Отговори
# 180
  • Мнения: 2 641
добро утро и от мен  Hug
пиша набързо че отивам да правя картофена салата и пържоли на скара - трябва да се грижа за желязото си и другите съставки в организма ми   Mr. Green а и до магазина да купя мляко и така. да ви се похваля и аз най сетне тази седмица свекърва ми изяви желание да си вземе отпуска за пръв път от 2.6 години и да гледа Ема 4 дена  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked още го осмислям туй нещо  newsm78
май и ние догодина ще купуваме климатици то тази няма за кога - ние сме изцяло юг с лек запад и е бая топло.
утре съм на преглед за бебока дано всичко е ОК ще си взема и направленията за кръв та в петък ще ида д аме боцнат за 2 път тази бременност.
момичета вие всички ли си купихте по широки дрехи или си ходите с старите? аз си ги закопчавам но се чудя като седна дали малко не ме стягат, знам ли.

# 181
  • Мнения: 280
Добро утро  Hug и от мен.
И аз да се включа по темата за машрумите-печурки, та си лепнах някакви сега и ми изписаха една кутия с 5 промивки Флорагин (много удобни за ползване и миришат много хубаво) и едни глобули Гино-Преварил .Надявам се да не се появят вече, но и да дойдат знам как да ги боря вече. До сега не помня да съм имала някога такива гъбични истории, явно бременността ме предлазполага към такива.
Отивам на пробна прическа днес и боядисване, ей не остана ... утре в 11.00 часа се бракувам ,а в петък е църковния и големия купон в който няма да мога да участвам пълноценно, ще си спестя танците до зори.
Лек ден на всички и цунки по муцунки  Hug
Анайс имай милост с тия вкусотии , сега на фризьор ли да ходя или на ресторант  Grinning

# 182
  • Мнения: 331
Здравейте и от мен , момичета. Абе, Dari, та ти вече си омъжена жена, но ти предстоят най- красивите емоции. Пожелавам ти от сърце всичко да мине супер и да имаш една прекрасна сватба. Пази се, а ние после ще чакаме да разкажеш. Да ви кажа на мен пък трудно нещо ми се прияжда. Ям си същото като преди , даже ми изчезна апетита за сладко и за сладолед, но не се и изоставям. Хапвам си предимно нещо постничко, че в тези жеги. Единствено започнах да ставам през нощта да хапна по някой плод, че нещо запек започна да ме мъчи, а моята лекарка ми каза да се справям по естествен начин - без лекарства. Anaise и аз още влизам в старите дрешки, но си купих едни по-широки и блузки и една рокличка за бременни и в тях определено се чувствам по-комфортно.Иве и аз от вчера започнах да пия но-шпа, защото усещам едно напрежение и болка ниско долу. Днес съм по-добре и спятам да ги пия при нужда. Да ви се похваля - резултатът ми от БХС е по-малък от 1:10 000 и ми казаха , че нямам основание за тревога. А аз само дето не се разревах по телефона, след безсънната нощ, която изкарах в нетърпеливо очакване. Поздрави от мен и хайде да се поразхладим вече, че то не се издържа. Hug

# 183
  • Мнения: 2 641
дари 76 аз пък да се омъжа ли пак или какво  Grinning с тези сватби направо ме разчуствахте, решила съм догодина живот и здраве есента ако съм отслабнала да си поръчам специална рокля и да се оженим в църква с мъжа ми, а после с приятели да купонясваме ,а след това и да идем някъде из БГ да продължим купона Simple Smile май ще ми хареса да се женя често често  Mr. Green

галинаник и аз мисля да си купя някъв панталон или знам ли кво ама след явгуст - така де за 1 месец не ми се дават пари за парцали а и е топло все ще изкарам стез панталони и поли дето имам. пък септември вече ще видя какво се продава за есента и купя някъе панталон или сукман /много ги харесвам/ да избутам есента, пък зимата  вече ще сме родили живот и здраве, даже тези дето са за началото на декември ще родят още ноември предполагам Simple Smile

Последна редакция: ср, 25 юли 2007, 10:43 от Anaise

# 184
  • Мнения: 277
хей, dari, пожелавам ти много готини емоции на утрешния ден
аз вече почнах да не си влизам в дънките, влизам, но ми е много тясно, а на бебока сигурно ужасно, а като седна, трябва да се разкопчая. така че си купих 2-3 панталона с платка/ластик и няколко по - широки блузи. роклите за лятото мога да си ги нося, само дето ми стърчи плондера в тях и засега не се появявам на работа с тях. сутринта се ужасих, защото вече съм + 6кг, а не ми се струва да се тъпча. ако така вървя ми се види много опасно, да оставим фигурата, ама почват да отичат повече краката, кръвно да не кача, албумин и прочие. трябва някак си да се огранича. не ми е горещо, зашото не излизам и затова жегите не ми пречат на апетита

# 185
  • Sofia
  • Мнения: 4 727
Да се разпиша и аз днес .
От 5ч. съм при Доки да видим как е бебо /пък ако е в настроение може да видим и цвета на количката  newsm53 /
Vencho, за чистачката , ние ползваме фирма , чистят два пъти седмично  и е 240 лв. на месец.
За дрешките да ви кажа, стават си ми всички панталонки, ама нещо почвам да изпитвам затруднения с горното копче , та ще видя как ще я карам  newsm78 . Хич не ми се купуват бременни дрешки, но едва ли ще ми се размине  ooooh!

# 186
  • Мнения: 331
Венчо, и аз почнах да качвам килограми както не ям кой знае какво. За първите 3 месеца бях качила само 1 кг, аз сега само за 2 седмици съм качила 2 кг, а може и вече да са повече. Аз както нямах корем, сега ми се струва , че раста с часове, с всеки изминал ден се чувствам все по-голяма. Расте ми корема, иначе в дупе и крака сякаш не съм наедряла. Аз както изпадах в паника за всяко качено грамче, сега не мога място да си намеря и все се успокоявам , че е за добро и е нормално. Мъжа ми понеже ми знае слабите места и сега е тръгнал да ми вика "шоши" и колкото и мило да го казва аз се дразня (е, не чак толкова). Така ще е ...

# 187
  • Мнения: 684
Здравейте момичета и от мен!Дне смай е един по прохладен ден:-)
Поздравления за добрите резултати н амомичетат които се похвалиха за изследванията...само така!
А зда ви кажа как ми изкараха вчера акъла от ДГ на дъщеря ми...
Обаждат ми се на работа и миказват:"Детето има Варицела" Изпреви ми се косата - елате да си го вземете ...
Отивам аз и виждам на дъщеря ми пъпки по врата...но то4но където и е косата която е дълга до кръста почти....
Взех си я и в най големи япек в 14ч. на лекар...
Докторката ми се смя, а на мен ми идеше тези там да ги  #2gunfire
НЯмало сестра ми обясниха днес, как може ДГ без сестра newsm78 и понеже видяли пъпки и решили че е шарка...
Ей няам оправия в тази държава...недай боже нещо стане с някое дете?Кво ще правят????
Оф още 3 дни сме в тази градина и се махаме -от септември сме си в нашата....
а август аз съм отпуск!
Мунлайн кажи какво стана с ФМ трябваше да ходиш...май не си писала по въпроса или аз съм изтървала някъде по постовете newsm78
Снимки качиха ли ти?Кажи как стоят нещата във Фемина? Да ти е жив и здрав и малкия юнак "На патерици"Много да те слуша и радва Peace
Лек ден на всички!

# 188
  • Мнения: 43
Здравейте, след поредната безсънна нощ !   smile3507

vencho, незнам защо така се е получило с майла, не би трябвало да има проблем, в abv-то го изпращаш нали? Знам ли, не е пълна кутията, но пък щом не става ей сега ти пускам на лична другия ми в yahoo  Grinning Сори за неудобството!  Embarassed
Айде, аз после пак ще ви пиша, сега отивам да си направя едно силно кафе и да ям банички със сирене, дето си ги спретнах снощи. Като се събудя, ще съм по-адекватна.
Хубав ден, мами!  Hug

# 189
  • Мнения: 2 643
Здравейте,

относно климатиците - ние преди 5 г когато купихме първия си климатик за дневната - решихме да е марков и взехме Панасоник - помня че тогава беше около 2 000 лв. Сега обаче много им паднаха цените на всички...преди 3 години сложихме климатици и в спалните и решихме този път да не са Панасоник, взехме Crown - и никой от 3-те климатика не е създавал проблеми до сега - ползваме ги целогодишно - и за топло и студено. Доволни сме. Това е нашия опит.

Днешния ден би трябвало да е малко по хладен според синоптиците, но пак около 35 С Sunglasses

# 190
  • Мнения: 43
lionkata, твоят преглед кога е? Ако искаш, може да си носиш диск, но мисля, че Ивето беше споменала за Фемина, че се заплаща някаква сума, ако искаш запис. Аз пък като ходих, толкова бях напрегната, заради задръстванията, че когато пристигнах там съвсем изключих да попитам Мазнейкова, а имах диск. Но пък тя ми даде една снимка на бебо в профил, много хубава и много ясна. Така че си носи, пък на място ще решиш, освен ако не забравиш, като мен  Peace

# 191
  • Мнения: 684
Мей аз съм във Фемина другия четвъртък..и затова разпитвам за там:-)как е?
И доплер ще искам и не знам какво точно да има кажа като отида...
А онази злобната жена дето записва часове като ме записваше м епопита:"Бременна ли сте?" МНого ме учуди newsm78 ама...те може би си знаят че там се ходи обикновенно на ФМ или пък се бъркам. Надали някой ще чака 2 месеца за час само за да се прегледа Naughty

# 192
  • Мнения: 43
То е пълно със злобни лелки, те са там, за да ни правят живота по- цветен Grinning
Изобщо да не ти пука- казаваш си директно, че отиваш за фетална морфология и доплер и толкова. Даже на Димитрова направо си кажи какво искаш, нали си при нея? И въобще ги отсвирвай тия, плащаш си не само за преглед, но и за отношение. То добро отношение много рядко можеш да получиш, ама пък поне не си трови нервите. Стискам палци за прегледа!  Hug

# 193
  • София
  • Мнения: 1 626
Като стана въпрос за Фемина, вие като се записвахте поискаха ли ви телефон за връзка.
Трябва ли да се обадя да си потвърдя часа имайки предвид, че преди месец и половина го записах?

# 194
  • Мнения: 630
Привет момичета   bouquet
Изобщо не мога да се организирам с работата - непрекъснато изоставам. Толкова нервна съм станала, че сама не се търпя  Mr. Green
Венчо - на моята домашна помощница плащам по 5 лв. на час - прахосмукачка, моп, прах, прозорци, бани. По-нанатък смятам да и предложа и гладене и готвене. Освен това е бивша детска учителка - може да се занимава с Марина - много добре се разбират двете.
Мунлайт - честит ти рожденник! /на патерица/ Да ти е жив, здрав и да те кара да се гордееш с него!
Днес във Варна - ще умираме. Ако стигне 40 градуса и при тази влага.... Аз съм на климатик и в работата и в колата и в къщи. Познайте какво става като изляза навън. Снощи реших да отида на ресторант край морето. Вярвайте ми и  в 11ч. се стичаха струйки вода по гърба, лицето...където се сещате. Е, регулирах си кръвното 90/60 с една малка наливна и 4-5 малки бутилчици мин. вода.
Лошото е че жегата изобщо не ми влияе на апетита и вече чукнах 74  Crazy
Сигурно има и още да пиша, но имам и още да чета / а имам и още да работя  Whistling/
Лек и прохладен ден на всички   bouquet
Ето забравих да пиша, че вчера ми взеха кръв и ми направиха замервания за БХС. Ще издържа някак до другия вторник - какво да се прави. Чудя се дали може да са готови по-рано. Мацата беше споменала, че нейните ще са готови в петък. Егати нетърпението, което ме е обхванало.

Общи условия

Активация на акаунт