Отговори
# 75
  • Мнения: 4 546
Симулирай раждане, ако трябва да види хубаво ли е  hahaha
Joy Joy Joy после ще трябва да го лекувам  ooooh!
той има късмет, че днес му се е случило нещо кофти на работа и ми е жал да се развилнея  Crossing Arms

# 76
  • Мнения: 829
приветче и от нас!  Hug
много хубави новини, браво, само така! Честити ни медици на българска земя!!!  Laughing
Тиги-Мигъл, честита рожба!!! Да сте живи и здрави, много щастливи и с късмет в живота!
Aunt Ogg, честит син! Много се радвам, че сте у дома вече и че всичко е наред! Нека само радост има в семейството ви!
МиаМиа, успех утре, дано всичко е наред и много скоро гушкаш сладкото бебенце!!!
Марианамама, много се радвам, че бебе се е обърнало, както си трябва и ти е олекнало! Леко раждане оттук нататък (особено, ако е едричко, както са казали  Praynig)
Ивченце, браво за дипломирането! Не ти е било лесно, но си успяла!!!  Peace
А всички болнички - да оздравяват  Praynig - че в тез горещини само и болест му трябва на човек  Sad
При нас нищо ново, освен, че детето взе да си показва рогцата (дали от жегите или от друго, не знам), но е много трудно, чак не си представям как ще я караме, ако той ми сервира такива сценки, а съм с ревящо (евентуално с колики) бебе на ръце  Crazy  #Crazy  newsm78 Засега сме все още 2в1, но вече съм в трепетно очакване!  Grinning
лека нощ и до скоро!

P.S.  мамета, съветвам ви да не четете линка, даден от Димитриана в следващия пост - сега на всички ни трябват най-вече положителни мисли!!!  Hug Надявам се Димитриана да ни разбере и да не се засегне  Naughty лично аз не го четох, именно от такива съображения!

Последна редакция: ср, 25 юли 2007, 11:48 от malejna

# 77
  • Мнения: 762
Пожелавам успешно раждане на всички ви!  bouquet

Последна редакция: ср, 25 юли 2007, 12:09 от dimitriana

# 78
  • Мнения: 1 854
Тиги-Мигъл, честито детенце!!! Да сте живи, здрави, щастливи и с късмет в живота!
Aunt Ogg, честит син! Леко и бьрзо вьзстановяване!
МиаМиа, успех утре!
Ивче, 4естито дипломиране 
bouquet



# 79
  • София
  • Мнения: 843
Добро утро ! Hug


То се е видяло, че спането  е отживелица Mr. Green!

# 80
  • Мнения: 2 663
Добро утро и от мен, възползвам се от кафето............

На гушкащите вече своите бебчета- да са им живи и здравички и мнооооооого да слушкат...

На тръгналите към болницата-успех и леко раждане

Спането и при мен е отживелица вече.......... от онзи ден вечерта до момента съм спала общо 6 часа, което за 3 дни си е нищо и съм като парцал.Вчера ми беше толкова зле , че съм ревала от умора цял ден.Хормоните ми бушуват доста сериозно, сега съм на вълна, че на никой не му пука за мен и си внушавам какво ли не, което води отново до истинско страхотен рев.По едно време се молех на бебка да излиза вече, защото не издържам..........ама пък си мисля, че крушата сама си пада, когато узрее достатъчно...........

Съветвам ви да не взимате под внимание линка даден от Димитриана( не ми се обиждай, но след една фатална история всички решихме, че не трябва да четем такива неща преди да сме родили) или поне не преди да сме родили, историята е много тъжна и не е никак подходяща за сегашното ни състояние.




# 81
  • Мнения: 3 595
Абсолютно подкрепям Констанс! Писах и на въпросната дама на ЛС! Само, че докато стигнете до нашите постове сигурно ще сте прочели  Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 2 663
Абсолютно подкрепям Констанс! Писах и на въпросната дама на ЛС! Само, че докато стигнете до нашите постове сигурно ще сте прочели  Rolling Eyes
Аз помолих и malejna да предупреди да не се чете
Само това ни трябва сега.....................................

# 83
  • Мнения: 3 595
Аз помолих и модераторите за съдействие  Peace

# 84
  • Мнения: 2 663
А бе и аз си го мислех, ама нещо май се отказах  Blush, добре че си го направила Hug

# 85
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Добро утро  Hug

Перси, благодаря за кафето - ще ми трябва ударна доза, че снощи въобще спах ли  newsm78
Нервите ме тресат заради утре, за капак Йоан вдигна температура надвечер и през нощта. Водихме го при педиатъра му, уж нищо му няма /можело и от жегите да е, чувам че и други майки се оплакват от такава температура без друго придружаващо/, да видим днес как ще е  Thinking дано не се повтори и днес, че само това ми липсва  Crazy
Днес смятам да се развилнея из къщи, ще пера, гладя и т.н.

Пожелавам ви по-прохладен ден   bouquet

# 86
  • Мнения: 3 595
Ами поне да беше предупредила, че има доста потресаващи подробности, можеше да пусне линк със сметката и да не се четат детайлите  Rolling Eyes Момичето наистина се нуждае от помощ, но в тези бременни теми, където се берат толкова страхове...трябваше добре да се обмисли как да се пусне Rolling Eyes

Цитат
Елена Генчева Енева
Първа Инвестиционна Банка Варна
IBAN BG 66 FINV 9150 10BG N0JZ EN
BIC FINVBGSF


Ментина, а какво беше утре? Извини забравящия ми мозък Embarassed Дано Йоан е по-добре. Сигурно е от жегата  Hug

# 87
  • Мнения: 2 663
Да, бе, точно за това иде реч

# 88
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Ментина, а какво беше утре? Извини забравящия ми мозък Embarassed Дано Йоан е по-добре. Сигурно е от жегата  Hug

 Hug Утре сутринта в 8.15 трябва да съм пред Родилно със сакчето. Нали имам уговорка с моя лекар за раждане /нормално/ ... Тази нощ ще си слагам прословутото "вълшебно" хапче...

# 89
  • Мнения: 3 595
Ауууууууу, ама то дойде ли?  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Ами днес ти желая спокойствие и утре леко раждане  Praynig Боже утре ще има поне 2 бебчета, днес поне 1...Време е да си стегна багажа  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт