Секцио и висока Т

  • 15 106
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 451
Лекси, самат операция не ме болеше и при мен всичко изглеждаше ок, с изключение на високата Т. Продължавай да упорстваш да се видиш с гинеколога си, защото ако е възпаление е възможно да тръгне и по кръвоносната система, както се случи при мен. Краката ми се надуха от бедрата до долу и ми тежаха като олово - симптом за тромбофлибит. Освен това, забелязала ли си промяна в кървенето? Има ли неприятна миризма, стана ли по-оскъдно?

# 16
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
На мен ми се струва,че кърмата ти е спряла или заради високата температура...или заради някакъв проблем който е провокирал температурата.Не отлагай!
Направила си грешка като не си казала на лекарите.
Опитай се да се цедиш,въпреки убеждението ти че е спряла кърмата.

# 17
Защо не си казала за това в болницата???Тичай на лекар веднага.Ако е нещо вирусно ще заразиш детето,а ако не е вирус може да е някакво възпаление на операцията.Не гледай шевовете от вън,имаш шевове и вътре там е страшното.Не се бави и не отлагай!

# 18
  • Мнения: 4 496
Честито бебенце!!!.Ама отивай на лекар.Може да е заради гърдите,може да е нещо сериозно. smile3512

# 19
  • София
  • Мнения: 7 242
Благодаря на всички  bouquet
Преди малко се свързах най-после с док. Изписа ми антибиотик и утре ще отида да ме види.

# 20
  • Мнения: 2 196
И да пишеш какво ти казал,като те прегледа утре. Grinning

# 21
  • Мнения: 4 451
Лекси, какво става, че съм притеснена?

# 22
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси! Пак съм с Т /38 и малко/ Sad. Ходих на док. Прегледа ме много старателно - и на УЗ и вагинален преглед. Всичко изглежда добре. Евент. имам задържане на лохии, за което ми изписа Метергин /предизвиква контракции на матката/ и антибиотик - ципрофлоксацин. Ще ме прегледа пак в понеделник. Самоинициативно сутринта си пуснах и ПКК и СУЕ. СУЕ е 97, което много и говори за възпалителен процес. Отделно и хемоглобинът ми е 80 и се чувствам като парцал. 

# 23
  • Мнения: 4 451
СУЕ наистина ти е доста високо. И при мен беше така. Лошото е, че резултатите от прегледите и при мен не показваха кой знае какво - нито вагиналния, нито УЗ. Но кръвта беше, която изтича беше станала много оскъдна, с лош мириз. Док казваше, че възпаление още нямало и ми изписа антибиотик у дома. Да, но аз подобрение нямах и накрая възпалението тръгна и по кръвоносната система. Явно ми е било слаби място. Не искам в никакъв случай да те плаша с разказа си, а просто да те предупредя да бъдеш на щрек, да наблюдаваш състоянието си и ако е необходимо да посетиш лекар по-рано. Моля се от все сърце всичко да е на ред! Praynig

# 24
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси, mari_anka. И при мен това, което изтича е много оскъдно. Дано се оправям скоро и няма усложнения, защото искам да си гледам бебата. Добре, че е мъжът ми - поел я е почти изцяло.

# 25
  • София
  • Мнения: 17 592
Аз след като родих, имах родилна треска. Беше ми ужасно студено, с висока температура, но само няколко часа. Чувала съм, че при някои родилки треската идвала няколко дни, седмици след раждането... Но при Вас от доста време е висока температурата.
Дано да е нещо безобидно.
 Peace

Не говори така. "Родилна треска" не означава втрисане след раждане. Става въпрос за сериозно ЗАРАЗНО заболяване, затрило доста жени. И би говорило МНОООГО зле за болницата, в която си раждала...

# 26
  • Мнения: 1 371

Родилната треска не я свързвам със значението , което сте вложили Вие. Но моя е грешката - прочетох какво е да си болен от родилна треска. Все пак не съм поставила диагноза, нали така?  Wink
Температурата може би е била от идването на кърмата, която и до днес е обилна  Grinning И все още когато ми се препълнят гърдите вдигам температура. Дано така е и при Лекси.
Колкото до болницата - щастлива съм и благодарна, че там съм родила   bouquet . Още веднъж се извинявам на авторката , ако съм я объркала.
Успех и  здраве, Лекси и пиши как си.   bouquet
 Peace

# 27
  • Мнения: 911
Лекси, а как си храниш бебето с АМ ли?

# 28
  • София
  • Мнения: 7 242
korinka, да, на АМ е, но на мен кърмата ми спря още преди високата Т. Ако изобщо може да се каже, че е идвала, де. Правихме 3 контролни кърмения - 5 мл, 10 мл, 10 мл и след това съвсем спря Sad. И с каката горе-долу беше така. Там максималният ми "добив" беше 20 мл. Кърмехме се и се дохранвахме 3 м, но не стана повече.

inchetoto, предполагам, че под "родилна треска" си имала предвид втрисането непосредствено след секциото, което наистина е много неприятно и доколкото знам се дължи на голямата кръвозагуба. Не си ме объркала Grinning Благодаря ти, че си се вкл. по темата.

От вчера следобяд нямам Т и се чувствам много по-добре Grinning. Благодарение на метергина течението ми вече е мн. обилно и явно в това е бил проблемът.

# 29
  • Мнения: 4 451
Лекси, радвам се, че нещата започват да се оправят. Hug

Общи условия

Активация на акаунт