Лилибон, ние сме с теб и Криско!!!

  • 91 882
  • 1 025
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 674

........Мили момичета, имам едно предложение,към всички вас!Дали да не изпратим писмо -молба до Авиокомпания Балкан или Британската с молба да поемат пътуването на Криси и родителите му!Зная ,че те разполагат със собствени места ,които се отпускат при такива случай!Водят се към специално перо!..............
Много добра идея. Peace  Аз съм ЗА! 

# 226
  • Мнения: 337
Lilibon , прегръщам ви горещо  Hug
Дано наистина малкото, което правим да ви е от полза. Ще продължаваме да ви пращаме парички, за да можеш да използваш най-добрите превръзки за Криско Simple Smile
Ще продължаваме да ви изпращаме и положителната си енергия и дано усилията на всички да ви обнадеждават поне мъничко.
Ти си безкрайно силна  Peace
dimavl, идеята ти е чудесна. Ако можем да помогнем с нещо, казвай.

# 227
  • Мнения: 333
Лилибон, дотук ти бяха притесненията за превръзките на Криско  Naughty, вече само най-хубавите всеки ден!!! Това е най-най-най-малкото, което можем да направим за този Господен ангел пратен ни да се погрижим за него и да порасне той голям и силен  Hug. Аз с нетърпение чакам да почнем да събираме пари за едно кардинално лечение на Кристиянчо и в този ред на мисли какво точно ще му правят в Англия?
Първата жена, с която споделих вчера ми поиска банковата сметка, нямаш си представа колко много хора ще ти помагат, а ние, момичетата от форума ще сме насреща всеки божи ден и час.... прегръщам ви нежно ..... Hug

# 228
  • Мнения: 4 915
........Дали да не изпратим писмо -молба до Авиокомпания Балкан или Британската  с молба да поемат пътуването на Криси и родителите му!Зная ,че те разполагат със собствени места ,които се отпускат при такива случай!Водят се към специално перо!..............
 Hug
С коя авиокомпания ще пътувате, Лилибон?
 
П.П. Сега  "България Ер" е националният превозвач. В тарифите им пише:

"Публикуваните тарифи подлежат на промяна без предизвестие. Допускат се различни видове намаления на редовните тарифи, приложими при специални условия (за деца до 2 год. - 90%, за деца от 2 до 12 год. - 33% и др.). Информирайте се за тези намаления в бюрата на България Ер преди купуването на билета."

Дано са склонни да направят безплатен превоза и на родителите!

А тук - на сайта на Бритиш Еъруейз, има полезна информация за медицински случаи: http://www.britishairways.com/travel/healthmedcond/public/en_gb


Последна редакция: пт, 27 юли 2007, 15:11 от Free Soul

# 229
  • Мнения: 376
Lilibon, ще помагам периодично и се моля за Криско. Ако искаш изпрати до Първа Инвестиционна банка идея за лечението на Криско /имам предвид банката им за летни идеи, в която се гласува с смс-и и първите три идеи печелят някакви суми/. Като обединим усилията си ще успеем да направим идеята печеливша. Мислех аз да пратя тази идея, но все пак ти решаваш тези неща, не смея да го правя без съгласието ти. Изпращам хиляди положителни целувки на малкото сладкишче, невероятно красиво, мило и будно бебче е. Пу-пу да не му е уроки! Господ да го пази и дари със здраве и сили да се бори, а Вас - с много кураж и добри лекари!

# 230
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Лилибон  Hug Hug Hug и пак  Hug

Чудесна новина, че на малкия юнак Криско с тези лепенки му е било добре и не те е гледал както казваш ти, лошо и най-вече, че си го усетила на майчината си гръд Heart Eyes

За самолета - Мисля, че няма да ти създадат проблем, че не е вързан.Даже мисля има нещо като легла отзад при стюардите  Peace
За лепенките - Чудесно е, че ще успееш да купиш за месец напред Hug Но се питам ако купиш или по-скоро колко трябва да купиш за да ти дадат прилична отстъпка и изобщо дали ще ти дадат newsm78.Ако няма да се чувстваш неудобно, питай Peace

Цитат
Мили момичета, имам едно предложение,към всички вас!Дали да не изпратим писмо -молба до Авиокомпания Балкан или Британската

Оооо, прекрасна идея!Кой да я напише?Да я напише някоя маминка от поетесите или ... Thinking

Горещо Ви прегръщам на първо място Криско Heart Eyes, теб, съпругът ти и дечицата Hug Hug Hug
Слънчев ден ви желая!  bouquet

# 231
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Момичета, благодаря ви и от мое име, като авторка на този пост!
Наистина, чувствах се непримирима с тази мъка.
Този форум ми е дал много, но само подозирах, че може да е магически, вълшебен.
Благодаря ви, че се отзовахте на призива ми!
 Ели, миличка, използвай само най-хубавите превръзки за Криси!
И аз ти обещавам, че на всяка цена, ще съдействам винаги и с каквото мога!




Цитат
Дали да не изпратим писмо -молба до Авиокомпания Балкан или Британската с молба да поемат пътуването на Криси и родителите му

 Hug Hug Hug
СТРАХОТНА ИДЕЯ!!!


Ели, само ми дай знак и малко документи и съм на летището!   bouquet (на 2 крачки ми е - колкото от входа до колата ми). Имам някакви контакти с Бритиш еъруейз и току виж - отпуснали пътуването  Heart Eyes.


# 232
  • Мнения: 2 015
Lilibon, ще помагам периодично и се моля за Криско. Ако искаш изпрати до Първа Инвестиционна банка идея за лечението на Криско /имам предвид банката им за летни идеи, в която се гласува с смс-и и първите три идеи печелят някакви суми/. Като обединим усилията си ще успеем да направим идеята печеливша. Мислех аз да пратя тази идея, но все пак ти решаваш тези неща, не смея да го правя без съгласието ти. Изпращам хиляди положителни целувки на малкото сладкишче, невероятно красиво, мило и будно бебче е. Пу-пу да не му е уроки! Господ да го пази и дари със здраве и сили да се бори, а Вас - с много кураж и добри лекари!
Много добри идеи давате момичета Peace!Всичко трябва да се пробва.Аз също другия месец пак ще пратя парички и ще се моля за малката душичка.

# 233
  • Мнения: X
Лилибон, наистина е страхотна новината, че с тези превръзки малкият шушон се чувства по-добре.Прегръщам ви и двамата  Hug
Всичките ви идеи, момичета, са страхотни. Давайте да го пишем това писмо.
Наистина, Лилибон, какво ще ви правят в Англия и колко парички ще са ви нужни. Мисля, че с наша помощ,както и на нашите близки и приятели, ще се справите. Само малкият да е добре. Аз вчера споделих с мои роднини и те всички ще пратят парички  Peace

# 234
  • Мнения: 1 818
Ели,чудесни новини...много съм щастлива!Прегръщам ви,теб и Криско!

# 235
  • София
  • Мнения: 900
Момичета, благодаря ви и от мое име, като авторка на този пост!
Наистина, чувствах се непримирима с тази мъка.
Този форум ми е дал много, но само подозирах, че може да е магически, вълшебен.
Благодаря ви, че се отзовахте на призива ми!
 Ели, миличка, използвай само най-хубавите превръзки за Криси!И аз ти обещавам, че на всяка цена, ще съдействам винаги и с каквото мога!


Аз ти благодаря!!!
Благодарение на твоята тема,
едно прекрасно, малко слънчице,
ще има облекчени дни  Praynig Praynig Praynig
Благодарение на твоята тема,
едно изстрадало семейство,
ще поеме глътка въздух  Hug Hug Hug
Дай Бог всекиму
такива приятели като теб Lioness 
Hug Hug Hug




# 236
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
момичета, получих отговор от save-darina, но от тук нататък ще трябва близките да се заемат! сигурна съм, че това е най-добрия начин  да се помогне на Крис. нашата инициатива е чудесна, но трябва да се предприемат по-сериозни мерки за лечението на детето. щом само един форум успя да вдъхне надежда - представете си какво може да направи една национална акция!
а ето и какво ми отговориха, ще го пусна и на лични, но се притеснявам че пощите ще са препълнени, затова пиша и тук:

Имаш ли начин да я питаш няколко неща:
1. Колко пари са им нужни. Никъде не видях макар и ориентировъчна сума. Разбирам, че са се насочили към Англия. Това е добре - дарителите искат да знаят повече за конкретните планове за лечение.
2. Ако имат оферта, ще бъде чудесно да я приложим на сайта.
3. Дали сметката е дарителска? Виждам, че не е на името на детето и затова мисля, че не е дарителска. Би било добре да отворят и такава - нашият опит показва, че дарителите се чувстват по-спокойни, когато знаят, че средствата се контролират от банката и отиват само и единствено за лечение.
4. Етатапна епикриза от лекуващия педиатър. Ако в нея пише "да послужи за разкриване на специална разплащателна сметка" или нещо в този смисъл, ще бъде чудесно.
5. Прочетох, че чакат решение на НЗОК. Вероятно става въпрос за формуляр Е 112, който е съвсем нов за България и май нашите чиновници все още се правят на разсеяни да го използват.
За да се открие дмс-линия на детето обаче, ще ни трябва решението на комисията към НЗОК. Това е изискване на Български дарителски форум, за да не се получи дублиране на финансирането.

Ако имаш начин да се свържеш с родителите, ще задвижим качването му тук много бързо.
От трите горещи телефона, изписани на сайта, този - 08993 12340 - е на който аз отговарям. Могат да ми звънят по всяко време.

да не губим време, свържете се с Деси Хурмузова!

# 237
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
и още нещо! моля, вижте петицията относно необходимостта от спешни законодателни промени във връзка с лечението на българските деца у нас или в чужбина, дарителството и други сходни теми!

 http://www.save-darina.org/content/view/146/1/

# 238
  • София
  • Мнения: 900
и още нещо! моля, вижте петицията относно необходимостта от спешни законодателни промени във връзка с лечението на българските деца у нас или в чужбина, дарителството и други сходни теми!

 http://www.save-darina.org/content/view/146/1/

mitbul,
има проблем със зареждането  newsm78
И на петицията и на подписа  Confused

# 239
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
и на мен ми дава проблем, може да е временно! може би трябва да опитате по-късно отново. петицията я има и в сайта на Дари!

Лилибон, пощата ти е препълнена, което не ме учудва...едва ли смогваш, ама и ние сме едни, съвсем ще те изморим! Hug
Lioness, пиша на теб - надявам се да успееш да предадеш съобщението ми на Лилибон.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт