направих си перманентен грим на веждите :)

  • 256 103
  • 709
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 600
честити вежди, радвам се, че си доволна!

и аз моля за инфо за устни, или поне за телефон, за да проверя. и може би името на мацката? щом я препоръчваш и работи добре...

# 61
  • София
  • Мнения: 3 880
темата стана доста особена, аз пуснах вежди с информативна цел, за момичетата, които смятат да си направят и се интересуват от инфо за цени, услуги и процедурата изобщо. Получи се като за и против перманентния грим. Винаги ще има жени, крайни привърженички на натуралното, които ще се възмутят от нарисуваните вежди. факт е обаче, че когато е направено добре стои добре и изглежда добре. аз пък съм видяла хиляди естествени вежди в живота си, които са ужасни...или пуснати космаци на воля, или форми, които не подхождат никак на лицето на жената. аз самата дълго веме осъзнавам, че съм ходила с форма, която далеч не ми е подхождала.

аз лично съм много доволна и ще повтарям и потретвам процедурата, защото резултата е чудесен. нека за момент избягаме от типично българската си черта веднага да изкажем негативно мнение и ако просто не ни харесва да замълчим Simple Smile

# 62
  • Мнения: 3 456
темата стана доста особена, аз пуснах вежди с информативна цел, за момичетата, които смятат да си направят и се интересуват от инфо за цени, услуги и процедурата изобщо. Получи се като за и против перманентния грим. Винаги ще има жени, крайни привърженички на натуралното, които ще се възмутят от нарисуваните вежди. факт е обаче, че когато е направено добре стои добре и изглежда добре. аз пък съм видяла хиляди естествени вежди в живота си, които са ужасни...или пуснати космаци на воля, или форми, които не подхождат никак на лицето на жената. аз самата дълго веме осъзнавам, че съм ходила с форма, която далеч не ми е подхождала.

аз лично съм много доволна и ще повтарям и потретвам процедурата, защото резултата е чудесен. нека за момент избягаме от типично българската си черта веднага да изкажем негативно мнение и ако просто не ни харесва да замълчим Simple Smile
E, аз преди не съм те виждала, но така са ти супер веждите- много ми харесва.

# 63
  • Мнения: 1 885
Моите вежди са повече от странни. Имат една чупка в края, все едно са прекъснати и после продължават директно отдолу. Линиите на веждата са 2 и едната е по-ниско другата по-високо, като се застъпват съвсем малко. Със скубане и моливи докарвам някаква форма, но си писва. Ходила съм и в Магама и в Дима стил и съм меко казано стресирана от резултатите, които видях. Нищо общо с веждите на 2те момичета тук. Именно заради това все още не съм се решила.
За информация имаше една мацка в Биг Брадър с такива вежди. Даже не една, а две. Виолета Здравкова, на която не седяха впечатляващо и Силвия от 2рия сезон. Знам, защото точно след приключване на шоуто я засякох в Дима стил с доста по-тъмни вежди, отколкото беше в шоуто.

Та и аз да попитам за коричката личи ли си много?

# 64
  • София
  • Мнения: 3 880
ето ме преди: http://usera.imagecave.com/shosho/other/chochi2_resize.jpg, когато си ги рисувах сама, не се вижда особено добре заради позата, която съм заела, това е периода, в който бях пуснала повечко вежди и си ги правех дебели. хубавото на консултацията в ДермаПро е, че мацката знае какво най-много подхожда и прави различни варианти, за да се прецени. аз лично от такава консултация най-много имах нужда, защото ходех със съвсем различна форма за лицето ми се оказа...правех ги доста по-плътни, отколкото ми отиват, освен това с една чупка, която ме караше да изглеждам по-сърдита:)
да не говоря за пустия молив, който детето редовно ми размазваше Mr. Green

а пък сега ще пусна и една снимка от времето, когато бях в 7ми м. бременна, там пък такива неестествени съм ги бацала, че ум не ми го побира, но ето...факт е: http://family.webshots.com/photo/1230890406062628706fUendd

# 65
  • София
  • Мнения: 3 880
Моите вежди са повече от странни. Имат една чупка в края, все едно са прекъснати и после продължават директно отдолу. Линиите на веждата са 2 и едната е по-ниско другата по-високо, като се застъпват съвсем малко. Със скубане и моливи докарвам някаква форма, но си писва. Ходила съм и в Магама и в Дима стил и съм меко казано стресирана от резултатите, които видях. Нищо общо с веждите на 2те момичета тук. Именно заради това все още не съм се решила.
За информация имаше една мацка в Биг Брадър с такива вежди. Даже не една, а две. Виолета Здравкова, на която не седяха впечатляващо и Силвия от 2рия сезон. Знам, защото точно след приключване на шоуто я засякох в Дима стил с доста по-тъмни вежди, отколкото беше в шоуто.

Та и аз да попитам за коричката личи ли си много?

хм? newsm78 честно казано не съм виждала какви поразии може да станат с перманентен грим, може би ако бях видяла щях и аз да се уплаша. аз по-скоро се страхувах от това да не ми направят някоя гадна форма и да не се понасям...или едната вежда да е различна от другата, такива ми бяха опасенията.
коричката изобщо не си личи, просто веждата е доста по-плътна, може да си мислиш, че ще ти останат такива дебели, но споко, като падне коричката нито са такива ярки, нито толкова плътни като с коричката.
но чак след ретуша при мен резултата беше добър, след първия път си бяа бледи и по-кафяви, което поправихме на ретуша.

# 66
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Aurora, определено след процедурата веждите ти са много по-красиви Peace
Наистина на снимката като бременна много странно си ги изрисувала Mr. Green

# 67
  • София
  • Мнения: 3 880
Aurora, определено след процедурата веждите ти са много по-красиви Peace
Наистина на снимката като бременна много странно си ги изрисувала Mr. Green

като фолк певачка Mr. Green

# 68
  • Мнения: 207
Не изчетох темата докрай дори... Веднага се обадих и си запазих час за петък Peace Имам същия проблем като Аурора  и отдавна се каня да си направя перманентни вежди, ама все не ми стиска.  ooooh!
Та, стискайте палци всчико да е ОК. Ще се отчета след това Hug

# 69
  • Мнения: 1 885
Не изчетох темата докрай дори... Веднага се обадих и си запазих час за петък Peace Имам същия проблем като Аурора  и отдавна се каня да си направя перманентни вежди, ама все не ми стиска.  ooooh!
Та, стискайте палци всчико да е ОК. Ще се отчета след това Hug

Кажи какво е станало, че и аз ще записвам час.

# 70
  • София
  • Мнения: 3 880
момичета, така и така темата е повдигната нагоре. покажете снимчици на новите вежди, за да им се порадваме всички, които ни вълнува темата Wink  bouquet

# 71
  • Мнения: 1 885
Аз се вълнувам изключително много. Вече толкова ги скапах, че не мисля да чакам повече. Получавам добри съвети тук иии ъъъ заплатата си Simple Smile и си записвам час  Grinning

# 72
  • Мнения: 4 451
И аз се впечатлих от веждите ви, момичета! Браво, страхотни сте!
И на мен от години ми е мерак да си направя перманентен грим на веждите. Моите не са достатъчно тъмни и са много редки. И аз съм вечно с черния молив... Трябва да се поинтересувам къде в Пловдив могат да ми свършат добра работа. Simple Smile

# 73
  • София
  • Мнения: 5 289
Aurora определено резултатът от перманентният ти грим е страхотен,поздравления!Наистина преди веждите ти са изглеждали доста неестествено,а сега си просто супер,тази форма страшно подхожда на нежното ти лице.Много четки ще ти станат,обаче имаш невероятно красиви очи направоооо страхотни Hug.
Преди време и аз исах да си правя,ама като видях на един познат жена му как изглеждаше и тотално забравих за това ми желание,стояха като тези затворническите татуси-зелените,направо грозна работа.Незнам много бих искала да си направя,много по удобно е,но въпроса е дали ще е по хубаво/при мен специално/,все пак всяка жена е в такава чуденка преди да го направи,защото после неможеш с един тампон да ги изтриеш ако не ти харесват,а трябва да си ходиш така.Ще помисля и ако се престраша да го направя,ще пиша и аз.А ако някой вече се е престрашил нека да пусне снимки,за да мога да се навия или разобедя тотално. Laughing

# 74
  • Мнения: 1 165
Aurora определено изглеждаш по-добре с пермаментния грим.Поздравления!
Аз искам да те попитам следното- не стои ли много изкуствено ? В смисъл като изрисувани? Как точно става след това-поникват косъмчетата и се сливат със изрисувана вежда ли?

Общи условия

Активация на акаунт