На почивка с дете - замирисва на море! /Дружба 2 - София/

  • 20 636
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 447
Видях и аз някаква черна димилка, но незнаех какво е. Тъкмощюях да питам тук, че ме човъркаше Rolling Eyes

У нас се усети гадната миризма и аз затворих.

Сега над цяла дружба е едно мъгляво...ужас.

 Crossing Arms

# 31
  • Мнения: 6 164
анче_мамче, мъж ми още не е приключил с командировките.  Close Confused
Уж 1-2 седмици, а го нямаше две, вясна се предния уикенд, в понеделник замина и ще си дойде не тоя, а чак другия петък... Ама то за него е нормално да се вясва два пъти месечно, като почнат нов обект. Tired Морето може и да си остане мираж. #Cussing out

А пък за капак в понеделник, след като замина, Крисо си разцепи главата вечерта и ходихме в Пирогов да го лепят.  И сега 5 дни не трябва да мокря мястото и да пазя да не се удари, защото ще се отвори и после не може да се лепи, а направо ще го шият. Confused ... И сега се мотаем с количката и се пазим да не се събира с много деца, че нали постоянно търчи и дивее и не мога да го опазя. Crazy

ХИПП, аз бях навън, като се запали, видяхме го отдалече, но за всеки случай се прибрахме и си затворих прозорците. Стиропор е, но не знам доколко е опасно... Thinking

Сега си спомних като горя Боила бях в 8-ми или 9-ти месец и ходихме на Цариградско да снимам ooooh! и после казаха, че са опасни веществата във въздуха и прежълтях от притеснение къде съм тръгнала с пилешкия ми мозък и корема. Crazy

# 32
  • Мнения: 6 164
"...експандиран пенополистирол /стиропор/, който е горим. При горенето му се отделят значителни количества токсични продукти, въглероден оксид, въглероден диоксид, стирол. "

Ъ-хъ, опасно е. Confused

# 33
  • Мнения: 653
аууу, звучи ужасно
чудя се кога ще предупредят хората, сигурно като отмине  newsm78
както обикновено

# 34
  • Мнения: 4 447
"...експандиран пенополистирол /стиропор/, който е горим. При горенето му се отделят значителни количества токсични продукти, въглероден оксид, въглероден диоксид, стирол. "

Ъ-хъ, опасно е. Confused


 Sick

Да, и аз помня, че горя Боила-та - пак стиропор май ...скалд за стиропор... някой им има зъб на тия стирпопори!

Мисти, в Пирогов кой ви лепи, д-р Велинов ли?

Ние в 111-ти ги познаваме всики, е, почти всички Wink

# 35
  • Мнения: 6 164
В случая хубавото е, че няма вятър. И дима се вдигна нагоре, като комин и се разнесе високо в небето. Почти нищо не е достигнало да въздуха ни и съм сигурна, че няма риск.
Докато като горя Боила имаше вятър и го носеше към Младост и Горубляне. Там нямаше възможност да се вдигне дима нагоре, а право в блоковете. Confused

Не, в Боила горя "Спиди" - куриерската фирма и пак хартии, складове кашони, но опасното бяха платната и облицовката и някакви химикали.

анче_мамче, убий ме не мога да ти кажа. Embarassed Аз бях в такова странно състояние, замаяно, прималяло от уплах и не знам какво, че чак на другия ден си спомнях подробности за всичко. Всичко ми беше като на сън, на абсолютен автопилот действах. Звъннах на приятел да ни кара, майката на другото дете дойде с мен и добре, че бяха те, защото иначе не знам какво щах да правя. Аз треперех от инцидента, до момента в който напуснахме сградата на Пирогов - както излязохме, изведнъж се отпуснах и дойдох на себе си. Не помня нито имена, нищо.
Смешно беше само, че неврохирург в Пирогов е д-р Румен Бошев и консултант в сериала "Спешно отделение", а мъжа ми се казва също така. И лекаря гледа на монитора си "Кристиан Румен Бошев" и вика "Какви сте му на Румен Бошев?" и аз "Как какви, той му е син, аз съпруга??!!!" Rolling Eyes и той "Моля?!" и двете лекарки (сестри, не знам) #Crazy #Crazy ... и след малко зацепих за какво ми говори и викам "Ааа, не този Румен Бошев, това е само съвпадение на имената!" Mr. Green и те се разхилиха и ми вика "Ааа хубаво, че се чудих кога е намерил нова млада съпруга, че и бебе имат!.." Laughing
Та добре, че тази случка ме поотпусна леко. Simple Smile

А вие покрай кой ги познавате всички в 111?

# 36
  • Мнения: 6 164
А всъщност го лепиха двете сестри. Лекарят само се надигна да погледне все пак как е раната, защото единствено беше видял снимките от рентгена и по едно време се сети да погледне как е, докато вече едната се канеше да капе лепилото. Crossing Arms Tired

# 37
  • Мнения: 4 447
Ох, милата Бошева!

 Hug

На Мъжа ми, сестрата, нейния мъж е неврохирург там, та от там! Mr. Green

Д-р Велинов се казва, затова те попитах, а как изглеждаше този,който ви лепи, ако е един висок, голям и говори силно - той е бил. Joy

А, той сега в същност е с прободна рана на ръката и не може ни да оперира ни нищо,може и той да е бил....незнам.

# 38
  • Мнения: 78
Здравейте, някой ходил ли е на ЖК при Мария Куцарова от филиала на 28 поликлиника?

Бих те посъветлала да не ходиш при нея.
Не се слави като добър специалист.
Не съм чувала нищо хубаво за нея.

# 39
  • Мнения: 78
Мисти, сори за случилото се с Криско Hug
Надявам се бързо да заздравее и все пак
юнак без рана не може  spoko

# 40
  • Мнения: 6 164
а как изглеждаше този,който ви лепи, ако е един висок, голям и говори силно - той е бил. Joy


Тц, този беше среден ръст, прошарена, че даже направо бяла коса, първи номер бръснат, нещо такова..

Мисти, сори за случилото се с Криско Hug
Надявам се бързо да заздравее и все пак
юнак без рана не може  spoko

Hug
Много мило! Grinning
О, рани те първа ще си имаме много, със сигурност.
Grinning .. Confused .. Tired

# 41
  • Мнения: 78
Здравейте, дружбенки... Питах и във форума на шивачките, но явно там мами от дружба не се намират... Та, въпроса ми е: някой да знае магазинче за копчета/конци/игли и разните там други аксесоарчета в квартала, че скоро като си остана вкъщи и няма да имам възможност са си ползвам моето магазинче, което ми е до работата?

Благодаря ви предварително  Hug

# 42
  • Мнения: 4 447
Здравейте, дружбенки... Питах и във форума на шивачките, но явно там мами от дружба не се намират... Та, въпроса ми е: някой да знае магазинче за копчета/конци/игли и разните там други аксесоарчета в квартала, че скоро като си остана вкъщи и няма да имам възможност са си ползвам моето магазинче, което ми е до работата?

Благодаря ви предварително  Hug

Здравей, преди имаше такова магазинче зад Автомивката във втора част (до релсите, която е), но дали още бачка, не знам.....

Аз пък имам един панталон с развален цип и се чудя на кой да го дам или да го оправи или да го смени  Grinning

# 43
  • Мнения: 653
анче_мамче, има шивашки услуги точно срещу входа на едната детска градина в блока
а и там, където си го описала - работи и май наистина продават такива неща, както и сменят ципове и т.н.

# 44
  • Мнения: 4 447
анче_мамче, има шивашки услуги точно срещу входа на едната детска градина в блока
а и там, където си го описала - работи и май наистина продават такива неща, както и сменят ципове и т.н.

М!Благодаря! Hug Трябва да видя, че панаталончито си емного добро, още по-добро е след като вече ми става  newsm68

Общи условия

Активация на акаунт