епилиране на интимните части

  • 21 596
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
И мен ме е срам от козметик и затова се минах с епилатора,сега ще видим обаче как ще е с косъмчетата дето се обръщат #Crazy.Иначе с бръснач ми се появяват гнойни пъпки и ми се разранява кожата.От три години съм с епилатор на ROWENTA и с него чистех крака,мишници,триъгълник а сега и целия триъгълник Wink

# 16
  • Мнения: 302
За опасното незнам, но ще е доста болезнено

# 17
  • Мнения: 1 152
Няма нищо срамно. Срам! А как раждате, ходите на гинеколог...?! Това е просто процедура - и то разкрасяваща и полезна. Аз съм на кола от около година и все още си търся моята козметичка....все им намирам кусури. Sad

# 18
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
за гинеколог и за раждане , нямаме друг избор Mr. Green..не може в къщи Joy Joy Joy
та пак да питам - със студена , в домашни условия става ли? newsm78

# 19
  • Мнения: 1 152
за гинеколог и за раждане , нямаме друг избор Mr. Green..не може в къщи Joy Joy Joy
та пак да питам - със студена , в домашни условия става ли? newsm78
Вкъщи ми се струва, че ще е голямо мацане, мъка и половинчат резултата.  За това се ходи при специалист, както на гинеколог.  Sunglasses

# 20
  • Мнения: 6 958
И аз действам с епилатора на всякъде, не ме боли особенно  newsm78 Притъпявам болката с фас в уста 15 и кафе докато се ''оправям''... няма начин, определено с епилатора ми е по добре, а колата не съм я харесвала никога...  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 352
за гинеколог и за раждане , нямаме друг избор Mr. Green..не може в къщи Joy Joy Joy
та пак да питам - със студена , в домашни условия става ли? newsm78

И със студена съм си правила, но с топлата ми е по-лесно и по-удобно. Нагрява се на водна баня, в кола маската се капва една-две капки олио, за да не се втвърдява. Режеш си малки лентички, като взимаш малки участъци е по-безболезнено. Намазваш с шпатулката лепиш лентичката и дърпаш в противоположна на растежа на косъма посока.
Вземи си пудра ако се потиш.

# 22
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Вкъщи съм опитвала с топла кола. Космите се махнаха, но се издокарах в ужасни синки. Мъж ми се изуми, като ме видя първия път. Вторият ми опит беше точно толкова успешен /за целия триъгълник говоря/. Трети опит нямаше, няма и да има  Wink
За тази процедура - при козметик.
С епилатор на това място за мен е мъчение.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Опитвала съм,но боли ужасно и не мога да издържа.

# 24
  • Мнения: 149
С епилатор съм пробвала, но ужасно боли. Привърженик съм на колата, но само при професионалист, защото сама не смея. Притеснявам се, че ще си направя хематом, защото съм с много чувствителна кожа.

# 25
  • Мнения: 3 782
С епилатора там направо си е убийство... Аз си махам само отстрани косъмчетата и пак ме боли, а там ниско долу, незнам дали ще се престраша някога. .... Преди и за мишниците си говорех така, ама откакто ми потече кръв пъвите два пъти вече съм  Party Понякога дори изпитвам леко гъделичкане. То като се замисля остава съвсем малка част,която не бръсна, /епилирам си и корема,че там имам ужасни малки косъмчета/ ама си боли.

# 26
  • Мнения: 990
Ползвам или епилатор или кола маска, боли но търпя  ooooh!

# 27
  • Мнения: 5 393
Епилатора мога да го изтърпя само на краката. Rolling EyesЗа другите места ходя на кола-маска.

# 28
  • Мнения: 405
Ходя на козметик от години, почти не ме боли, но когато опитах с епилатора...    #Crazy
Незнам как е възможна толкова голяма разлика ?
Все пак за едни и същи косми става дума  Laughing

# 29
  • Мнения: 256
Епилатор навсякъде другаде, но не и на триъгълник!Първо лично мен много ме боли и второ много къса косъмчетата и се обръщат.Аз ходя на кола за триъгълник и съм много доволна.Не боли толкова, а и резултата после е супер.За 20 мин и си ок.Ако трябва да я правя у дома има да се мотам поне 1 час.

Общи условия

Активация на акаунт