"Безвредна" боя за коса?

  • 11 910
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 176

Препоръчвам ти шампоан Natural Vital, има го само в Бонжур, има черен с къна и различни растителни добавки, бялото няма да личи толкова, а косата ще се подхрани, защто шампоана е доста добър. Има и маска за честа употреба.


И аз ги гледах тези серии в Бонжур, интересувам от варианта за руса коса, но се притеснявам да не стана жълта или нещо подобно  newsm78 Някой да ги е пробвал?

За мене този шампоан нищо не прави........Имах такъв, ама все едно нищо......Не го препоръчвам
И аз не го харесвам.

# 31
  • София
  • Мнения: 10 044
Салерм взимах от едно козметично магазинче на 5-те кьошета, на спирката на тролейте на Прага. Но беше преди доста години, не знам има ли я още, струваше около 10 лв.

# 32
  • варна
  • Мнения: 564
Има едно магазинче на Съборни, близо е до кръстовището с Владислав. Като вървиш към пощата, пада се в ляво, в една стара къща е, има табела. Предполагам, че и в някой фриз.салони  я има, но аз съм си я купувала от този магазин.
Благодаря  bouquetОще утре отивам да си купя

# 33
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Продуктите Natural Vital ги има в супермаркета, който посещавам. Между другото не се сетих, че ползвах точно тяхна маска против косопад 1 месец и нямаше ефект.

# 34
  • Мнения: 17 414
има сайт на етикета на безамонячната боя

www.verdesbg.com
Аз не съм я виждала,някой за София да каже, къде мога да я намеря. Thinking

Можеш да пишеш мейл до вносителя, на мен ми отговри, че продуктите се внасят от седмица в България. Нe знам какъв е този склад, за който пише Beti....

Общи условия

Активация на акаунт