Часовници?

  • 22 129
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
А някой ще изкаже ли мнение за часовниците Betty Barcley??  newsm78 Нищо, че не влизат в цената на авторката...  Whistling
Една приятела има такъв чисто червен , мисля беше към 150-200лв някъде. Амии дизайнерски часовник, не очаквай кой знае каква точност, може да се драска и каишката й се скапа бързо  ooooh! Аз лично си бях харесала на DKNY ама се отказах, въпреки че беше с метална каишка изцяло метален, от тези тип дизайнерски знам че Фосил не са лоши  newsm78

# 16
  • Мнения: 2 631
А някой ще изкаже ли мнение за часовниците Betty Barcley??  newsm78 Нищо, че не влизат в цената на авторката...  Whistling
Една приятела има такъв чисто червен , мисля беше към 150-200лв някъде. Амии дизайнерски часовник, не очаквай кой знае каква точност, може да се драска и каишката й се скапа бързо  ooooh! Аз лично си бях харесала на DKNY ама се отказах, въпреки че беше с метална каишка изцяло метален, от тези тип дизайнерски знам че Фосил не са лоши  newsm78

Благодаря ти, Камамбер!   bouquet

# 17
  • Мнения: 2 241
На мен един швейцарец навремето ми каза, че ако ще е швейцарски часовник в средния клас, Raymond Weil трябва да е, най-добрите били. Не че съм го послушала, де, моят е Certina, ама като бях решила да си купувам на Weil имаше само едни дребни модели с метални каишки, а аз обичам големи часовници с кожени каишки.

Дизайнерски newsm78 Не знам, според мен не си струва, чиста гъзария срещу не толкова високо качество, но зависи сестра ти на какво държи, може повече това да й допадне. Peace

# 18
  • Мнения: 13 512
Аз пък мисля, че 1000 лв. за часовник никога няма да дам! То си е твоя работа, де, но за мен това е немислимо и ще си остане така и занапред!  newsm78 Laughing
TОВА  е абсолютно излишен коментар. Момичето иска от сърце да ги даде и изобщо не я интересува кой не би дал, дали някога би дал и защо. Ако можеш да и помогнеш със съвет- заповядай.

# 19
  • Мнения: 6 167
Алфекс са от порядъка на 200-500лв....

Къде това? 

само да уточня за кой алфекс говоря:  http://www.alfex.com/

Raymond Weil също са добри часовници, не се бях сетила за тях.

Аз със сигурност не бих купила часовник с камъни Сваровски или друг дизайнерски часовник. Все пак , говорейки за часовници в главата ми прозвъннва " Швейцария, Швейцария" Laughing

Последна редакция: ср, 25 юли 2007, 18:28 от Lennie

# 20
  • Мнения: 27 524
По-разумно от това да отидеш в магазин с маркови часовници, да гледаш и да избираш, не виждам  Grinning

# 21
  • Мнения: 13 512
По-разумно от това да отидеш в магазин с маркови часовници, да гледаш и да избираш, не виждам  Grinning
абе ако  не разбираш, ще ги избираш по външен вид...

# 22
  • софия
  • Мнения: 30
според мен за 1000 лв би могла да и вземеш лонжин-това е супер часовник и го има в два варианта бял и жълт - не се драска и е много точен  Peace

# 23
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Алфекс са от порядъка на 200-500лв....
Къде това? 
само да уточня за кой алфекс говоря:  http://www.alfex.com/

Лени, така даден линка ми отваря само страницата на алфекс Wink
Моя часовник (стария) беше алфекс, както казах много съм доволна купуван е преди около 7години, тогава струваше към 200-250лв ако не се лъжа, най-изчистения вариант, правоъгълен с черна кожена каишка.Вече го няма  Tired  Доколкото знам алфекс имат и по-луксозна серия, но определено не са висок клас часовници, иначе са много качествени да. Миналата година като реших да го сменям (работеше си, работи си и сега) много се чудех между алфекс и тисо, обаче алфекс нямаха модел който да ме грабне за разлика от тисо, та така сега съм горд собственик на тисо  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 6 167
Аз имам икономична серия на висок клас часовници ( не Алфекс).  Вярвам, че си купила Алфекс за 250 лв. По-скоро имат икономични модели, отколкото скъпа серия.  Laughing
Алфекс не е върха на елхата,  разбира се, има какви ли не марки, но ми се струват красиви, достатъчно скъпи (  Wink) и швейцарски. Освен това са достатъчно непопулярни сред общата маса хора, не ми харесват безкрайно експлоатирани марки, като Ролекс или някои от споменатите и тук - правят марката ширпотреба, а часовниците винаги са били символ на класа и стил.

На авторката да кажа, да не се изхвърля. Аз имам доста часовници, страст са ми, но откакто получих от мъжа ми подарък сегашния ми часовник, не смея да го махна да не се обиди. Понякога искам да съм с часовник-подарък от някое списаниие, а не мога, за да не си помисли той, че му пренебрегвам подаръка. Знам, че е глупаво, но така се чувствам. Така, че.. все пак не давай 4 цифрена сума е моя съвет.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 270
DOXA имат невероятни дамски модели и ще то останат парички:))

# 26
  • Мнения: 27 524
абе ако  не разбираш, ще ги избираш по външен вид...

Колкото и да не разбираш калпав Сейко, Радо, Тисот и т.н. няма  Simple Smile

# 27
  • Варна
  • Мнения: 535
След като искаш подаръка да е стилен и стойностен, недей да се свидлееш....според мен 1000 лв са прилична сума за часовник за любим човек.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 535
абе ако  не разбираш, ще ги избираш по външен вид...

Колкото и да не разбираш калпав Сейко, Радо, Тисот и т.н. няма  Simple Smile
Точно Сейко или Ситизън не се лъжи.....

# 29
  • Мнения: 27 524
Може, може, мислех, че са добри  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт