Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 567
mentina имаш ли условия за да ти се предизвика раждането? Разкритие?

# 91
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Ауууууууу, ама то дойде ли?  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Ами днес ти желая спокойствие и утре леко раждане  Praynig Боже утре ще има поне 2 бебчета, днес поне 1...Време е да си стегна багажа  Whistling

Благодаря ти  Hug Макар, че спокойствието за мен вече е недостижимо  Wink

mentina имаш ли условия за да ти се предизвика раждането? Разкритие?

Да, Лоли. Разкритие, скъсена шийка, контракции, бебата е ниско долу. Според доки можеше да я свърша тази работа още миналата седмица, но преценихме, че е добре госпожицата да поседи в мен още извесно време  Crazy

Мислех да домакинствам от сутринта, но водата пак спря  #Cussing out Затова излизам, пък после ще я свърша тази работа  Whistling

# 92
  • Мнения: 1 392
Кой каза ,4е има разстройство?Това е признак за скорошно раждане Grinning или че сме яли не каквото трябва!!! Laughing

Аз казах, че от 4 дне не ме пуска, ама не ям нещо по-различно от преди. Днес ще видим, на док съм от 11 часа за тоновете.

# 93
  • Варна
  • Мнения: 567
mentina желая ти всичко да мине бързо и леко!

Интересно ми е защото може да се наложи и на мен да ми предизвикат раждането, д-ра ми е до 06.08 на работа, но дано малкия сам да поиска да излезе!

# 94
  • Мнения: 1 392
Абсолютно подкрепям Констанс! Писах и на въпросната дама на ЛС! Само, че докато стигнете до нашите постове сигурно ще сте прочели  Rolling Eyes
Що не караме модовете да го изтрият. Егати наглостта. Ние сега не трябва да четем такива истории. Току виж, някоя от нас се притесни и тръгне да ражда. Егати несъобразителните хора. Добре, че Иви ми каза да не го чета, че мразя такива неща, а в това положение още повече.

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Добро утро тумбачета! Heart Eyes
Ментина пожелавам ти едно бързо и леко раждане и утре да си гушкаш здрава беба. Hug

# 96
  • Мнения: 361
Здравейте мами!!!

Аз като никога тази нощ съм спала от 22 часа та чак до 9 Party
Ивченце, честито дипломиране.Сега вече спокойно може да чакаш бебо.Ама и то ти е едно съобразително-послушно си изчака мама и това си е  bouquet

Незнам какъв е поста на Димитрина, ама ако е нещо гадно и аз съм против.И без това вече сме толкова изнервени и притеснени и всички ни е страх, та да се натоварваме допълнително, май е излишно.Тези хора, като са били на наше място, как може сега да пускат такива неща без някой да ги е молил newsm78Все пак съжалявам за това което се е случило, макар че не искам да знам какво е.

Дали вече си имаме ново бебече newsm78

# 97
  • Видин
  • Мнения: 685
Aunt ogg честито. Да ти е живо и здраво мъничето и много да те радва.
И аз не съм си стегнала багажа още. Ама вече трябва. От днес съм в 9-ти месец  bouquet

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Какво става спите ли милички или сте отишли да раждате,та няма никой в темата.
Аз съм на работа пия си кафенцето и ми е скучнооооо  сама. Sad
Гита снощи не влезе нали!?

# 99
  • вкъщи
  • Мнения: 2 466
здравейте мами!
стискаме палци на shoschi ,нали днес и е секциото.ние снощи с мъжо решихме да отпразнуваме добрата новина ,4е бебо се е обърнал и последва luvbedвикаме ве4е не е опасно и трябва да наваксаме.оба4е после като ме по4наха едни контракции,едни болки,та до 5 4аса така.ама бяха мн кратки,не като родилни,но затова пък много боляха.засега положението е овладяно,но ве4е съм готова за раждане,още пове4е ,4е теди се връща днес от по4ивката и като я видя спокойно мога да ида да раждам.аз ще из4акам до 30 ,ако не родя ще се уговоря с доктора ми от жк,да ида когато е на смяна и да видим ще родя ли.ако по рано се разраждам ще се уговарям с този ,който е на смяна.
напоследък все по хубави отзиви 4увам за бургаското родилно,приятелките ми вси4ките са доволни от отношението на персонала,е обстановката е мизерна де....но поне лекарите се държали по добре.

# 100
  • Мнения: 711
Добро утро и от мен!

Аз тази сутрин станах рано и след малко май пак ще лягам, нали си нямам работа и по цял ден сменям креватите. Мъжът ми само ми се смее, ама още малко ми остана да си почивам, после се почва лудницата.  Rolling Eyes
Аз погледнах линка. Знам тази история, от както мамата роди. Наистина по-добре, който няма нерви да не я чете, но пък си заслужава да се помогне на мамата.
marianamama супер , че беб се е обърнал. И при мен след последния секс ме почнаха едни контракции  ooooh!
Аз утре съм на запис на тонове, а сега си пия зината и малко се притеснявам, понеже може би няма да има време да ми взима микробиология отново след като си изпия хаповете, а ако не съм се изчистила как ще раждам така  Thinking
Ох, нещо вече взех да се шашкам. Тези дни и аз трябва да си оправя багажа. Тя акушерката още миналата седмица ми каза да ми е готов, ама аз имам чувството,че няма скоро да раждам и нещо не си давам зор.

В неделя имаме нашата 1ва годишнина от сватбата с мъжа ми и много се чудя как да го изненадам. Много ми се искаше да отидем някъде двамаа за 2 дни, но това няма как да стане сега като всеки момент очакваме бебо да се появи. И какво ще измислям просто незнам. А и не живеем сами, та и вкъщи няма да е възможно да му организирам нещо по така.  newsm78

# 101
  • Мнения: 138
 newsm45 smile3511 newsm45 smile3514
аз го прочетох поста с болното детенце и сега не мога да спра да рева!
Ама може ли такова нещо, поне да бяха предупредили какво е!

# 102
  • Мнения: 287
И аз прочетох снощи целия линк ,преди лягане. Sad Добре ,4е следя историята от самото начало и не се разстроих ,но е крайно неуместно да го четем в нашето състояние! Naughty Дано модераторите изтрият поста!Въпреки това изразявам цялото си съ4увствие към мама Лилибон!Дано събере колкото се може пове4е средства и малкото й съкровище запо4не скоро да се подобрява! Praynig Praynig Praynig
Марианамама , Шоши 84 ражда утре ,не днес! Grinning
Днес е лятната Св.Ана-покровителка на бременните.Честит празник на вси4ки именници!  bouquet Който иска ,може да запали днес свещи4ка пред иконата й ,за леко раждане! Grinning

# 103
  • Мнения: 1 554
добро утро Peace

за ГИТА мъж и каза 4е 5-6 дни няма да имат нет така разбрах поне аз newsm78

тая димитринали е ква нея знам ама да си махне поста не съм го 4ела това и нямам намерение само това оставаше да се натоварвам още пове4е колкото ми  епритеснено ве4е #Cussing out

# 104
  • Мнения: 660
Добро утро и от мене:)Честито на мамата на новоти ни бебнце:)AUNT OG
Отивам да си прявя кафенце,тука и днес май пак ще е жега,какво стана с захладняването iи аз незнам.
За поста който с апуснали,малко неуместно точно сега,когато всички сме напрегнати,и аз го прочетох,ама до половина и се отказах,защото взех да си вкарвам параноите:(
Днеска ще имаме ли бебешоци:)?Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Аз съм отвреме на време с болки ниско дясно в кръста,ама незнам дали са контракции още,корема изобщо не ме боли,ама може да са подготвителни някакви:)

Общи условия

Активация на акаунт