Направих си ноктопластика - помощ!!!

  • 8 135
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 317
  По принцип дават поддръжката да се прави н а 3-4 седмици, НО повярвай ми много малко са жените, които изкарват повече от 2 седмици. Чувала съм, че има и такива индивиди, но аз лично не съм срещала все още Grinning

права е Бейбито.верно,4е има изклю4ения,като една моя клиентка която изкара месец без подръжка,но си е рядкост.

# 16
  • Мнения: 2 039
Била съм и с пластмасови,и с гел и наистина няма спор,че се ходи много по-често от 3 седмици!Понякога ти се случва за една седмица да отидеш 3 пъти  Twisted Evil Освен това когато гелът се задържи повечко,започва да се напуква,така че ходенето на 2 седмици е задължително!

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Не знам али става дума за едино и също,но аз съм с гел и ходя на 3 седмици, този месец,заради почивката, на 4 и имам само един по-сериозно пострадал. а  напукване не ми се е случвало newsm78

# 18
  • Мнения: 5 299
Аз съм неспасяем случай Grinning Преди седмица си намазах ноктите с гел, колкото да си вградя малко фолио, и вече е израстнал доста Rolling Eyes Утре ще си правя поддръжка.

# 19
  • Мнения: 2 936
Бейб,страхотни са   bouquet

но ми прави впечатление,че гелът прозира нокътя-докато с удължителите не... Rolling Eyes аз бях с удължител,но на морето започнаха да ми се отлепват и нямаше кой да ми ги оправи маникюристката в хотела,даже не можа да ми изреже счупеният нокът както трябва-докато се прибрах се скапаха съвсем  Confused

все пак съм решила,вече само гел!

# 20
  • Мнения: 1 952
http://s93.photobucket.com/albums/l52/desi_to/?action=view&c … ure489Medium.jpg- какво има на тези нокти?
Мойте са с гел, но само моят си нокът е намазан, без удължители, без нищо и дори да съм без никакъв лак, пак си изглежда добре.

# 21
  • Мнения: 5 299
http://s93.photobucket.com/albums/l52/desi_to/?action=view&c … ure489Medium.jpg- какво има на тези нокти?
Мойте са с гел, но само моят си нокът е намазан, без удължители, без нищо и дори да съм без никакъв лак, пак си изглежда добре.
Удължени са само с гел. То си личи докъде са естествените нокти.
Моите нокти също са само с гел, без да са удължавани.
http://s93.photobucket.com/albums/l52/desi_to/?action=view&c … re282Medium-1.jpg

# 22
  • Мнения: 1 952
Аха, и мойте са като твойте Wink

# 23
  • Мнения: 6 167
Бейб, а каква е разликата между гел и акрил?
И кое е по-добро?

# 24
  • Мнения: 374
а ако се счупи/отлепи някой нокът преди да са минали 2 седмици отиваш на поддръжка и след 2 седмеци пак се повтаря процедурата така ли?и на практика можеш да си караш с тия нокти вечно, така ли  newsm78  след като се поправят толкова начесто.а поддръжката и ако има нещо счупено и ако всичко на пръв поглед е ок пак ли е 25 лв?

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
а ако се счупи/отлепи някой нокът преди да са минали 2 седмици отиваш на поддръжка и след 2 седмеци пак се повтаря процедурата така ли?и на практика можеш да си караш с тия нокти вечно, така ли  newsm78  след като се поправят толкова начесто.а поддръжката и ако има нещо счупено и ако всичко на пръв поглед е ок пак ли е 25 лв?
Каквото ти прецениш правиш,лепиш си го вкъщи, отиваш маникюристката да го залепи временно или ако е неспасяемо положението да го прави на ново.

# 26
  • Мнения: 5 299
Leni, малко ми е трудно да ти отговоря точно, защото всяка маникюристка има различни теории за акрила. ПОвечето го отричат, и смятат че е вреден, защото е прах, който се смесва с киселина. Също така много неприятно мирише, докато се обработва. В същото време има и нови системи за акрил, които са уж безвредни.
При гела също се използва киселина, но то е в много нисък процент. Това всъшност е обезмасляването на нокътната плочка, за да се получи по-добро сцепление с материала.
 Не съм работила с акрил, и са ми бедни познанията. Blush На есен смятам да изкарам курса.
С гела се работи много по-лесно. В чужбина се работи основно с акрил, с него става пък много по-бързо. Акрила е по-здрав като материал. Не мога да кажа кое е по-добро. И двата материала си имат своите + и -.

ПОддръжка се прави...ЗАщото ноктите растат, и съответно покритието също израства с нокъта нагоре. Ако ноктопластиката е направена добре, не би трябвало да има счупени нокти. Изпилява се само най-горния пласт гел, и се намазва нов на тънко по цялата дължина. Ако има счупен удължител, се изпилява всичко, и се залепва нов. Ако е изграждано, почти няма вариант да се счупи.

# 27
  • София
  • Мнения: 463
Имах акрилна ноктопластика с бял удължител повече от  1 месец-била някакъв нов вид не увреждала ноктите,а напротив . С този удължител стои като френски маникюр с какъвто и светъл лак да си.
 Направих си я за сватбата и изглеждаше страшно естествено, много приятелки ме питаха как съм задържала толкова дълги нокти Joy
Доста са здрави за този период 1 нокът се отлепи само, и с лепило за нокти  и пила го оправих. Сама си ги свалих като естествените ми нокти вече бяха израстнали доста и се виждаха, можех вече да нося само тъмен лак. Изобщо не беше трудно с пила и малко ловкост стана работата.
Сега като резултат мога да кажа ,че толкова чупливи и цепещи се нокти не съм имала Shocked
Не си правете акрил , съвет от мен Sick

# 28
  • Мнения: 1 952
И аз не съм чувала добри нещо за акрила, но всички си е до това колко ти е добър маникюриста и как организмът ти ще понесе въпросния материал.

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Днес бях на подръжка и си направих лака да прилича на банския ми,защото другата седмица отивам на море Laughing

с извинение,че снимката е малко кофти,но я правих сега сама.

Общи условия

Активация на акаунт