Рицарки на бялото кантарче - 23.07. - 29.07.

  • 14 452
  • 353
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 040
Ууу - Пиле - какво си сърдито   gydi

# 91
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Ехоооо! Има ли някой (или както казват напоследък - някого Wink) newsm78
....................
Много умни станахте, еййййй Crossing Arms
Като чуя в преводите на филмите това "някого " и нервата ме хваща . Или почваме да се питаме с любимия да не са променили нещо граматиката  newsm78

И защо реши , че сме станали ( или май СА станали умни )  newsm78
Не се сърди де  Hug

# 92
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ооооооо, Пернаткова, драго ми й да та видя Heart Eyes! Какво ново - вехто по село?

Пък аз спах - грънци Crossing Arms!
Тъкмо се унасях мъжО звъни, че наблизо имало пожар - да съм затворела прозорците. Ба, ша ги затворя, от толкоз време чакам да се позахлади - всичко зяпа отворено, наподпряла съм с разни книги и възглавници, че току от течението изтрещи нещо...ама още няма счупено стъкло де Mr. Green.
И сега го чакам да се завърне да го пиптам аз как се звъни по телефона в 14 часа #2gunfire.

# 93
  • София
  • Мнения: 593
О пили пили аз те знам - здрасти пиленце! Хьфи, Мариетче и вас ви знам Mr. Green

# 94
  • Мнения: 2 487

    Скоро май не съм ви казвала , че ви обичам  Heart Eyes

    И при мен духа вятър , ама горееещ  ooooh!

    Пиле,  Hug ти какво против имаш мойте килограмови цели  newsm78
  Само пейка дето няма , ама ша ковем като му дойде времето  Mr. Green

   Аз опищях орталъка , че ще пукна в тия жеги и татито ходило да купи климатик. Ама познайте , кога ще го сложат Mr. Green

   И не се блъскайте за моя хубостник  goodscale Ще ви го доведа на срещата , да се теглим преди да изядем на Ванчето тортата. Mr. Green

   

# 95
  • Мнения: 13 834
Айя, ми ще се изгубиш, бе newsm78 Каквато си мъничка, ако станеш и толкова слабичка, ще трябва да те търсим така Пък и силици за коване на пейка няма да имаш Laughing Ще си седиш на земята, щото аз нЕма ти помагам с чука Naughty

Аз пък ще донеса моя кантар, дето мери 2 кг повече Но тогава сигурно съвсем ще се правите, че не ме познавате newsm78

Роси, ами другият вариант - "видях някой" Mr. Green Добре, че не сме руснаци и имаме само една-две запазени такива падежни форми, че инак просто не знам как щяхме да се оправяме Wink

Ооооооо, Пернаткова, драго ми й да та видя Heart Eyes! Какво ново - вехто по село?
...
Вехто много, ново нье Wink Иначе вечер е хладничкооооо, нощем = кеф, ама през деня Sick

Последна редакция: ср, 25 юли 2007, 17:52 от птица

# 96
  • Мнения: 2 487

    Няма да изчезна , бе Пиле  Laughing , ама виж туй с пейката си е проблем. Може да поседна на крайчето на Асината.

     Излезли са резултатите от литературата в Софийския.

# 97
  • Мнения: 5 873
ехооо,тук съм.

жега ми е,лошо ми е... Tired

Айче,какви 49 кг,да не си сбъркала? 39 бяха.
да се спираш вече,съвсем ще се загубиш.Или правиш място за тортата. Laughing

целувам ви  Heart Eyes,нямам време да пиша за всички.

бЕгам. Hug

# 98
  • Мнения: 13 834
 Naughty
(туй с пръстчето и строгия поглед е за Айя, че Ванчето се шмугна помежду ни изневиделица Laughing)

Всеки си седи на пейката и си сърба, каквото си е надробил Crossing Arms
Че то инак и аз ще се преместя там. Тутакси! Що да се мъча излишно Mr. Green Хем и с Асса ще си похортувам, че нея не съм я "виждала" от има-няма месец Party

# 99
  • Мнения: 2 487
  Ассето каза , че го мързи и май наистина е така. Разписва се с по една дума на два дена  Laughing

  Танюшката пък хептен лаконично го дава.

Ванче , кво ша готвиш. Аз две вечери ги мъча с една манджа и им меря търпението  Laughing

  И аз изчезвам. По късничко пак ще ви нагледам.

# 100
  • Мнения: 4 806
това вече е предизвикателство, честна дума  Mr. Green

ми да, мързи ме, ама не да пиша в темата, а да бачкам ... калявам волята си, стоейки по - далеч от форума, ама нейсе - не се получава добре ... е, имах си и ядове, ама ще вземат да преминават вече... поне се надявам да е така ... след черното идвало бяло ... та така ...

Птиче, ти пък днес що така на умност ни докачаш, а?  bowuu  

Чакаме Бети да обади - какво и как ...

# 101
  • Мнения: 13 834
Докачала съм ги била на умност ooooh! Пак аз виновна Crossing Arms Мими рече, че ще мълчи, за да изглежда умна. Така че ако нещо не ви харесва, сърдете си се на нея. Аз просто реших, че всички следвате светлия й пример Thinking Тук нали все разни почини възникват... Mr. Green

Имам си ново аватарче Laughing Ха сега завиждайте Party

# 102
  • София
  • Мнения: 8 348
много ти е хубаво пилешкото дупе
финно и леко заострено на финала

рекох ли аз, че не е здравословно да пиша
рекох
ай ся като се налага да четете глупости, да не се оплаквате
нещо цял ден не ме пускаше форума, затова

а, пиле, мен на умност не можеш ме докачи
аз от гениалност чак светя в тъмното

# 103
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Пиле, де топна кълка да се разхлаждаш, да дойда и аз newsm78?
Вечерях. Гооооооооолям резен диня. Тоалетната тази нощ е моя.

Скъпия се прибра. Първо го овиках, че ме събуди следобед, пък после замислено му викам "Трябва май да си глася чантата. Вдругиден влизам в деветия". Първо ме погледна така  Shocked, после в галоп се паркира в тоалетната /незнам за ваш*те мъжове, ама моя като е нервен го избива на...онова прочистващото Mr. Green/.

Та сега взех да съжалявам - как ще си делим тази нощ тоалетната - аз след динята, той след дълбокия си размисъл hahaha.

# 104
  • Мнения: 13 834
много ти е хубаво пилешкото дупе
финно и леко заострено на финала
...
а, пиле, мен на умност не можеш ме докачи
аз от гениалност чак светя в тъмното

Хубаво е, я Crossing Arms ХОди в Красива мама, да видиш Монда какво е пуснала! Отмах се класирВам bowuu Само талията трябва малко да посъбера и ставам фръст bowuu Пък вие будалите слабейте hahaha

Ми дай да си уговаряме срещи по нощите. Ще се видим отдалеч  Joy


Пиле, де топна кълка да се разхлаждаш, да дойда и аз newsm78?
... как ще си делим тази нощ тоалетната - аз след динята, той след дълбокия си размисъл hahaha.

Днес в апартаменската баня Laughing Преди - в родните реки и язовири Peace

Ти що стряскаш добрия човек Joy Joy Joy

Последна редакция: ср, 25 юли 2007, 19:13 от птица

Общи условия

Активация на акаунт