Форумки без климатик - как оцелявате?!

  • 5 335
  • 120
  •   1
Отговори
# 15
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
вкъщи имаме, но не го пускам заради детето. страх ме е. за това се изнесохме при бабите-апартаментите и на двете са сравнително хладни.
за мен най-голям ужас е кола без климатик, на дълъг път... Sick

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Киса, пийни нещо с подрънкващи кубчета лед вътре.

Кой туй?  Sunglasses

Пия компот от вишни и джанки, набрани от детето и мъжо и сварен от мен.  Mr. Green

# 17
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Имаме един приземен етаж в къщата в който лятото си остава студено ,така оцеляваме Peace

# 18
  • Мнения: 178
Затваряме вратите и прозорците през горещата част на деня.  Peace

# 19
  • Мнения: 6 164
Имаме поне вентилатори, пръскаме се с пулверизатор или се мокря направо и седя пред вентилатора, докато ме втресе. Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 180
Спим на отворени врата и прозорец, става течение, изстивам, мрънкам, ама иначе не мога да спя. На квартира сме и не ми се иска да слагаме климатик, защото всеки момент могат да ни кажат да освободим гарсониерата.
Поне съм сама и си ходя гола, даже така излизам на терасата-не ми пука мамка му! Жега е!
А на плажа е още по-голяма жега. Да не съм луда да ходя зорлем да се пека.  Crazy

# 21
  • Мнения: 6 993
Ненавиждам климатици.
И без вентилатора мога, ама баща ми го държи пуснат.
Горещо ми е, да, ама ще си търпя.

# 22
  • Мнения: 1 299
Отворени врати, за да става течение, изстудена вода и кола и съм добре. Мразя климатици!

# 23
  • Мнения: 488
Живеем в къща, през деня пускам ролетните щори, вентилатора и горе-долу се понася.
Адът настава вечер, когато и листо не помръдва и от стените започва да се излъчва цялата жега, насъбирана през деня... не мога да спя, не мога да мръдна. Лягам си към 2 часа обикновено.

# 24
  • Мнения: 3 622
Нямаме климатик в къщи, просто защото не желаем да си сложим. На мене лично не ми пречат горещините  - чувствам се страхотно.  Laughing Виж зимата е друго нещо все ми е студено

# 25
  • Мнения: 1 671
Ето един трик за оцеляване без  климатик:

Слагаш си във фризера няколко сухи тениски да се изстудяват.
Обличаш си ги една след друга, докато се стоплят.

Вярно, че ефектът е съвсем краткотраен, но и това е нещо.  Laughing

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Преди като нямахме климатик  замразявах във фризера големи бутилки вода.Когато станат като  лед : слагам пред  вентилатора -охлажда се стаята.Като се размрази ,сменям шишето със следващото замразено.

# 27
  • Мнения: 1 671
Преди като нямахме климатик  замразявах във фризера големи бутилки вода.Когато станат като  лед : слагам пред  вентилатора -охлажда се стаята.Като се размрази ,сменям шишето със следващото замразено.

Еха, хитро.
Има ли ефект наистина?

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
 Въздуха,който идва от вентилатора  е охладен.Има ефект,но си е играчка,защото в тия жеги сигурно бързо ще се размразяват бутилки.

# 29
  • Мнения: 1 187
Не ми пука. И без това винаги ми е студено. Сега ми е що годе добре, но и 50 градуса да стане, няма да ми е лошо  Grinning Киса, пийни нещо с подрънкващи кубчета лед вътре.

Toва все едно майка ми го е писала.. Mr. Green
Иначе по темата- зареждам хладилника с бутилки вода,вечер като заспи детето пускаме вентилатора,да не се стопли мАстиката.. Mr. GreenС тия два остъклени балкона сме го закъсали до разтопяване. Confused Нямам търпение да се преместим скоро в къщата..  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт