какви льжички ползвате за пюретата

  • 4 540
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 694
Започнах с пластмасовите на авент,а сега сме с едни по-големи на babydrem, видях че ги продават и по-една, много съм доволна и от авент/но ни стана малка/ и сега от другите.

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Като на Collibri лъжицата с дълга дръжка - ей тази дълга дръжка е супер удобна за мен да я храня, до скоро бяхме с нея. Сега - пак на Бертони комплект, с който тя може и сама да се храни, с дебели къдрави дръжки, които да хваща лесно. Но лъжицата с дълга дръжка определено беше чудесна находка.

# 17
  • Мнения: 2 258
Ползвам лъжичките на Нуби и Чико.На мен лично със силиконовия накрайник не ми е удобна(на бебка също)...

# 18
  • Мнения: X
Незнам моята каква е - малко е извита като лопатка и е почти плоска, не е от най-малките.  Купена е комплект с купички за хранене и виличка, нямам снимка в момента да ти покажа. Пластмасова е, но ми е невероятно удобна, на Ния също. Понеже е извита и храната не и изпада от устата.

# 19
  • София
  • Мнения: 771
Ползвам лъжичка от комплект с купичка на Нуби . Лъжичката е пластмасова, с дълга дръжка и без заоблени краища. Удобна и на бебето и на мен.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 175
Направо започнах с метална - сребърна / среброто има свойството да обеззаразява/, дебела, без остри ръбове.

# 21
  • Мнения: 987
благодаря ви момичета . аз сьщо гледах тези на нуби и ми харесаха заради по дьлгата дрьжка . сигурно ще си взема такава . но ще си взема и на авент , че е по малка -  като за начало .

# 22
  • Мнения: 6 243
Цитат на: Collibri
Бертрони - супер е - силиконова с накрайник, който си променя цвета, ако е прекалено горещо... с дълга дръжка и много ми е удобна - не дере венците на бебето... 3лв за 1 бр.
[[/url]


Наистина лъжичката е супер, нашата е същата, но да не са те подвели в магазина? Това е лъжичката на Нуби - има я и в сайта им


Освен ако и Бертони не правят същата? Не че има значение, но се зачудих ooooh! Иначе това е лъжичката!!!

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Правилно, Сладка хапка, Нуби е. И аз се обърках, но наистина е Нуби. И другия комплект, за който писах, пак е Нуби. Имам и комплект (виличка+лъжичка) на Бертони, но съвсем не е така удачен, както този на Нуби.
Лъжичката с дълга дръжка Нуби я взех за 2,30 лв от Штъркел.

# 24
  • Мнения: 2 609
Някави обикновенни на BABY NOVA,много са ми удобни-0,50 ст.

# 25
  • Мнения: 1 172
Цитат на: nikol78
Обикновена лъжица за чай. Имаме и бебешки, не помня марките, но не са ми удобни.


И при нас положението е същото. Wink
Синът ми е на 4 1/2 месеца, лъжички ползваме вече над 4 месеца - с тях давах преди лекарства, сок, после започнах да давам и пюрета, кисели, каши... До преди 2 седмици ползвах само пластмасови бебешки - марка NUBY. Само че в един момент ми станаха много неудобни - малки са като вместимост, а и са толкова ярки, че бебчо ги приемаше за играчки и правеше непрекъснати опити да ги докопа докато го хранех...

Преди 2 седмици реших да пробвам да го храня с обикновени метални чаени лъжички. Оказа се много по-удобно и лесно.
Оттогава ползвам само такива.

# 26
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Силиконова на Чико. Синът ми доста трудно го захраних с лъжичка, с пластмасовите беше пълен провал, само със силиконова успях  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 488
С чаена метална лъжичка!Меките ги бута , дъвче и си играе с тях и изобщо не яде. От както започнах с металната яде като разпран. Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 6 549
И моите са  като на Колибри едната е зелена като нейната другата е оранжева - супер са меки отпред, с гумено парче, което си променя цвета при висока температура на папото. Цена не зная, щото са ни подърък.

# 29
  • Мнения: 1 041
[/img]http://www.bgphoto.net/photos/2132/t632465052485000000.jpg

Общи условия

Активация на акаунт