Към мамите, които са правили"прощапулник"

  • 1 352
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ами как се прави... омесва се една питка, опъва се един бял чаршаф, нареждат се различни предмети и се наричат за професии - примерно спринцовка или слушалка за лекар, калкулатор за счетоводител, боички за художник и т.н. След това се търкулва питката и се пуска детето след нея. Какъвто предмет избере... такава ще му е професията... само да кажа че аз съм хванала клещите и отверката... пък цъкам на компютър цял ден Simple Smile

# 16
  • Мнения: 948


Винаги съм носила подаръци, а и моето дете събра много такива на прощъпулника си.

 Peace

# 17
  • Мнения: 705
Ние поискахме от всички гости да донесат по един предмет като пожелание. И така събрахме предметите за самия прощапулник.

В товето положение бих занесла подарък и предмет, свързан с професия, която хареесвам.

# 18
  • Мнения: 2 950
Ние го правихме само с роднини, а и на мен не ми се е случвало да ме канят на прощапулник  newsm78 Но те роднините така или иначе винаги й носят подаръци - аз бих занесла. Hug

# 19
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
При нас всички поканени донесоха по нещо, предимно сладки неща и няколко играчки.

# 20
  • Мнения: 27 524
ние го направихме набързо вкъщи само със семейството. Никой не е носил подарък, но при нас не сме канили гости и по други причини си го направихме в тесен кръг. Ако ме поканят на прощапулник бих занесла подарък. Не бих отишла с празни ръце. Даже когато приятели с дете ме канят на гости без повод, винаги взимам нещо дребно за детенце.

Все едно аз съм го писала  Hug

# 21
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 При нас всички поканени донесоха подарък . Peace

Общи условия

Активация на акаунт