Сила или слабост е любовта?

  • 7 868
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993

Е, когато си влюбен, можеш да запалиш колата, запътена към Него и да отидеш на 200 км и да се върнеш за една нощ. Ама то това е умопомрачение, не сила.
Лелей, две години умопомрачена съм била значи Laughing
Добре, че се събираме да живеем заедно, че още щях да съм умопомрачена. Mr. Green

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ми любовта е лудост, да не би пък да не си съгласна?!

# 17
  • Мнения: 2 161
Аз приемам обяснението на З.Фройд:
"З.Фройд:
"Любовта - преднамерено сдържана сексуалност"
По-голяма тъпня не бях чела.

# 18
  • Мнения: 5 622
За мен любовта е сила. КОгато е споделена, те прави най-силният и уверен човек на света! Никога не съм си и помисляла, че е слабост и, че ме прави уязвима. В крайна сметка не съм на война, че това да има значение   Peace

# 19
  • Мнения: 3 423
Блудство ли е или подигравка  Joy Joy Joy

Що няма анкета, да са ясни нещата?!

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Любовта е слабост, обичта е сила.

А, с това съм съгласна.

# 21
  • Мнения: 677
Сила?! Жегата ли ви удари?
И като си отиде, любовта, пак ли сте на същото мнение?

# 22
  • Мнения: 5 622
Сила?! Жегата ли ви удари?
И като си отиде, любовта, пак ли сте на същото мнение?


Не, тогава не съм на това мнение. Тогава ставам слаба и безпомощна и имам чувството, че ще умра без него и, че няма да има друг, който да го замени. Слава Богу, историята говори друго. ЗАтова вече гледам да не се впрягам много много, щото знам, че един като си тръгне, друг ще дойде...

Е, вече не ме терзаят тези неща, щото все пак съм омъжена.........

# 23
  • Мнения: 5 622
Всъщност какво значение има дали е сила или слабост, след като никой, дори и тези, които я мислят за слабост не могат да я избегнат?! Какво роля играе тогава, какво мислим?!

# 24
  • Мнения: 803
Слабост...
Особено когато обичаш някого толкова силно, че си загубил здравия си разум. Всичко би било наред, ако този някой ти отвръща със същото, ако има взаимност. Но ако само се възползва от чувствата си, тогава си доста пре*бан.

Някъде бях чела следната мисъл "Жената е силна, когато е обичана и слаба, когато обича"

# 25
  • Мнения: 803
Всъщност какво значение има дали е сила или слабост, след като никой, дори и тези, които я мислят за слабост не могат да я избегнат?! Какво роля играе тогава, какво мислим?!

Мдаа....И това е вярно.
За съжаление не избираме човека до нас със здравия си разум.

# 26
  • Мнения: 212
.......Е, вече не ме терзаят тези неща, щото все пак съм омъжена.........
Grinning Недей бъди толкова сигурна. Хората са казали "Голям залък лапни, голяма дума не казвай" така че не се знае. може да си омъжена ама жената си остава жена даже и омъжена  Wink

# 27
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз приемам обяснението на З.Фройд:

"Любовта - преднамерено сдържана сексуалност"
По-голяма тъпня не бях чела.
И подписът ти го потвърждава. Дам - след нежността идва секса, несъмнено.

# 28
  • Мнения: 5 622
.......Е, вече не ме терзаят тези неща, щото все пак съм омъжена.........
Grinning Недей бъди толкова сигурна. Хората са казали "Голям залък лапни, голяма дума не казвай" така че не се знае. може да си омъжена ама жената си остава жена даже и омъжена  Wink

Шшшт. Не дърпай Дявола за опашката  Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 2 161
Аз приемам обяснението на З.Фройд:

"Любовта - преднамерено сдържана сексуалност"
По-голяма тъпня не бях чела.
И подписът ти го потвърждава. Дам - след нежността идва секса, несъмнено.
Оооо,в моят подпис лирическият герой конкретно иска само и единствено секс.Каква любов и каква предистория?По късни доби хората казват мръсни думички и нищо ангажиращо.А в темата се говори за любов.

Общи условия

Активация на акаунт