Трябва ли да се показват дебелите

  • 15 572
  • 314
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 563
... жени чисто голи на плажа? ей тва ми е въпроса.
имаше една мадама последния път, млада, на не повече от 25. мацката беше над 100 със сигурност! едни телеса, един чудеса, едни водопади от плът... само, че на нея не й пукаше особено и се беше изпльоскала гола, само с една изстрадала прашка на огромния задник, която така или иначе се губеше нейде из месата.
хем й се възхитих на смелостта, хем ми дожаля за нея, защото хората я зяпаха (не с възхищение), хем се замислих... newsm78


Аз бих отишла да й направя комплимент за смелостта и непукизма. Трудничко е да си различен в България. Евала!

# 16
  • Мнения: 2 792
 Ами и на мен ми се ходи на плаж, сори че ви преча на естетичната гледка.

# 17
  • Мнения: 5 370
Ъххххххх-...............мъжът ми трябва тогава да ме покрива с палатка и да сяда на известно разстояние от мене с надпис пред чадъра :"ЖЕна, това дете не е от тебе".
И аз съм била като от реклама на антицелулитен гел и с гърдички кат козички, ама-немА. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 677
Кармацомич, пусни една твоя снимка по бански с прашка де!

# 19
  • Мнения: 1 629
Абе, темата си е за Красивата мама отвсякъде, кофти сбърка подфорума просто  Grinning

# 20
  • Мнения: 6 167
Ъххххххх-...............мъжът ми трябва тогава да ме покрива с палатка и да сяда на известно разстояние от мене ....

хаха, те са приятелчета с моя  Laughing ама като го напече слънцето спира да се прави, че не се познаваме  hahaha

# 21
  • Мнения: 2 196
А трябва ли дебелите да си стоят вкъщи,за да не накърняват чувството ти за естетика?
Евала на мацката за непукизма!

# 22
  • Мнения: 7 837
А бременните поне могат ли да се показват все още?

# 23
  • Мнения: 2 257
В БГ трябва да издадат закон за задължителното поставяне на климатици - ЗЗПК. Това жегата не прощава на никого.

(Е, на, и дебелите плъзнаха по плажовете вече, срамота.)

# 24
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
боже, въпросът ми не е да се убиват ли, или да се затварят в лагери, а дали да се показват голи. няма сила или ССФ, която да ме убеди, че не е по-добре такава жена да си сложи нормални половинки или цял бански (ако намери такъв размер Rolling Eyes). и не говоря за едра, а за много, ама наистина много дебела дама.
аз също нося цял не защото съм дебела, а защото се харесвам повече... Сопрано, пускам ти ЛС със снимка.

# 25
  • Мнения: 2 196
Това е въпрос на личен избор.

# 26
  • Мнения: 2 257
боже, въпросът ми не е да се убиват ли, или да се затварят в лагери, а дали да се показват голи. няма сила или ССФ, която да ме убеди, че не е по-добре такава жена да си сложи нормални половинки или цял бански (ако намери такъв размер Rolling Eyes). и не говоря за едра, а за много, ама наистина много дебела дама.

На всички сигурно е ясно, че това си искала да кажеш. Ма що не почна с него в първия си пост? Сега ще трябва да четеш 5-шестнайсе страници с въпроси....

# 27
  • Мнения: 677
Сопрано, пускам ти ЛС със снимка.

Лъжеш! Нямам ЛС от теб...

# 28
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
А бременните поне могат ли да се показват все още?
ми и бременна имаше, поне в 8ми месец. беше красива.

# 29
  • Мнения: 5 539
А бременните поне могат ли да се показват все още?

Взе ми въпроса от устата.
Ама май и за нас не може, щото как ме зяпат по плажа само - иде ми да скоча и да набия някой вече Close

Общи условия

Активация на акаунт