Какво ви обижда?

  • 1 811
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 006
Да, не е особено фин човек.
Иска да разкатае децата ти.
Щото само тогава човек псува.
Но се надява да го разбереш буквално.
Хитряга.

ОФФ : Вярно е, че не е от най-фините мъже, но е от най-добрите хора, които познавам. Света обръща за мен, включително и в последните дни. Умира за децата ми и особено за дъщеря ми.

А че е хитряга - хитряга е.  ooooh! Но и не прави намеци, разправя ми - Румяницо, дай да си го отпериме най-накрая и да се свърши тази мъка. hahaha  Свалял ме бил, когато сме били деца, но аз не съм разбрала.  Laughing

Край на ОФФ-а.

# 16
  • Мнения: 5 370
 Mr. Green

Последна редакция: пн, 23 юли 2007, 23:49 от Не тази вечер, Жозефина!

# 17
  • Мнения: 3 423
Сакри, според мен е назрял моментът
да отвориш тема в Дом и семейство. Laughing

# 18
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Мразя думи като ГЪЧА,МАИНА,КЕЛЕШ,ШМАТКА.....
Лиске аз съм скорпионче - търпя градивна критика, но не и обиди. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Макар че съм дебела,ще се обидя ако някои ме нарече СВИНЯ
Имам се за образован човек и  не ще си замълча ако някои ме нарече ТЪПАНАРКА.
А тежко и горко на този , които обиди децата ми- .........
Обижда ме понякога и грубостта на  хората един към друг- но това е друга тема.
Вили

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Във времето, когато неистово желаех деца, един кретеноид ме посъветва да сменя коча. Никога не съм се чувствала така омерзена, макар обидата да не бе насочена към мен лично...

# 20
Във времето, когато неистово желаех деца, един кретеноид ме посъветва да сменя коча. Никога не съм се чувствала така омерзена, макар обидата да не бе насочена към мен лично...

ахахахахахахахахахахахаххахахахахаха Joy #2gunfire

това е истински брутално. моля те разкажи за него, как изглеждаше и как точно ти го каза

# 21
  • Мнения: 1 671
Обидно  е, когато един потребител си позволи да нарече друг тъпанар, глупак, плиткоумец, тъпоъгълник и прочие, само защото не е съгласен с неговото мнение.

А също и когато се оригиналничи ненужно.

# 22
  • Мнения: 1 006
Сакри, според мен е назрял моментът
да отвориш тема в Дом и семейство. Laughing

Мани...ще шокирам форумското множество, ако разкажа случая ни буквално  Laughing

Продължавам с ОФФ-а. Кумовете ми са кумове и на брат ми, който се ожени преди мен. Кумата НИ е луда, скрита лимонка и доста си пада пък по мъжО. Заплетени сме като свински черва. Много бяхме прекалили с алкохола веднъж и съвсем естествено възникна идеята не за тройка, а за шестица.  Mr. Green В този момент кумата ни се опълчи не за друго, а защото АЗ нямам богат избор, защото брат ми не се брои за бройка за мен. Женска солидарност. КумО тогава отсече, че ако вляза под масата не се вижда кой кой е нямало проблем. Простотийка.

А тема ще открия задължително, когато станем повече маймуни на клона. Засега се търпи и е готино.

# 23
  • Мнения: 3 423
Кумата НИ е луда, скрита лимонка и доста си пада пък по мъжО. Заплетени сме като свински черва. Много бяхме прекалили с алкохола веднъж и съвсем естествено възникна идеята не за тройка, а за шестица.  Mr. Green В този момент кумата ни се опълчи не за друго, а защото АЗ нямам богат избор, защото брат ми не се брои за бройка за мен. Женска солидарност. КумО тогава отсече, че ако вляза под масата не се вижда кой кой е нямало проблем. Простотийка.
И какво стана все пак?! Като за отличен не
стигнаха знанията, поне за много добър, а?
Отивам в Дом и семейство, сядам и не заспивам.

# 24
  • Мнения: 192
Нищо и всичко. Зависи кой ме обижда.
                 Peace               

# 25
  • Мнения: 1 006

И какво стана все пак?! ...


Нищо не стана. Останахме си само с плямпането до безкрай и сме така до днес. Ей тъй си се измъчваме взаимно.

Нали знаеш, има един лаф - Защо да си разваляме приятелството с някакъв си гнусен секс.

# 26
  • Мнения: 25 633
Нямам спомен да съм се обиждала от думи, а от подтекста, който изразяват. Най ме обижда предателството на близък човек. За съжаление, имам няколко такива зад гърба си.
Иначе обидни думи с близките ми си разменяме само на майтап. Когато се караме, сме много любезни едни към други, че изтървем ли му края...  Mr. Green
Никога не бих се обидила на горецитираните овци и прочие, ако са казани с любов. "Какво да те правя, овца такава, като те обичам?" - можеш ли да се разсърдиш?  Wink  Joy
С една приятелка сме на "мошеник", с друга на "идиот", мъжът ми най-често е "гадина" във всичките й вариации - от "гъденце" и "гадинче" до "гадюха такава"... Изразяват различни нюанси, но нито един от тях не е обиден.  Wink Laughing

# 27
  • Мнения: 3 423
мъжът ми най-често е "гадина" във всичките й вариации - от "гъденце" и "гадинче" до "гадюха такава"... Изразяват различни нюанси, но нито един от тях не е обиден.  Wink Laughing
Гъденце си е почти любовно обяснение... Joy

# 28
  • Мнения: 124
Обръщението "мила" Mr. Greenна мода е във Продавалника.Всяка втора милосва Twisted Evil
p.s.след като направих първата си покупка от там /която си беше за боклука/от мама която любимото и обръщение е МИЛА #Cussing out

# 29
  • Мнения: 5 877
Обиждам се на поведение, не на обръщение.
На лексикално ниво се старая да не се връзвам повече от средностатистически тираджия.
Имам някъде речник на обидните думи в българския език.
Веднъж в един чат го използвах срещу някакъв нещастник, който си мислеше, че може да ми затвори устата с две-три псувни.
Мисля, че научи много.
Литературата е ценно помагало в такива случаи  Laughing

В ежедневието си съвсем не обиждам хората, напротив, комплименти им правя  Laughing Но абсолютно не съм съгласна някой да разчита, че ще пусне монетката и аз ще си затворя устата обидено, губейки по този начин позиции. Хич и да не ми се надява.

Общи условия

Активация на акаунт