Помощ - ядът си ръцете

  • 1 239
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 649
Все още не можеш да ги отучиш да се лапат ръцете. Зъбите ги мъчат, нормално е!
Имай търпение! Единия ми син все още от време на време (и то откакто му пробе последното зъбче) си бърка в устата, но.... ще мине!

# 16
  • Мнения: 721
Нормално е Peace

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 522
То всъщност проблем няма. Разбрали са, че има още предмети които стават за сучене и ги изпробват. Това е най-нормалното поведение за тази възраст. После ще ядат играчки и въобще всичко до което могат да достигнат. Ще му мине времето и на това.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 877
Щеше да е по-странно ако не го правеха Mr. Green.

И моето слънчице в момента е в период "Колко са ми сладки ръчичките" и упорито се опитва да ги набута целите в устата (залъгалка отказва категорично, не че аз много настоявам, де).

# 19
  • Мнения: 173
И моята мацка си лапа юмручетата особено след ядене докато е набрала инерция...  Laughing като я взема на ръце ми смуче и рамото

# 20
  • Мнения: 4 496
Малката не ръцете,а и краката успява да си пъха в устата.Като я взема на ръце,ми ближе рамото.И на татко си пръстите яде,когато успее да ги докопа!! smile3516

# 21
  • Мнения: 1 225
И моето бебе всичко тъпче в устата и прави смучки на кой където докопа Simple Smile

# 22
  • Мнения: 195
И Макси си яде ръчичките. Обикновено го прави когато е гладен.

# 23
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Скоро ще започнат да ядЪт всичко, което им попадне в ръцете Wink

# 24
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Проблем няма,стига да не си смучат палците!Моята мома си наместваше перфектно палеца в устата и видях зор докато я оттуча,до 5-ия месец стоеше с ръкавица на дясната ръка и денем и нощем!Е за щастие сега не смучи нито биберон,нито палец Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 928
Здравейте мами, това е моя проблем. Момичетата ми са на 3 месеца и 10 дни и от скоро постоянно си ядът ръцете.Как се справихте с тоя проблем?
Съвсем нормално е да си ядат ръцете  Peace Открили са ги. Скоро всичко ще почнат да ядат. Ние от два дни си ядем само краката  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт