Здравко и Христина?

  • 3 474
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 733
Предполагам, че са заедно. Връзката им изглеждаше от типа нескончаеми  "На си ти куклите, дай си ми парцалките".

# 16
  • София
  • Мнения: 2 100
Ще се радвам да се заедно,  на мен са ми симпатични.
Христина е сериозно момиче,има дете жената и съответно своите претенции към таткото.
Това  мнение е лично, няма нищо общо с мнението ми, кой трябваше да спечели ВИПБРАДЪР!

# 17
  • Мнения: 524
Аз съм бедна домакиня, ама тая Христина няма равна, не бих я сравнявала с Деси Слава (не съм и привърженик на чалгата), но вота го манипулираха със сигурност, според мен.

# 18
  • Мнения: 4 111
Чут Чут, благодаря. Извинявам се, че темата тръгна натам, незнаех и използвах да попитам.  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 4 195
Една сцена, колкото и да е манипулирана, аз никога няма да забравя - в деня на сватбата им, на малката и се доспа, Христина без мрън без прън отиде и си приспа детето - без да бърза, без да нервничи, че изпуска купона в нейна чест - без нищо - не знам защо, тогава мис тана адски симпатична...........

# 20
  • Мнения: 5 622
Абе хора, кво ви пука кой с кого е и дали са заедно или са разделени..Гледайте си вашите връзки да са ОК  Peace
E как кво ти пука бе. Това тук нали е клюкарник. Как може така да говориш точно тук в Клюкарника. Не ни пукало..... Че какви клюкарки сте вие тук като не ви пука за чуждите хора. Всяка уважаваща себе си клюкарка се интересува предимно и най-напред от чуждите работи и чак след това от своите.  Grinning

Ех, не ме остави начи да се направя на много сериозна и целомъдрена  Joy

# 21
  • Мнения: 212
Ех, не ме остави начи да се направя на много сериозна и целомъдрена  Joy
И да се направиш няма кой да ти повярва  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 5 622
Ех, не ме остави начи да се направя на много сериозна и целомъдрена  Joy
И да се направиш няма кой да ти повярва  Mr. Green

Аха, няма  Crossing Arms Ти може и да не вярваш, ама има балами , дето щяха да се вържат  Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 2 100
ами да, аз се вързах. Викам се е.аси клюкарката съм ,а хората само себе си гледат.

# 24
  • Мнения: 1 187
Не ми пука дали са заедно на Приморско или разделени на луната!

Интересува ме кога ще изчистят боклуците в парка..?! #Cussing out

# 25
  • Мнения: 5 622
ами да, аз се вързах. Викам се е.аси клюкарката съм ,а хората само себе си гледат.

Споко. Не се впрягай и гледай да не ти пука кой какво пише, щото не рядко това не е истината  Wink


Иначе за Здравко и Христина наистина не ми пука. Все ми е тая. Някак си се занимавам в момента с мои си неща и заради това явно не ми е инетерсна тази точно тема  Peace

# 26
  • Мнения: 1 668
Дреме ми на шапката.Как изобщо може да се вълнуваш от това?!

 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт