най доброто за след оперативни белези?

  • 2 634
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407

. Моята козметичка обаче ми каза, че ако това мзило се вкарва в кожата с ултразвук ефектът бил "заличаване на балага". Кой знае?


Вярно е- процедурата се нарича фонофореза и има много добър ефект. В този случай  това, какъв продукт се вкарва, няма кой знае какво значение.

# 16
  • Мнения: 624

. Моята козметичка обаче ми каза, че ако това мзило се вкарва в кожата с ултразвук ефектът бил "заличаване на балага". Кой знае?


Вярно е- процедурата се нарича фонофореза и има много добър ефект. В този случай  това, какъв продукт се вкарва, няма кой знае какво значение.

ДееНКа-а кога трябва да се започне процедурата,веднага след зарастване ли,или и при по-стари белези?
А каква е цената?

# 17
  • Мнения: 17 407
Ами след около 20-30 дни, зависи от състоянието на цикатрикса. Само, че ви препоръчвам да не се занимавате с разни козметички. Такива процедурки може да си правите във физиотерапиите на всяко ДКЦ. НАзначват се от лекар.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Моя приятелка е ползвала почити всички препоръчани й мазали, тя има няколко белега от различни операции, но не са се заличили, въпреки че тя е упорита.
Чудеше се дали си заслужават лепенките, но не ги е пробвала.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Днес попаднах на една тема за лепенките, сега я открих:

Лепенки за белези Cica care - отзиви !

# 20
  • Мнения: 4 733
Лепенките са скъпи и неефективни, знам го от близък пластичен хирург

# 21
  • Мнения: 765
Аз ползвам Дерматикс . Доволна съм .

# 22
  • Мнения: 624
Момичета,пробвали ли сте Медикасол-мисля,че така се казваше мазилото?
Една позната фармацевтка ми го препоръча,но незная дали е подходящо за нанасяне на белег от пиърсинг newsm78

# 23
  • Мнения: 17 407
Мадекасол е лекарството и е подходящо за по- стари белези.

# 24
  • Мнения: 4 733
Мадекасол е лекарството и е подходящо за по- стари белези.
В какъв смисъл за " по-стари "? Имаш ли идея, колко трябва да са отлежали за да помогне?

# 25
  • Мнения: 17 407
Не, че трябва да са отлежали Simple SmileПросто уж  е по- ефикасен при цикатрикси по- стари от 6м. В по- старите учебници си го пише и като средство при пресни такива, но тогава не е имало други препарати.

# 26
  • Мнения: 4 733
Разбрах, но имам едни ужасни белези отпреди година вече ще стане, които не се поддаоха на влияние на нищо. Та да пробвам и с това ако ще има ефект

# 27
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Доволна съм от контратубекс  Peace

# 28
  • Мнения: 17 407
КАсиди, опитай, но варианта с ултразвук. Дано има ефект някакакъв!

# 29
  • Мнения: 4 733
Това ще отнема много време предполгам, с каквото аз не разполагам. Благодаря ти за съвета!

Общи условия

Активация на акаунт