"Дневникът 22" – да отслабнем всички заедно

  • 15 975
  • 346
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 613
Добро утро  bouquet  bouquet  bouquet
Хайде и аз да се запиша в новата темочка Grinning Grinning Grinning
Мирандичка, радвам се да те видя, миличка Hug Hug Hug Ти си толкова упорита, че аз не се съмнявам, че ще успееш да постигнеш всичко, което искаш!!!!! четох и предишни твой постове- браво, момиче за упоритостта и продължавай смело напред  bouquet  bouquet  bouquet
Уф, голяма горещина, тъкмо се чудех как ще изкарам тази последна работна седмица преди отпуската и шефката каза работи се до 11.30, че много горещо Mr. Green Та почти вече съм в отпуска Mr. Green
Иначе съм режимна, като се изключи сладоледа Embarassed Embarassedама в тези горещини Embarassed Embarassed
и май и аз нещо на плодова диета я подкарах, то като е толкова горещо- гледам, че все диня, накой друг плод най-често похапвам, ама се чувствам добре де, даже си купих за морето един номер по-малък бански Mr. Greenлошото е че и за бюста е по-малък #Cussing out
хайде успешна слабееща и щастлива седмица на всички  bouquet  bouquet  bouquet
Когато мога ще пиша  bouquet
Не ме забравяйте Hug Hug Hug HugОбичам ви Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 669
Поздрави от Варна!!!!  bouquet
Минавам набързо, само да кажа, че не следя кога какво ям, не плувам и не спортувам. Ния се разболя, с температура е и не излизаме от хотела почти. Само вечер или сутрин рано. За плаж и дума не може да става. Но това да е проблема. Искам само да е здрава!! Praynig Praynig

Миранди, добре дошла и мерси за темата!  bouquet

# 17
  • Мнения: 453
 HugХайде и от мен: ЧЕСТИТА НИ НОВА ТЕМИЧКА Нека да се стегнем и да се запишем в  другата с мнооооооогоооо минусчета Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 1 416
Ангелинка дано бебка -Ния се оправи бързичко и да искарате най -невероятната почивка от сърце ви го желая.От луната не свалих нито грам  smile3515 мнавам на пилешко и доматки ще видим резултата в недела .УСПЕХ НА ВСИЧКИ СЛАДКИ ДИЕТИЧКИ

Последна редакция: пн, 23 юли 2007, 14:01 от мами 73

# 19
  • Мнения: 1 130
Привет мацки! Чак сега успявам да се включа - голяма жега, голям мор, а на работа си нямам климатик  Cry дано поне откъм велики мастни запаси почна да се стапям  Mr. Green
Ангелина много съжелявам за Ния - гледайте тя да се оправи, на плажа - майната му  !
rali82 бравос на шефката ти - това се казва шеф  Peace И мен тази седмица ми е последна работна преди отпуската  - кеф  Whistling Whistling Whistling
Мис Каприз не се ядосвай мила, дай време на мъжа ти да посвикне с новото положение - нищо че мрънка, със сигурност е много горд, че жена му е не само хубава ами и умна и е успяла да спечели работата под носа на другите кандидати  Peace
Далал беше ме питала на каква диета съм - карам Страхотната диета дето прилича на млечно-киселата доста - общо взето е кисело мляко , зеленчуци, плодове - тук там някой белтъчен или въглехидратен ден - лесна е ама като те гледам как нищо не ядеш на теб ще ти се стори голямо ядене  Laughing
Миранди добре си се завърнала мацка - нали си почина и си махна изпитите от главата - сега ще имаш пресни сили и хъс за килцата  Peace
Abigail честито за магистратурата  Peace Сега като свърши четенето давай с нова сила напред  Hug аз японската я правих и има ефект, но според мен е по-подходяща за по-студено време с тези яйца, които се нагъват - ужас  Crazy Crazy Crazy
abirena  и ти не се връзвай много на мъжо - я гледай да си изкарате медено моренце пък всичко друго е без значение - ако беше наминала оттук Еманоелитка знаеш ли какви слова щеше да ти нареди по този повод... Heart Eyes
ANGYA и на мен нещо ми липсва мотивацията напоследък ама трябва да се стягаме няма как - Мирандито хубаво е казала, че мъжо е най-важната мотивация  Party
мами 73 аз тоз път пропуснах луната, въпреки че много се каних ама бяхме се събрали снощи няколко приятелски семейства .....  Whistling Whistling Whistling
Аз от днес съм пак на ден 1 от Страхотната диета №1 - не преминах на _№2 поради разбираеми бирени,  пържено-картофени  и сладоледени причини  Crazy Crazy Mr. Green От днес пак здраво - жегите помагат за неяденето, но не и за непиенето на бира  и покрай нея .... Mr. Green да видим - за сега съм стрикнта, докога ли .... newsm78

# 20
  • Мнения: 1 975
Привет милички  bouquet

Ангелина дано се оправи мъничето, пък почивката майната й, детето да е  добре Praynig

Мацки не съм се теглила, но снощи празнувахме рожденния ден на малката и май попрекалих със салатите. Утре сутрин съм на кантара и ще пиша за какво иде реч Rolling Eyes

Scorpi стискам палци да ти се стопят депата в тия жеги нама как Peace Wink

Мами не се отчайвай нали има още сума ти луни до края на годината, все някога ще отслабнем и ние  Wink Laughing

Миранди благодарско за хубавата темичка, и малко нахално, нооооооо, малко са ми стари мерките в табличката дали ще е удобно да ти пратя нещо по-актуално Flutter

Целувки и до после Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 352
Здравейте и от мен !Да се запиша в новата темичка.
Аз нито успях да започна, някаква диета нито изкарах онзи ден само на течности.Ама много несериозна съм станала,чак се учудвам от себе си.Трябва да се стягам,стига с това безволие!
Най -накрая успях и аз да си закупя Липозан и от утре го почвам!Дано да има някакъв ефект ,дори минимален да се мотивирам малко!
За сега това е!
Не знам при вас как е но в къщи не се трае от жега ,на вън също!ИСКАМ СТУУУУУУДДДДД!

# 22
  • Мнения: 936
Здравейте, мили мои дневничета! Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesЗавърнахме се след едноседмично отсъствие. Бяхме с деца на море.Бяхме в Добрич при майка ми и 4 дена на плаж в Кранево. Там бяхме на квартира със страхотна тераска. Обядвахме на терасата и успях да изумя мъжа ми с количествата храна, които поглъщах. Всичко полято с  бира. Вечеряхме навън, но като се приберяхме пак ми се отваряше апетит и пак ядях като за световно. Добрата новина е, че след цялото това освинване съм качила само 1 кг, а на мерки - нищо. А от диетите има резултат - изглеждам доста добре по бански. От днес влизам в релси с храната.
Купих си и една разкошна рокличка, ще се снимам с нея да ви я покажа. Морски снимки съм качила в албума. Ходихме и на разходка с лодка от Кранево до Албена и беше великолепно, искам паааааааак на море!Децата и те се чувстваха прекрасно там и бесняха на воля.
Виждам, че при вас има много минуси - само така.
Мис Каприс, все пак ще започваш ли работата? Моят мъж също не се справя блестящо с децата, има какво да се желае още. Последно успя да го задави с кроасан, даваше големи хапки и бързо. Мъжка му работа.
Ангелина, Ния по-добре ли е? Дано! Сега наистина ще отслабнеш бързо след нея. Моя малкия е такъв бяс, че по цял ден търча след него и той няма умора. Нямам нужда от фитнес. hahaha
Галя, теб те дели само 1кг от целта, нали?Поздравления! И на патерица - честит рожден ден на малката сладурана!
Мами 73, а ти си смъкнала целта още, сигурна съм, че ще я постигнеш!
Миранди, добре дошла след почивката!

# 23
  • София
  • Мнения: 365
Скорпи, благодаря за куража. Това с магистратурата беше голяяяям зор, ама стана newsm44
догодина тази, след това следващата - хидробиология, или ихтиология и аквакултури... или заминаване за странство... абе, има време.

Днес, да ви се оплача, заради онази ми ти Х хромозома зверски ме боли коремчето и имам чувството, че съм глътна и Червената шапчица, и шапчицата й, та й кошничката й даже. За да пия хапчетата ям, а това не е добре... дано утре ми е минало и да започвам да кудкудякам с пълна сила. kyllmg

Мирандичка, как така да не ми личат килограмите.... Да не изглеждат повече, даже  261uu Shocked Party Laughing

О, ама как забравих да ви се похваля. От мнооого време сме в ремонт и чак днес вече имаме мивка, котлони, фурна и съдомиялна, които майчето ми май само ще си ги гледа и забърсва, защото били много скъпи и не трябвало да се изпозлват newsm53

# 24
  • Мнения: 3 647
Scorpi и аз така се  навивам, но  нещо  голям мързел
 ще съм си  дебела и  грозна на 3ти август  Confused Cry
има само  10  дена а за 10 дена чудеса няма как да станат  Shocked
Ангелина може да заформим някое кафенце утре
аз днеска не си пуснх изпита за след 3-4 дена оставам  много  жега  беше - а е активен само  до 19ч.
 Тедъ  ех морето  Hug Hug

Силваната аз на  студ  не видея - предпочитам си  жегата

# 25
Привет и от мен!
Спрях плодуването, пак съм на НВД и съм в цикъл Sad и рекапитулацията е + 1 кг - надявам се, че е от цикъла.... както и да е, продължавам с НВД, моя версия.
Лека седмица и много минуси на всички!  Peace

# 26
  • Мнения: 178
Здравейте! Много се радвам на свалените ви килограми  newsm44 Аз от 2 седмици почивам много усилено и интересното е, че и успявам да отслабвам. Но няма какво да ви лъжа - сладоледа е моя пръв приятел  newsm62 а и доста други неща вече хапвам в малки количества. Да ви се похваля, че си взех всички изпити и сега плана до септемви ми е мързелуване, морета, планина и басейни  Joy
Сутринта бях 53.500кг, но сега съм 54кг. В тези жеги не знам колко вода изпивам, но е много. Започнах отново да пия "Инхуа" от началото на миналата седмица и се чувствам добре. Не мога да пиша често, защото постоянно съм в движение, но дано скоро премина в долната табличка  newsm68

# 27
  • Мнения: 319
ДЗАК WinkТук ли сте сладурани Heart EyesЕто ме и мене в новата темичка Hugсупер е Мирандичка както винаги темичката  Peaceмацка си ти  newsm51 сега със шоколадов загар малеййй Милички моите кг са си все още 65-66 ама пък от ден на ден ставам все по хубава и по хубава Joyтака ми каза шефа  WinkДа ви се похваля днес за първи ден ходя на фитнес супер е всеки ден ще ходя така реших че ми харесаха там момченцата те сладури брейй WinkСкорпи благодаря ти мила девойко Heart Eyesза хубавите думички  Hugда мила аз кипя от енергия и гледам да черпя само най хубавите моменти от живота на дребните нещица се научих да обръщам гръб като например злоба завис дребнавост накарайте света да се върти около вас а не вие около него PeaceА за мъжете ми кво да ви кажа те са нашите домашни любимци  Winkлека и благословена вечер   bouquet

# 28
  • Мнения: 1 152
Здравейте момичета  Flowers Bouquet
Надявам се, че нямате нищо против да стана една от вас. Все още не съм изчела всичко, което е написано по темата, но идеята да отслабваме заедно е чудесна. Аз стартирам от днес. Сега съм 87 кг.   newsm50, а "заветната ми цел" е 65. Ще трябва да се преборя с точно 22 кг. Стискайте ми палци Simple Smile
Скоро ще си сложа и лентичка, на която да отчитам резултатите (ох, дано да има такива   261uu) .

Поздрави за всички и успех  bouquet
newsm39

# 29
  • Мнения: 936
Добре дошла, Дуденце!Ще отслабнеш, сигурна съм. Само погледни лентичките на другите момичета, колко кг са свалили. И всичко това е благодарение на взаимната подкрепа тук. Peace
Ангия, ти си във Варна, нали? Мой любим морски град! Ходиш ли често на плаж? Така ми се иска да живея край морето...
Еманоелита, ти си слънчице! Всички трябва да прихванем от твоя оптимизъм и бодрост.
Уранус, от цикъла е, после ще си замине заедно с него килцето.
Мима, почини си след изпитите, кг също ще се стопят полека лека.
Тъкмо гледах по новините за пловдивчанина, който е свалил 60 кг. Иска още 60 да свали. Така че ние тук с по 5, 10, 20 кг за сваляне сме бял кахър - и нямаме такива здравословни проблеми.
Аз вечерях с домати и краставици салата, няколко малки сърмички със сос от мляко и чесън. И бирата ме изкуши. Вчера ми дойде и реших, че сигурно затова миналата седмица съм яла като разпрана и съм се оглеждала за още. Като отидем в оня край, МЦ винаги ми идва по-рано. Сигурно на това се дължи апетита и ненапълняването ми.
Къде сте всички???????????? Да не пиете биричка някъде навън?
Клонка, Ася и Дива не съм срещала отдавна, сигурно са някъде по почивки и затова не пишат.

Общи условия

Активация на акаунт