Не знам как да постъпя с един сватбен подарък

  • 2 507
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 821
аз съм много 'за' излизането сами.


излизане е едно, но екскурзия с яхта...сам newsm78
аз бих се обидила ако мъж ми не ме вземе Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 4 195
Е как да я вземе, като и става лошо, да драйфа 1 седмица ли Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 677
Ако отидеш сам ще си самотен.

Самотата ме зарежда с енергия!

от време на време и Я целувай.

Целувай?! Споменах ли, че сме женени?

Ти прочете ли кво обещава яхтата, а? А?

Слънце, релакс и спа процедури обещават.

Hurricane season e. Стойте си на село.

Хури-кой?! Дреме ми на хурката на мен, аз съм си безстрашен!

   Питай жена си, тя знае...

Жена ми срещу 55 717 Потребители?! Не виждам логиката...

ако жена ти е пич, ще те пусне сам. аз съм много 'за' излизането сами.

пич ли е?



Пич е, пич е!

аз съм много 'за' излизането сами.


излизане е едно, но екскурзия с яхта...сам newsm78
аз бих се обидила ако мъж ми не ме вземе Crossing Arms

Е кво предлагаш?

Е как да я вземе, като и става лошо, да драйфа 1 седмица ли Rolling Eyes

А де. Аз да не съм некъв изверг?!

# 18
  • Мнения: 765
 Ако ня някой му става лошо по-добре да не ходи . Иди сам , купи и нещо- малък и скъп подарък , самолетен билет за посочена от нея държава , дай и достатъчно джобни пари , пари за пазар , за сувенири (така се казва като ходиш в други държави ) и естествено за детето .
 Доколкото я познавам би се зарадвала на малка кола , или още по-добре къща .
 Мисля че при това положение ще преживее 2 седмици без теб , дори да си на яхта с моделки .
 Мисля също , че Ню е права - фукаш се със сватбените си подаръци .
 

# 19
  • Мнения: 4 406
продай криуза и дай на жената парите. джин можеш и тук да си пиеш сам

# 20
  • Мнения: 677

Да продадеш подарък е лоша поличба...

# 21
  • Мнения: 4 406
важно е съпругата да е щастлива, ти суеверен ли си? ако да, подарявай круиза и не се май! ето аз съм стар морски вълк, не ми става лошо даже и при hurricane season
подарен подарък носи щастие знам аз

# 22
  • Мнения: 4 195
и аз знам, че подарен подарък носи щастие, а продаден подарък би донесъл щастие на съпругата в случая, щото нова кола виждам иска.................... Laughing

# 23
  • Мнения: 3 521
Сопранов, отивай сам! За да не се сърди Барбито си стисни гъзеца преди круиза, бъди мъж и и вземи едно Z3 - малко, спортно, да не го блъска докато паркира. Това казва моят семеен нюх.Мдаам.

# 24
  • Мнения: 918
Ако ня някой му става лошо по-добре да не ходи . Иди сам , купи и нещо- малък и скъп подарък , самолетен билет за посочена от нея държава , дай и достатъчно джобни пари , пари за пазар , за сувенири (така се казва като ходиш в други държави ) и естествено за детето .
 Доколкото я познавам би се зарадвала на малка кола , или още по-добре къща .
 Мисля че при това положение ще преживее 2 седмици без теб , дори да си на яхта с моделки .
 Мисля също , че Ню е права - фукаш се със сватбените си подаръци .
 

Съгласна съм с теб Peace Би могъл да вземе и детето с него, до 7 години е безплатно.

# 25
  • Мнения: 1 172
Нямаш ли начин да смениш подаръка с друго пътуване на същата стойност( в агенцията, в която е платен)?
Ако няма таква възможност, подарете подаръка на близки хора.

# 26
  • Мнения: 463
Мисля.че приятеля ти е имал основателна причина за да не дойде и ти е подарил подарък после -точно защото ти е приятел.Не е знаел обаче ,че жена ти не би се качила ...аз много бих се зарадвала на такъв сватбен подарък и дори плануваме такова пътешествие след време.Да се качиш с друга е доста тъпо и коварно-точно сватбения подарък да го оползотвориш с друга ...на теб приятно ли ще ти е тя да отиде с друг?...Според мен трябва да бъдеш солидарен с жена си..нищо че те пуска ,няма да и е приятно със сигурност.

# 27
  • Мнения: 7 391
Да продадеш подарък е лоша поличба..
Да не се косиш с предразсъдъци ДАВАЙ двата билета на жена ти и я пращай сама.По време на първия престой на яхтата може и да и е лошо,но ще свикне,така,че с втория - няма да има проблем и ще може да се поогледа и за развлечения. Mr. Green
              Казвам ти го от опит. Laughing И на мен ми ставаше лошо ,но сега ........НЕ.Само дето съпружеското тяло ми пробутваше и децата . Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 978
Даааам, купи и кола, провери какви са капитана, боцмана и всичките му там от екипажа
и ако биват, и направи наистина подарък. (Ко са оплакваш сега)

1.
2. http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/2542678/2/ist … 78_hey_sailor.jpg


Ще я носят на ръце, ще я гледат в очите, лееекинко ще я люшкат, няма и да се сети да повръща.....Туй онуй, знаеш как е..Мъже в униформа newsm08 #Silly

# 29
  • Мнения: 7 111
А шаферката София дали няма да се съгласи на малко яхт-живот?  Mr. Green При толкова какички на палубата ще бъде обградена от внимание.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт