Къси нокти на ръцете

  • 9 866
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 936
аз съм към отбора на "късите нокти"  Peace
ако искам дълги отивам на ноктопластика  Mr. Green
и в двата случая ми стоят добре  Embarassed

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Откакто съм родила ги поддържам къси,но предпочитам дълъг маникюр.

# 17
  • Мнения: 6 039
много харесвам къси нокти с тъмен или червен лак. моите гледадам такива да ги поддържам, но растат страшно бързо Confused

# 18
  • Мнения: 7 263
Аз харесвам късички и добре оформени нокти. Не харесвам дълъг маникюр.

# 19
  • Мнения: 336
И аз поддържам къси нокти, първо защото дълги не ми стоят добре на късите пръсти и малката длан, второ защото работата ми го изисква и трето, защото нямам нерви да ги чакам да порастнат, а и самите ми нокти са много меки. Всъщност май никога не съм си пускала дълъг маникюр.

# 20
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
И аз харесвам повече къси нокти с тъмен лак  Grinning

# 21
  • Мнения: 224
А какво да правят тези, които имат къса плочка, а обичат къс маникюр? Simple Smile
Предпочитам къс маникюр. Тъй като пръстите ми не са много дълги, нито пък самата нокътна плочка, гледам да ги поддържам така, че да покриват самия пръст и ги лакирам или с безцветен лак или с яркочервен - така изглеждат по-бели и нежни ръцете.

# 22
  • Мнения: 5 255
С по-дълъг от този не мога  Tired
За седмица израстват доста и не мога да ги опазя  ooooh!

# 23
  • Мнения: 2 375
И аз преди не можех да търпя дълги нокти, но сега даже ми е по-удобно понякога средна дължина (не бих казал, че са много дълги, но определено не са къси). Когато пораснат много започват наистина да ми пречат и се случва да се одера сама ooooh!

# 24
  • Мнения: 6 167
освен 2 случая на брилянтна ноктопластика, цял живот съм била с къси нокти прилежно.... изгризани.  Confused
понякога съм с тъмен лак, но по-често с безцветен.
харесва ми тъмен лак - много е..... Коко Шанел  Laughing

# 25
  • Мнения: 1 393
освен 2 случая на брилянтна ноктопластика, цял живот съм била с къси нокти прилежно.... изгризани.  Confused
...

О, и ти ли?  Wink

Аз ноктопластика съм слагала много по- често от два пъти, но пък отдавна не съм го правила (почти две години вече), просто нямам нерви да ходя на подръжка по един час, че и повече, всеки две седмици, да не говорим, че поне при нас процедурата е доста скъпа и ме удря ненужно в бюджета ( все си мисля колко чанти и обувки са това  Crazy)

Когато успея да опазя ноктите си от себе си, те са точно къси, тъпи и с нежен френски маникюр или много блед "телесен" лак. Нещо подобно на показаната от mam@ картинка.

Благородно завиждам на всички жени с красиви пръсти и нокти, които имат хубав къс маникюр.  Blush

# 26
  • Мнения: 323
Не,не харесвам къси нокти,особено с тъмен лак.Моите нокти са доста твърди,със средна дължина.

# 27
  • Мнения: 6 155
Предпочитам дълги или поне средна дължина.

# 28
  • Мнения: 5 140
На мен къси нокти не ми отиват. Иначе много харесвам широка плочка, с късо изрязан маникюр и тъмен лак. Sunglasses


Харесвам дълги нокти, но на мен не ми отиват, за това съм с къси.
И варианта които е написала Бейб ми харесва. Peace

Бейб, честита ти нова визия, супер си така. Hug Heart Eyes  bouquet

# 29
  • Мнения: 5 393
Аз и да искам, не мога да си пусна маникюр-много са ми чупливи ноктите.Всичко съм опитвала за заздравяване, но не помага.Та аз си ходя с къси нокти и ми харесва,на мен поне ми отиват. bowuu

Общи условия

Активация на акаунт