35- Арабска - бебешорско-отпускарска!!!

  • 15 544
  • 295
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 184
Честит Рожден Ден, Илияс!!!

Желаем ти много радост, веселие и щастливи детски игри. Бъди винаги добро, послушно и умно дете за радост на мама и тати и добър пример на бъдещото братче или сестриче  Hug.
Това за майката на виновника  Twisted Evil.

Сватенце, искам си при тебееее . 32 градуса ми се струват като мечта. Мерси за биричката  Hug.
Кате, не се оплаквай миличка, и при нас ще е там някъде. Но дано утре дойде обещаното захлаждане  Praynig. Ти кога излизаш в отпуска????
Миленка, браво на теб. Да ти е жива и здрава принцесата  Praynig. Хубаво е, че имаш време и за нет. Да ти е все така послушничка душичката. Ех, върна ме и мен назад в спомените, когато бебчо се роди. Много готино ми беше  Twisted Evil. Кажи повече за реакцията на децата. За тати няма да питаме. Щом и Хая прилича на Дима, значи вече е луд и по нея Mr. Green.

# 76
  • Мнения: 462
Добро утро !

Черпя за моето лъвче :



 




Благодаря ви за хубавите пожелания  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes
Прекрасни сте !
Ще снимам днес и после ще ви покажа как мина Рождения ден.

Миленка, добре завърнала се. Радвам се, че всичко е минало повече от идеално, ако и малката е спокойна ще бъде СУПЕР !


# 77
  • Мнения: 1 730
Честит ви рожденник Снеже!



Нека расте здраво, послушно, будно дете и ви носи много радост!

Благодарности за пира, който си ни спретнала  Grinning

# 78
  • Мнения: 1 269
Халед я гледа,целува по глави4ката,но си мисля,4е не разбира,4е това е жив 4овек,а не поредната кукла на Дима Laughing Само ме пита"Мами леш,беби ам хина(и ми со4и гърдите) Crazy Ха ха как да му обясня на 4овека Simple Smile И двамата са плътно залепени за нея,Дима само ходи да я гледа.Дима и вика Хая,а Халид Ая или бебиту Laughing
Веселба определено  Simple Smile

# 79


Здравейте мили момичета,

Едва сега се регистрирах успешно след много неуспешни опити. Смених и името, че със старото не става.

Благодаря ви много за отговорите, надявам се да получа и други на лични.

Честитито на рожденниците и на сладкото новородено бебче и майка му ! newsm07 newsm59

# 80
  • Мнения: 2 804
Добро утро и от мен !
Сноу , Честит ти рожденик !
Илияс , Честит Рожден Ден !
Да растеш здрав , весел и засмян за радост на мама и тати !

# 81
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149


4естит рожден ден на илияс и поздравления за мама! много здраве, много късмет, добро мом4е и батко на  малка кукли4ка!

# 82
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Попаднах на нещо много интересно и написано с голяма любов към зодия Рак - ако ви е любопитно прочетете го http://yovko.net/?p=531

# 83
  • Мнения: 3 804
Попаднах на нещо много интересно и написано с голяма любов към зодия Рак - ако ви е любопитно прочетете го http://yovko.net/?p=531
ПЕПИ прочетох го -много е прав,въпреки 4е не вярвам в хороскопи
днес ДАЯНА говори с баща си по тел. и му казва баба тай ти/баба ела ти/ Joy Joy Joy,и понеже баща и е по малко време с нея се налага отвреме навреме  аз да му обеснявам какво иска

# 84
  • Мнения: 1 655
Честит рожден ден Илияс!


Нека детството ти е изпулнено с много игри и по малко бели!и да си послушен батко!

# 85
  • Мнения: 1 655
Миленче много сладко звучат разказите ти!Сигурно Мубарак и той барабар с децата все иска да я гледа!представям си колко сте сладки всички!  bouquet

# 86
  • у нас
  • Мнения: 660
Миленкаааааааааа,честита ти малка кукличка Хая.Нека расте жива,здрава,умна и красива.Нека късмета я съпътства през целия й живот.Честито на таткото и на цялата рода.

Това е специално за мамчето

# 87
  • у нас
  • Мнения: 660
Сноу,честит ти сладък пораснал мъж!Нека расте жив,здрав,много послушен и умен.Нека деството му е изпълнено с усмивки и много положителни емоции.

Честит Рожден ден на Илияс

Последна редакция: ср, 25 юли 2007, 18:44 от Lorexa

# 88
  • Мнения: 560
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ИЛИАС!
                   
Расти здрав и щастлив,бъди радост на мама и тати!
Това е за мама Снежи!
Да ти е жив и здрав и много да те радва!

# 89
  • Мнения: 914
       честит рожден Илияс
Много усмивки и весели игри 

Общи условия

Активация на акаунт