помпа "Авент"

  • 2 718
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 546
Като родих Калоян, доста трудно ми дойде кърмата. Някой (не помня вече кой) ме посъветва да сваля тази гумичка, за да може по-плътно да прилепне помпата към гърдата. Така и направих и наистина ми беше по-лесно да се цедя без гумичката, отколкото с нея.
сигурно имаш предвид силиконовия накрайник, който прилича на фуния.
защото ако я няма малката звездообразна гумичка въобще не става вакуум - тя играе ролята на клапан

# 16
И моята "звездичка" се скапа за около 1м - нямаше пукнатини, но не правеше хубав вакуум и цопваше в кърмата.  Tired За скърцането да не говорим.
за същото говоря и аз,но вече си реших проблема като се обадих във  фирмата на "Ивентас".там си я поръчах и на следващия ден пристигна с куриерска фирма,удоволствието ми струваше 18 лв. с доставката,но си заслужаваше,защото са подобрили клапичките(подобна е на тази на помпата "Бертони").нямат нищо общо с предишните тип "звездичка"
благодаря ви за съветите!!!

# 17
  • Мнения: 2 908
На мен ми се скапаха и трите звездички за период от 4 месеца и мъж ми ходи до София до офиса на вносителя за да вземе нова,която беше подобрена.Дидона,ако бебето ти е било недоносено и не е имало добър сукателен рефлекс,какво прави тогава,мама?

# 18
  • Варна
  • Мнения: 615
Взех си моята втора употреба. Още съм си с оригиналните и части, но ми я продадоха и с резервни такива. Вече 4 месеца не е мръднала а я ползвам нон стоп - само така се храним

# 19
  • Мнения: 1 216
В представителството на Авент в Павлово, улица Иван Сусанин 26 подменят части за помпата. Ако имате гаранционна карта (може да вземеш на заем от приятел) цените са на 1/4. Аз си смених всички силиконови уплътнения, много са любезни.

# 20
  • Мнения: 814
Те по прицип ги продават с 2 гумени накрайника. Аз единия така и изобщо не го използвах, но услужих на приятелка.
Помоли за гаранционната карта от мамата, от която си я взела - и на Иван Сусанин ще ти я сменят без проблем. Ако помолиш да ти продадат нова, не става ли?

# 21
  • Мнения: 1 216
Ако помолиш да ти продадат нова, не става ли?
става разбира се

Общи условия

Активация на акаунт