Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 17

  • 17 400
  • 324
  •   1
Отговори
# 30
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Имам един въпрос момичета , ако се регистрирам мога ли да плащам с чужда кредитна карта, на приятелка например или трябва тя да се регистрира?
аз поръчх последния път така, нямаше проблем Peace

# 31
  • Мнения: 3 211
Имам един въпрос момичета , ако се регистрирам мога ли да плащам с чужда кредитна карта, на приятелка например или трябва тя да се регистрира?
може
аз плащам с кредитната на мъжа ми
на 30.06 направих две поръчки, едната получих на 16.07, другата още я няма, в митницата ми казаха, че много ги бавят в София
6 седмици ли беше срока, след който мога да се оплача?

# 32
  • София
  • Мнения: 650
Момичета, могат ли да се следят пратките от ЛаРедут? Аз за първи път си поръчах оня ден и гледам, че са си дръпнали парите от картата - кога ли мога да очаквам пратката? Ако някъде сте го обсъждали - бихте ли ми пуснали линк?
Извинявайте, но съм МНОГО зле с френския Embarassed

# 33
  • Мнения: 870
Аз да попитам от банката одържат ли си някакви пари за плащането, уредих една позната да ми даде карта, но била празна и се чудя дали да внеса повече пари отколкото е поръчката...

# 34
  • Мнения: 3 214
Записвам се  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 605
Skrita, унесла си се май а  Wink ама то как с тия намаления!
И аз успях да навия една приятелка и се кооперирахме за поръчка и тя я плати хем да мога да се възползвам и аз от тия прекрасни цени  Grinning  хем да нямам семейна война.
Въпроса ми е колко време след поръчката си дърпат парите от картата? И това че съм получила потвърждение по мейла значи всичко е ОК?
И последно - докога са тези намаления че и колежките ми се заинтригуваха  Crazy

# 36
  • В офиса
  • Мнения: 4 018
Телефон на софийската митница?
Защо големите поръчки се взимат от там, а не направо от пощата?

# 37
  • Мнения: 605
Телефон на софийската митница?
Защо големите поръчки се взимат от там, а не направо от пощата?
Трябва да е това
СТОЛИЧНА МИТНИЦА СОФИЯ
ул. Веслец №84 тел: 32-61-73 факс: 31-70-09

Ми щото и митничарите трябва да работят нещо след влизането ни в ЕС  Joy

# 38
  • Мнения: 1 270
Въпроса ми е колко време след поръчката си дърпат парите от картата?
аз получих смс 1 минута след това "с вашата карта е направена покупка за ....от POST LA REDOUTE..."
Skrita, унесла си се май а  Wink ама то как с тия намаления!
УЖАС а трябваше първата ми поръчка да е пробна
а да не говорим, че всичко започна заради една блузка от 3 евро ето я   не намерих кой да ми я поръча и ... виж какво стана
сега обаче за малчо едни бермудки харесах  #Crazy

# 39
  • Мнения: 605

аз получих смс 1 минута след това "с вашата карта е направена покупка за ....от POST LA REDOUTE..."
Питах я още не са и дръпнали пари  Thinking с международна кредитна карта на ОББ е, да не би да е проблем?

# 40
  • Мнения: 1 270

аз получих смс 1 минута след това "с вашата карта е направена покупка за ....от POST LA REDOUTE..."
Питах я още не са и дръпнали пари  Thinking с международна кредитна карта на ОББ е, да не би да е проблем?
моята е точно такава на обб - виза  newsm78
хм, и на мен сега не ми отразява, че са изтеглени пари

# 41
  • Мнения: 1 204
http://www.areyounet.com/runet/client/Reponse?i=12172063&s=xITSC

получих това  newsm78 има ли няква далавера  Embarassed оефта ли е или пак просто ме уведомяват 4е има намаление  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 3 211
http://www.areyounet.com/runet/client/Reponse?i=12172063&s=xITSC

получих това  newsm78 има ли няква далавера  Embarassed оефта ли е или пак просто ме уведомяват 4е има намаление  Rolling Eyes
попълваш тази анкета и после получавах код за 10Е намаление от ф-рната ти ст-ст
далавера си е

# 43
  • Мнения: 1 204
http://www.areyounet.com/runet/client/Reponse?i=12172063&s=xITSC

получих това  newsm78 има ли няква далавера  Embarassed оефта ли е или пак просто ме уведомяват 4е има намаление  Rolling Eyes
попълваш тази анкета и после получавах код за 10Е намаление от ф-рната ти ст-ст
далавера си е
мерси много  Peace

# 44
  • Мнения: 491
Абе аз преди време я попълних анкетата, ама код за отстъпка не ми даде. Може и аз да не съм се оправила нещо  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт