Спор за Хари Потър

  • 7 876
  • 135
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 555
П.п. Вие да не би да ревнувате от Джини, ъ?  Laughing
Не, просто в последната книга много ме издразни колко беше надута, как гадно се държеше с Рон и му се подиграваше, че бил единствения, който не бил имал гажде. Всъщност още в началото ме дразнеше колко е злобна с Фльор. Във всеки епизод с нейно участие имаше някаква злоба и негативно отношение към някого.
Това по принцип е похвално за авторката, защото повечето момичета на нейната възраст са точно такива.

# 91
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз я прочетох днес и ми е много тъжно, но страшно се радвам за един от любимите си герои и че бях права за него.

Не трябваше да те чета! Thinking Сетих се за любимия ти герой и какво имаш предвид, а съм още на 18-а глава (все пак и на работа ходя, и деца гледам...)
Изчезвам от форума и ще чета!
О, не, не си се сетила.

# 92
# 93
  • Мнения: 2 013
Аз я прочетох днес и ми е много тъжно, но страшно се радвам за един от любимите си герои и че бях права за него.

Не трябваше да те чета! Thinking Сетих се за любимия ти герой и какво имаш предвид, а съм още на 18-а глава (все пак и на работа ходя, и деца гледам...)
Изчезвам от форума и ще чета!
О, не, не си се сетила.

О, сетила съм се, оказа се. Както и да е, аз също съм доволна от развитието на един от любимите ти герои.

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 14 140

Отивам да чета  bouquet  bouquet  bouquet

# 95
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
И мен ме кефят близнаците, но май най-много ми харесва Невил. В книгите.
А Алън Рикман е перфектен Снейп, перфектен. Но и Хари го свързвам с актьора.

Хареса ми последната книга, но от някои моменти не бях 100% доволна. Дори си мислех, че нещо съм изпуснала. Все пак, много емоционално ми беше да завърши всичко...

Може ли да си пуснем тема с предупреждение, който не иска да разбира, да не влиза, и да обсъждаме на воля, тези които вече сме прочели Deathly Hallows? Че ме чоплят въпроси...

# 96
  • Мнения: 25 895


Може ли да си пуснем тема с предупреждение, който не иска да разбира, да не влиза, и да обсъждаме на воля, тези които вече сме прочели Deathly Hallows? Че ме чоплят въпроси...

Да не сте посмели, гадове такива!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Обсъждайте си на ЛС!
Как си представяте, че някой, който не иска да знае, ще се удържи да не погледне все пак, а? ААА??? #2gunfire
 Joy

# 97
  • UK
  • Мнения: 3 959
В Егмонт има цяла секция със свободен достъп и доста хора се спират сами. Какво ще кажете да пуснем тема след няколко дни - имате време да я прочетете, пък и сте големи жени, ще се спирате. И аз искам да обсъждам с по големи от 11 годишни. Simple Smile

# 98
  • Мнения: 2 013
Даже аз влязох в Егмонт да чета във форумите. Но бих предпочела тук да си обсъждаме. Разбирам обаче колко е кофти... Днес една колежка настояваше да й кажа умира ли Хари в седма част или не....

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 14 140
Ами тъй като в дира вече излиза и на бг книгата онлайн аз съм съгласна да коментираме това, което вече е излязло там и всеки има възможност да го прочете   Peace

# 100
  • Мнения: 2 013
Да си направим таен подфорум с парола, таен въпрос, чийто отговор да знаят само прочелите книгата Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 101
  • Мнения: 2 013
Дж. К. Роулинг пише нова книга
27 юли 2007 /
Британската писателка Дж. К. Роулинг, която преди седмицата публикува последната си книга за Хари Потър, заяви в интервю, че вече е подновила работата си.
Авторката призна, че е тъжна от края на поредицата за Хари Потър, но няма да спре да пише. “В момента пиша две неща”, обяви тя за USA Today. “Едното е за деца, а другото не е. Странното е, че това започва точно както започнах да пиша за Хари. Пишех две работи спонтанно в продължение на една година преди Хари да ме завладее. Така че едното ще отпадне за сметка на другото с времето и тогава ще знам, че това е следващата ми работа”, поясни тя. Роулинг призна, че е ядосана заради публикуването на последната от поредицата книги за децата магьосници в интернет преди официалната и премиера. “Хари Потър и Смъртоносните светии” се продаде в 3,3, млн. копия само за първите си 24 часа в книжарниците, съобщава БГНЕС, цитирайки Ройтерс. Около 325 млн. екземпляра от първите шест тома са продадени досега по света, а книгите са преведени на 64 езика.

# 102
  • UK
  • Мнения: 3 959
Заглавието няма нищо общо със "смъртоносни светии". Simple Smile

# 103
  • Мнения: 1 671
...

Може ли да си пуснем тема с предупреждение, който не иска да разбира, да не влиза, и да обсъждаме на воля, тези които вече сме прочели Deathly Hallows? Че ме чоплят въпроси...

Ами тъй като в дира вече излиза и на бг книгата онлайн аз съм съгласна да коментираме това, което вече е излязло там и всеки има възможност да го прочете   Peace

Аааааа, НЕ!
Не, не, не!
Много сте гадни, гадории такива Crossing Arms

Ще ви врътна едно риктусемпра, хич няма да се замисля! Аааааа-ма-ха  Close




Цитат
Може ли да си пуснем тема с предупреждение, който не иска да разбира, да не влиза, и да обсъждаме на воля, тези които вече сме прочели Deathly Hallows? Че ме чоплят въпроси...

Да не сте посмели, гадове такива!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Обсъждайте си на ЛС!
Как си представяте, че някой, който не иска да знае, ще се удържи да не погледне все пак, а? ААА??? #2gunfire
 Joy

Как' Сийо,  Heart Eyes

произвеждам те във велика инквизиторка! Да се справиш с тез разрушители на правила и магии


Ох, милички, откога я чакам тая тема, ама, моля ви, почакайте да прочетем книжката, пък после на воля, а?

# 104
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ехх гадини. Simple Smile Айде декември ще коментираме, или когато-там-я-преведат-в-датата, ама да пуснете тема, чухте ли?

Общи условия

Активация на акаунт