Отговори
# 30
здравейте момичета,
първо искам да честитя на Кали най-прекрасната новина в живота на една жена.Честито Кали  bouquetЛека бременност и здраво бебе
Аз за първи път пиша и съм малко притеснена
И ние правим бебе ама нещо не се получава.Всички ВИЕ сте много готини и като Ви чета публикациите си давам кураж,че и на нашата улица ще изгрее слънце.
Лека и успешна седмица на всички. Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 1 446
Милинеа, добре дошла. Тук във форума ще намериш много приятели и полезни съвети. Човек винаги има нужда и от двете!

Калиииииииии, тихичко честито. Вери4а те е наредила със син щъркел, ама ние ще си ги трампим, за да се похвалиш с една мома накрая!

Леле колко съм щастлива. Вече си имам три бременни, които много си ги обичам и уважавам - Кали, една приятелка, с която ще се движим заедно, и още една сродна душа. Баш ми е драчко на душата!

# 32
  • Мнения: 155
Честито на нашата Кали, да ни е жива и здрава и успешна бременност!  bouquet

# 33
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Галитаааааааааааа, на теб стискаме палци утре, виждам че утре ще тестваш  Praynig Praynig Praynig

# 34
  • Мнения: 340
Кали, честито!! Дано всичко до края върви по най-добрия начин.

И...  Laughing ех, пак овне сте направили май Joy

Успех също на Катето, да се похвали мнооого скоро!!

Тъкмо ми се видя странно, че мин. седмица нямаше положително тестче.

Аз местих цяла къща пред изминалите дни, боядисвахме, ще слагаме ламинат. Малко скучно. А, и правим бебе. Хванали сме се на бас с мъжа ми. Този път той мисли, че щяло да стане, ама аз имам повече надежда за следващия месец. Та ако аз спечеля басът, той нямало никога да заспива преди мен  Shocked

Успех на всички и гушче  Hug

Хайде, пребройте се летните русалки

# 35
  • Мнения: 1 446
Кали, току-що ми щукна нещо?

Виждам, че Калоян е роден на 20 март. Не се ли пада и бебето за тогава?

# 36
  • Мнения: 340
Кали, току-що ми щукна нещо?

Виждам, че Калоян е роден на 20 март. Не се ли пада и бебето за тогава?


Именно, и на мен това ми беше мисълта  Laughing

Хайде една малка богиня на войната  Joy Praynig

Оф, и аз си заплювам отсега щъркел с рокляяя  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 2 422
Кали ЧЕСТИТО Hug Grinning Дано да е заразно за всички

# 38
  • Мнения: 7 201
Здравейте и от мен!Аз да се разпиша и тази седмица.На Кали честито и дано наистина да повлече крак!    bouquetАз пропуснах ову-то мин.седмица,поради независещи от мен причини и мисля,че само чудо може да стане PraynigНо на всички останали много късмет през тази седмица и много усмивки!!!

# 39
  • Мнения: 9 100
И аз минавам да ви кажа едно здрасти Simple Smile

Калинце, тези дни, не зная защо, често те мислих, ей така - явно е имало за какво Blush
Много се радвам за теб, желая ти скоро да се похвалиш с точка и сърчице, а после - сладко бебче на финала Hug
Дилянка, драго ми е да те видя - трябва да си уговорим една среща с Муши, Галита, Катето - аз тази седмица съм сама, моят хубостник заминава в командировка - та ако искате, да спретнем нещо, а?

Добре дошла на Милинеа - кажи нещо повече за себе си, от колко време пробвате, засичаш ли ову - казваш че не става бебето, кажи с какво можем да помогнем Simple Smile  bouquet

Аз само си мисля за морето - и ми мирише на водорасли Embarassed
Пиша дипломна работа в момента, а тази жега ми изпива силата и не мога да работя пълноценно Confused

# 40
  • Мнения: 155
Ми айде де Стеф, затъжих се вече!
Ти кво правиш сега, аз съм без работа и съклвтясвам направо! И на басейн ми се ходи, ама няма с кого... Та сещай се кво искам да ти кажа...
Аманита стискай здраво палсите, щото имам някви съмнения, та дано не е фалшива тревога!

# 41
  • Мнения: 9 100
Душичко, за басейн сега не ставам, а и като цяло мога да те съпроводя само до ръба на басейна - не влизам никогаш Blush
Но плаж не бих отказала, просто сега още се гледаме с лелката и... Sick 
Тъкмо тука до нас има един Нептун, детого гледам и засуквам мустак всеки път, като минаваме покрай него Crazy

# 42
  • Мнения: 155
Ха ха ми като я изпратиш... Мое се пошляем малко!

# 43
# 44
  • София
  • Мнения: 1 946
Аманита стискай здраво палсите, щото имам някви съмнения, та дано не е фалшива тревога!

Няма да е фалшива!  Hug Тази сутрин Кали, утре ти.. и така всеки ден искам по една бъдеща мама.  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт