Столче за кола Giordani -мнения

  • 4 119
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 181
Момичета , а каква му е цената и резултати от краш тестове гледали ли сте?

# 16
  • Мнения: 65
И аз се интересувам от такъв модел столчета.Искам да попитам каква му е цената и облегалката отделя ли се от седалката ? Grinning

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 472
И аз се интересувам от такъв модел столчета.Искам да попитам каква му е цената и облегалката отделя ли се от седалката ? Grinning

Копирал съм пост от др. тема: Столче за кола за 4г. дете
 
Седалката UNDUETRE е предназначена за деца от 9 -36 кг..
При деца с тегло 9-15 кг. се закрепя с коланите на автомобила, като същите преминават през отворите на облегалката на столчето и се ползват коланите на седалката. След 15-тия килограм (в зависимост и от размерите на детето) коланите на столчето се отстраняват и се ползват коланите на автомобила + облегалката на столчето, като коланите се закрепят на облегалката за глава и през крачетата на детето. След 22 кг. се отстранява облегалката и се ползва бустърчето (седалка без облегалка), поставя се в/у седлаката на автомобила, сяда детето в нея и се вързва с коланите на МПС-то. А с малкото коланче на самата седалка се нагласява колана на колата така, че да му минава през рамото на детето, а не през шията. Smile
Надяваме се да сме били полезни.
Very Happy

Цената му е 169 лв.

# 18
  • София
  • Мнения: 44 120
Момичета , а каква му е цената и резултати от краш тестове гледали ли сте?

цената е около 170лв, в краш тестовете изобщо няма джордани...

не знам в къщи имахме един такъв, без облегалката, за по-големи деца модела - беше много твърд, не ми хареса особено....

# 19
  • Мнения: 678
Момичета , а каква му е цената и резултати от краш тестове гледали ли сте?

цената е около 170лв, в краш тестовете изобщо няма джордани...

не знам в къщи имахме един такъв, без облегалката, за по-големи деца модела - беше много твърд, не ми хареса особено....
....ами те другите- например на чико и те са  твърди - все едно пейка облякана със спарваща материя .

# 20
  • София
  • Мнения: 44 120
имаме чико кей 1 X-Plus - в пъти по-мек е, макси кози също са мн мекички, конкорда и те....джорданито ми напомня на старото столче което имахме - сейфти бейби...по мекота и удобство.

# 21
  • Мнения: 1 314
 Бях твърдо решена да купя точно този модел за дъщеря ми, но започвам да се разколебавам поради следната причина: тя е почти на 4 год, пък в магазина , като се обадих/още не сме отишли да го пробваме/ ми казаха, че горе-долу на нейната възраст и ръст  коланите може да ни идват малко ниско и ще трябва да го ползваме с тези на колата. А именно коланите на самото столче много ми харесаха. Иначе има и други модели, които могат да се купят и на по-ниска цена, които са без соствени!

# 22
  • Мнения: 678
утре вечер ще дам отзиви за столчето след като го пробваме.
Мисля че коланите нямат никакъв проблем- за 4 год. дете - махаш ги и слагаш тези на колата.

# 23
  • Мнения: 678
Бях твърдо решена да купя точно този модел за дъщеря ми, но започвам да се разколебавам поради следната причина: тя е почти на 4 год, пък в магазина , като се обадих/още не сме отишли да го пробваме/ ми казаха, че горе-долу на нейната възраст и ръст  коланите може да ни идват малко ниско и ще трябва да го ползваме с тези на колата. А именно коланите на самото столче много ми харесаха. Иначе има и други модели, които могат да се купят и на по-ниска цена, които са без соствени!
не ми е ясно защо тогава пише , че столчето е до 36 кг , а едно почти 4 год детенце няма да може да се обезопаси в него с тези колани от столчето ?  Cry хммм....

# 24
  • София
  • Мнения: 44 120
по принцип след определени кг се махат коланите, а на още по-късен етап се меха и облегалката при повечето такива столчета, така до 36 кг детето реално остава само на частта седалка от столчето.
има и няколко модела столчета, които до последно са със собствени колани и облегалки, но са по-скъпи и по рядко срещани....

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
пише,че е до 36кг,защото е до толкова.На едно 4-годишно дете не му трябва столче със собствени колани.То вече може да използва коланите на колата.А на едно още по-голямо дете не му трябва столче, а само седалка,за да се повдига.Облегалката на столчето пада и остава в последствие само седалката.Коланите са за по-малки деца.Столчето се води 9-36кг т.е за дете по-малко от годинка става

# 26
  • София
  • Мнения: 44 120
аз след като гледах това клипче http://www.youtube.com/watch?v=azgBhZfcqaQ много се замислих дали някога бих сложила детето си в стол без 5 точков клан...май не....а за столчето без облегалка, доколкото съм виждала краш тестовете са доста несигурни при страничен сблъсък....

# 27
  • Мнения: 506
Интересува ме къде е произведено столчето?

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Интересува ме къде е произведено столчето?

Китай

# 29
  • Мнения: 506
Интересува ме къде е произведено столчето?

Китай

Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт