Какъв фон дьо тен ползвате?

  • 101 492
  • 1 023
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 661

ползвам този и съм много доволна!за мазна и смесена кожа е и седи много добре на окжата.има нужната покривност, но не седи тежко.

# 16
  • Мнения: 2 196
Както казах,много е лек.
Има какво да се желае още откъм покривност.
Не стои като маска на лицето,а го прави леко порцеланово.
Цвета,който ползвам е 200 /светло бежово/ и пасва 100% на моя цвят,без да има никаква разлика .
П.П. Докато ти отговарях така съсредоточено,си сипах сол в кафето ,вместо захар. Crazy

# 17
# 18
  • Мнения: 5 299
Здравейте!В момента се чудя какъв фон дьо тен да си взема и се спрях на Infallible make-up на Лореал.Вие ползвали ли сте го,дали е хубав  newsm78 Дайте ми някакви предложения и за друг фон дьо тен,от който се останали доволни  Rolling Eyes


Tози е номер едно. На мен ми пасва идеално.

# 19
  • Мнения: 35 968
Teint Diorlight Sheer Luminous Foundation Oil-Free SPF 10

# 20
  • Мнения: 1 885
Ползвам на Макс Фактор двойният, който е с основата и след това самият фон дьо тен. Много е лек и приятен, а в същото време има добра покривност.
Сега съм взела на Лумене - доволна съм и от него, изключително покривен е, даже малко прекалено за мен.


Mirama, кой е този много покривния на Лумене?


Иначе аз имам този на Лореал, който е  показан по-горе. По-жълтеникав е. Иначе покрива добре, но трябва да се нанася на добре хидратирана кожа. Иначе седи брашняно. Имам и Флаулес перфекшън на Максфактор (двойния) той ми е един от любимите.


 Лицето става изключително гладко с него.

 Имам и един свръх покривен на Максфактор пак в една тубичка. От него ми излизат пъпки и е малко розовеникав. На снимки лицето ми червенее грозно от него.

Ей тоя е:


Ползвала съм и Колор Адапт. Той е по-лек и не чак толкова покривен, но седи хубаво.

# 21
  • Мнения: 22 433

[/quote]

Mirama, кой е този много покривния на Лумене?


[/quote]

 LUMENE MIX IT UP се казва фон дьо тена.


# 22
  • Мнения: 1 885
Хъм точно мислех да си го купувам, че сега почернявам.
Колко струва горе-долу? и какъв му е нюанса? По-скоро жълтеникав или по-скоро розовеникав?

Мерси

# 23
  • Мнения: 1 270
ФДТ на Лумене е прекрасен
най-добрия който съм ползвала до момента
цената му е 26,00 лв
цвета е по-скоро жълтеникав

# 24
  • София
  • Мнения: 4 294
Лореал Ideal Balance

# 25
  • Мнения: 22 433
Хъм точно мислех да си го купувам, че сега почернявам.
Колко струва горе-долу? и какъв му е нюанса? По-скоро жълтеникав или по-скоро розовеникав?

Мерси

Цената е 25.90лв. по-скоро е с леко жълтеникав оттенък. Но ако сложиш и пудра на Лумене става перфектно. Лицето е като порцеланово.

# 26
  • Мнения: 2 381
Крем-пудра на "Revlon" ползвам:

# 27
  • Мнения: 1 885
Хъм точно мислех да си го купувам, че сега почернявам.
Колко струва горе-долу? и какъв му е нюанса? По-скоро жълтеникав или по-скоро розовеникав?

Мерси

Цената е 25.90лв. по-скоро е с леко жълтеникав оттенък. Но ако сложиш и пудра на Лумене става перфектно. Лицето е като порцеланово.


Ще си го взема още днес!
Тенк юююю  Hug  bouquet Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 22 433
Хъм точно мислех да си го купувам, че сега почернявам.
Колко струва горе-долу? и какъв му е нюанса? По-скоро жълтеникав или по-скоро розовеникав?

Мерси

Цената е 25.90лв. по-скоро е с леко жълтеникав оттенък. Но ако сложиш и пудра на Лумене става перфектно. Лицето е като порцеланово.


Ще си го взема още днес!
Тенк юююю  Hug  bouquet Heart Eyes

Няма защо. ))))
Аз си го поръчах от онлайн магазин Конкорд. ))) Заедно със слънцезащитен крем за лице със стик за устни пак на Лумене, страшно съм доволна и от него.

# 29
  • Мнения: 1 885
Аз си взех слунцезащитен крем + отгоре балсам за устни с фактор на Eucerin и пак съм много доволна.
Иначе то май е само един цвят така или иначе, така че може и без проби.

Общи условия

Активация на акаунт