В жегите - с какво мажете кожата на новороденото след къпане?

  • 1 280
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 251
Аз мажа с бебешкото олио на Мустела-по препоръка на педиатъра. Засега нямам проблеми с кожата на бебо.

# 16
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Мажа и с двете. В едната къща имаме олио, а в другата лосион и в зависимост къде сме - мажа с наличното. С кожата му проблем никога не съм имала и не се притеснявам.

# 17
  • Мнения: 724
Мажем се след вечерната баня с млякото на Мустела Хидра бебе и и понася добре попива бързо.

# 18
  • Мнения: 1 117
Като беше по -хладно мажех с олио на Себамед. В ужасните жеги мажа с лосион пак на Себамед. Дупето с Бочко

# 19
  • Мнения: 865
Мажем се след вечерната баня с млякото на Мустела Хидра бебе и и понася добре попива бързо.
и аз така,идеално й е.с олиото на Мустела я мажа зимата

# 20
  • Мнения: 298
Дъщеря ми е родена през януари,мажех я с бебешко олио.Днес пазарих за бебо,който очаквам следващия понеделник и пак взех олио.Дори не се замислих за друг вариант.Благодаря,темата ще ми е от полза!

# 21
  • На морето!
  • Мнения: 5 757
С лосион за суха кожа предразположена към атопичен дерматит на Мустела.Никога не съм мазала с олио или нещо толкова мазно и кожата му е много хубава-мекичка,нежна...мммм само за целувки! Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 38
И аз те съветвам да мажеш с нещо лекичко, но достатъчно овлажняващо. Има много хубави хидратиращи продукти. За дупата може да ползваш бариерен крем против подсичане на Мустела.

# 23
  • Мнения: 400
Всеки път когато питам детски лекар за това отговора е "зехтин на водна баня е най-добре"Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 7 242
Масажно олио на мустела. След като навърши един месец, смятам да продължа с хидратиращо мляко на Клоран. И според личната и според педиатърката в токуда през първия месец трябва да се ползва олио, а после /особено, ако е горещо/ млякото е по-подходящо.

# 25
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
С нищо, миналото лято като беше малка - пак с нищо.

# 26
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
В жегите, след като се обрина целия от топлото, спрях да го мажа. Ставаше лепкав от топлото за минути.
Иначе използвам мляко за тяло на Бюбхен.

# 27
  • Мнения: 4 621
В жегите е най-добре с мляко за тяло Peace

# 28
  • Мнения: 6 461
Мисля,че най-добре е използването на мляко за тяло.

# 29
  • Мнения: 5 362
През лятото е по-добре да мажеш с мляко Peace

Общи условия

Активация на акаунт