в най-голямата жега реших, че трябва да отида и да понакупя малко бебешки неща Joy Ами понакупих - 6 бодита, една пижама, 7 чифта чорапи и още 5-6 неща - луда работа ви казвам, ама ей така, дойде ми отвътре и трябваше да го свърша #Crazy
Веждам, че сте подхванали темата за раждането и лекарите....Аз май вече съм го решила - Тина Киркова и д-р Благоева. За лекаря съм на 100 процента сигурна, за другото ...май и за него...
Хайде, пак ви изоставям до утре, че ме чака готвене и пак гладене Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 804
Завърнах се и най-накрая ще полегна - голямо мотане по улиците днес Mr. Green И моята лична лекарка ме помни въпреки, че от както се записах при нея сме се виждали само няколко пъти. Страхотна е, мисля и бебето да запишем при нея (педиатър е) въпреки, че ми е далечко... Така ми се иска да си намеря и такъв лекар за раждането, но уви...
Хайде лека вечер и дано всички спим спокойно цялата нощ Grinning Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 2 437
vasiags, предполагам, че ако трябва, той ще ми каже. До сега не е споменал за такова наблюдение, въпреки, че забременях по-рано от позволеното. И мен малко ме е шубе, ако трябва да бъда честна. Успокоявам се от моята приятелка, която забременя 6месеца след като роди секцио, а нейният шев беше потресаващ... Нямаше ядове.

tsetseto   Joy Има ги за съжаление  Joy Добре си направила. На такива не може да се разчита, еле пък, ако трябва да ти следи състоянието и да помни подробности разни. За тези 9 месеца си представям колко за разказване ще има, докато се ориентира за резултат и раждане Crazy

mishunka
, честити дрешки. Представям си до 9м колко тоалета ще има за бебчето  Simple Smile

madchen, няма по-хубаво от това да си имате наистина семеен лекар  Peace Нашият е смао за възрастни...и каза, че малкия трябва да е поне на две годинки за да се осмели д аго поеме и него.

Аз оставих малкото на почивка при нашите и сега всички много въодушевени ми се обадиха да ми кажат по нещо преди лека нощ Simple Smile Сладури...а аз отмарям и ще влизам за един дъъълъг и прохладен душ, след което ще се поглезя с разни мазилца  Flutter
Лека нощ на всички и дано има по-малко мами с безсъние  Hug

# 29
  • Мнения: 3 205
юлче, ако рита навсякъде ще е обичливо и красиво, като момиченце, а силно и диво, като момченце  Crazy Дупе да ти е яко  Laughing

Знаех си аз, втори Иво е на път!

Общи условия

Активация на акаунт