Спор за Хари Потър

  • 7 877
  • 135
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 671
Ехх гадини. Simple Smile Айде декември ще коментираме, или когато-там-я-преведат-в-датата, ама да пуснете тема, чухте ли?

Уважаема,   bouquet

Достойна си за "Грифиндор"!

# 106
  • Мнения: 4 555
Ееее, ти пък веднага на най-гадното се хвърли  Joy

И на мен много ми се коментира (и то с възрастни), ама съм още до средата.
Хлапетиите имат много странен поглед върху нещата и миналия път се опитах да пиша във форума Министерство на магията ли какво беше, ама се възмутих как всички чели разказваха на нечелите с най-големи подробности какво става в книгата. А нечелите се кефеха и питаха за още подробности  ooooh! Не го разборам аз това...

# 107
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ауу, Министерството, няма такъв противен форум, какви неща говореха едно време за нас в ХК, после и за Егмонт... Не е по гаден от потърмания, ама... Долу горе са на заедно на първото място.

Моли Уизли - благодаря. Simple Smile

# 108
  • Мнения: 1 671
Ауу, Министерството, няма такъв противен форум, какви неща говореха едно време за нас в ХК, после и за Егмонт... Не е по гаден от потърмания, ама... Долу горе са на заедно на първото място.

Моли Уизли - благодаря. Simple Smile

Кхъ-кхъ.
Имам пет поста в  Потър-мания  Mr. Green Май съм най-възрастния юзър там, кхъ.

# 109
  • UK
  • Мнения: 3 959
Пиши в Егмонт и там няма да си. Ъм, не че знам на колко си, но моя форумски мъж е на 31. Simple Smile Ъм, да, родословни дървета, аз съм родоначалничка на Егмонт, главния админ ми е мъж, другите двама са ми син и дъщеря. Simple Smile С дъщерята напоследък не се понасяме, амааа...

# 110
  • DE
  • Мнения: 521
Прочетох я най-накрая! Хареса ми как свърши - все пак в основата си е детска книга и заслужаваше такъв край!

# 111
  • Мнения: 2 013
Гледах тази вечер 5-а част - разочарование. Ако излязат 6-а и 7-а част - няма да ги гледам.

# 112
  • Мнения: 1 313
Сиамка, аз също приключих четенето преди около час. Хареса ми книжката, макар и малко нагласена на места Wink

# 113
  • Пловдив
  • Мнения: 14 140
Ауу, Министерството, няма такъв противен форум, какви неща говореха едно време за нас в ХК, после и за Егмонт... Не е по гаден от потърмания, ама... Долу горе са на заедно на първото място.

Моли Уизли - благодаря. Simple Smile

Кхъ-кхъ.
Имам пет поста в  Потър-мания  Mr. Green Май съм най-възрастния юзър там, кхъ.

Не си   Joy

# 114
  • Мнения: 2 013
За който се интересува - в дир-а (има линк по-напред в темата) са качили седмата книга до пета глава включително.

# 115
  • Мнения: 4 586
Хубавото на Хари Потър е,
че направи по-симпатични децата с очила.

# 116
  • Мнения: 4 555
Имам още няколко страници до края Simple Smile До тук страшно ми харесва книгата.
Кога ще си правим тема да я обсъждаме  Flutter

Гледах и как са се изгаврили с Орденът на Феникса... ами... много зле. Няма ли кой да ги спре  ooooh!

# 117
  • Мнения: 2 013
Имам още няколко страници до края Simple Smile До тук страшно ми харесва книгата.
Кога ще си правим тема да я обсъждаме  Flutter

Гледах и как са се изгаврили с Орденът на Феникса... ами... много зле. Няма ли кой да ги спре  ooooh!

И аз искам такава тема. Не схванах защо да са се изгаврили с Ордена, но не ми отговаряй, тук има и хора, които не са чели още книгата.

# 118
  • Варна
  • Мнения: 568
И аз да се запиша сред феновете на Хари Потър.
В момента съм на 17 глава, почти съм преполовила книгата. Чета когато детето спи, че иначе няма как, затова напредвам толкова бавно.

# 119
  • Пловдив
  • Мнения: 14 140
Имам още няколко страници до края Simple Smile До тук страшно ми харесва книгата.
Кога ще си правим тема да я обсъждаме  Flutter

Гледах и как са се изгаврили с Орденът на Феникса... ами... много зле. Няма ли кой да ги спре  ooooh!

И аз искам такава тема. Не схванах защо да са се изгаврили с Ордена, но не ми отговаряй, тук има и хора, които не са чели още книгата.

Предполагам че става дума за филма Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт