какви льжички ползвате за пюретата

  • 4 535
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 034
Не можахме да изкараме снимката на лъжичките, но работим двама на компютъра и голяма борба пада за клавиатурата!

# 31
  • Мнения: 6 315
Пластмасова ползвам.

# 32
  • Мнения: 550
Детето само ще си покаже с каква лъжица да го храниш. Моята беба не можеше да понася вкуса на метал в устата си и затова се наложи да й купя друга. Взех на "Бертрони" силиконови, те са две лъжички в една опаковка, едната е малка - за захранване, а другата е като чаена. Бебока ги прие много добре и нямам проблеми, могат да се изваряват и струват само 2.50лв. Но ти на първо време можеш да пробваш и с обикновенна метална кафеена лъжичка и ако нямаш проблеми не ти е необходимо да купуваш други.

# 33
  • Мнения: 1 464
Чаена метална лъжичка

# 34
Цитат на: eri
Първо пластмасова, но като излязоха зъбчетата, бебка взе да прави опити да дъвче лъжицата и минахме на силиконова - Chicco http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=43_79&products_id=639


 newsm10 Страхотна е!

# 35
  • Мнения: 987
bigoni ,ама с тази металната няма ли да му се наранят венците . ако я цахапе по силно... Thinking

# 36
  • Мнения: 102
Аз ползвам гумена лъжичка на Бертони! Много съм доволна. За разлика от металните и пластмасовите тази не неранява венците

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Аз съм с обиктовена на Babycare мисля че е. Ама те нали са две с по - голямата от двете с малката прябва да го храня със светлинна скорост

# 38
  • Мнения: 1 391
АЗ съм сбъркала  Embarassed  - Нуби е зеленожълтата ми лъжичка, а не Бертрони..... това е , щото мозъка ми е на свършвъне....  Mr. Green  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 1 032
Цитат на: Collibri
Бертрони - супер е - силиконова с накрайник, който си променя цвета, ако е прекалено горещо... с дълга дръжка и много ми е удобна - не дере венците на бебето... 3лв за 1 бр.

Това наистина не е Бертони,а Nuby и понеже доста неща купувам на тази фирма естествено си взех и комплект лъжички,което се оказа голяяяма грешка(мое мнение).
Да,променя си цвета ако е прекалено горещо,но пък коя майка ще даде на детето си нещо без да го опита.
Другото което е(в комплекта са зелена и оранжева-аз извадих  оранж.),лъжицата така се боядиса от пюретата(няколко на брой с нея),че и на вряла вода като я сложа не може да се разбере дали си променя нещо.
И най важното е,че е толкова завита от долу и толкова неудобна-все едно аз да ям с черпак! Imp
В момента ползвам на Бертони и съм много доволна.Направо са супер.В комплекта са две-различни големини,но не са от новите изкелиферчени модели с някакви странни форми,а от по-стария модел,заради което ми беше и малко по-трудно да ги намеря.Долната част на лъжичката е по-мека, а не твърда пластмаса(като NUBY напр.)

# 40
  • Мнения: 1 391
e, това беше причината да не си взема оранжева /още в магазина предположих че ще се оцвети жълтия накрайник в оранжево от морковите и няма да има ефект/
моята лъжичка е жълта със зелен накрайник - промяната стана в малко блатно зелено, вместо в хубавото тревно, но когато е много горещо става ярко оранжево и се вижда.
аз нагрявам пюретата и кашите в нагревалка за пюрета и понякога прегрявам - като опитам примерно горния слой - той хубав, обаче лъжичката била до дъното - и като я извадя - тя си променила цвета - така разбирам че не е равномерно зягрято и че отдолу е доста топло - и правя подходящата температура
няколкократно по цвета съм се ориентирала и за мен това е голям плюс!
За формата - ами да - доста е извита... но не съм пробвала с други лъжички, защото с тази си се справяме много добре
но дългата дръжка определено също е от многото предимства!
 Grinning

# 41
  • Мнения: 3 394
Ползвам каквито са ми попаднали- и на Авент и на Чико, и най-обикновени Twisted Evil Какво толкова да му мисля,важното е да са чисти /стерилни/ и готово.

Общи условия

Активация на акаунт