Имало ли е такава тема?

  • 7 736
  • 162
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 052
O, простете объркала съм се-Лашапел.

# 91
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
O, простете объркала съм се-Лашапел.

По какво съдиш, че не знае  Thinking

# 92
  • Мнения: 1 352
Най-тъпото е "Аз обичам Слави Трифонов", не се майтапя.
Мариета,ти ли си на аватара?

 Joy Досега това ли мисли, как да ми го върнеш?

Разбира се, че съм аз Flutter! Най-прекрасната, най-чаровната, ЗВЕЗДА в пълния си блясък и сексапил.

# 93
  • Мнения: 14 654
Аз съм за разнообразните подписи, ето например от подписа на Яничек научих че и кръгчетата и елипсите са конични сечения
За да допълня знанието ти, само ще се поправя, че не кръгчетата, а окръжностите са конични сечения+ хиперболите + параболите, за елипсите вече ти е ясно   bouquet.

# 94
  • Мнения: 1 052
По това, че не се обажда, и по това че литва по всичко марково Joy
Благодаря, Яничек, ето научих нещо ново.

# 95
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
По това, че не се обажда, и по това че литва по всичко марково Joy


В крайна сметка какво значение има, нали я е оценила

# 96
  • Мнения: 3 423
Нещо за площадките, дето били и за тъпоъгълници. Не знам кой си го беше сложил, цитирана май беше Лиска, не съм сигурна.
Ти колко даде на Шанел пък
теб да те цитира, а? А?  Laughing

# 97
  • Мнения: 1 052
Ми има, защото критикува и подстрекава. Има кич, има простотия, но има и за всекиго по нещо. Нека да живеят хората, да си пишат каквото си искат, и може и да научат нещо за коничните сечения.

# 98
  • Мнения: 2 309
Не обръщам внимание... Thinking

# 99
  • Мнения: 2 161
Най-тъпото е "Аз обичам Слави Трифонов", не се майтапя.
Мариета,ти ли си на аватара?

 Joy Досега това ли мисли, как да ми го върнеш?

Разбира се, че съм аз Flutter! Най-прекрасната, най-чаровната, ЗВЕЗДА в пълния си блясък и сексапил.
Изобщо не съм мислила.Обикновено пиша светкавично.И какво трябва да ти връщам?Аз не мисля,че трябва да се чувствам засегната.Когато пуснеш тема от такъв вид,трябва да си наясно,че първо ти ще си на прицел.Аз се забавлявам,мила ми Мариета.Този път наистина само се забавлявам.

# 100
  • Мнения: 46 594
Аз пък, не че се дразня толкова, но много ме учудват майките, които в подписа си изреждат месец по месец колко са наддали бебетата им. Кому е нужно това newsm78

Това идва от "Отчетните", те там си имат правила  Grinning

# 101
  • Мнения: 2 161
Шанел, обясни ни причините за любовта ти към Него, моля те!
Обясни НИ...Ти личните бележки за нищо ги нямаш.Какво да се обяснявам,никой не се интересува.Питаш ли Буба защо харесва Уен.... ,не мога да се сетя за името му.

# 102
  • Мнения: 6 315
МАРГАфреакингРИТА му е майката

Ще си сменя ника  Laughing с това.

# 103
  • Мнения: 216
МАРГАфреакингРИТА му е майката

Ще си сменя ника  Laughing с това.
Peace

# 104
  • София
  • Мнения: 4 423
Нещо за площадките, дето били и за тъпоъгълници. Не знам кой си го беше сложил, цитирана май беше Лиска, не съм сигурна.
Блонди, толкова ли тъп ти се струва, на мен ми дойде много добре това изречение и все повече го харесвам Wink

Общи условия

Активация на акаунт