Търся мнение по въпроса....

  • 1 527
  • 34
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 733
Честито! За цялата ми бременност нито веднъж не ми се е гадило и не ми е ставало лошо! Пожелавам ти късмет!

# 16
Благодаря за всички мили мнения! Wink

Значи не съм едиствената без симптоми  newsm53. Е, сега не ми остава нищо друго освен да чакам следващото ми лекарско посещение. Опитвам се да бъда оптимистично настроена, но нали знаете, че съмнението все се прокрадва Rolling Eyes.
Прегръдки на всички мами и успех на всички бременеещи  newsm10!

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 907
Напрежение в гърдите и аз не съм имала  newsm78, а гаденето ми започна някъде към 8 - 9 г. с., така че не се притеснявай излишно  Hug. Хормонките явно още не са се рзбушували здраво  Wink .

# 18
  • Мнения: 68
и аз бях така- никакви симптоми на бременност. Никакво гадене, нито болки в гърдите......нищо. И аз така не смеех да се зарадвам. А и до сега не са ми се появили-гърдите пораснаха доста, но болки нямам, не ми се гади, малко по-чувствителна съм към миризми, но това е всичко. Щом лекарят потвърди бременността само можеш да се радваш.

# 19
  • Мнения: 4 496
Мога само да ти завиждам,че не ти се гади!!!Радвай се!!!!Честито за бебчето и лека бременност!!!! Hug

# 20
  • Мнения: 4 621
Така и не ми се е гадило, нито съм била по-чувствителна към миризми през цялата бременност, а гърдите ми започнах да чувствам по-напрегнати след 3 месец Hug
Лека бременност ти желая  bouquet

# 21
  • Мнения: 4 555
Вътрешно много се радвам, но не мога да  се отдам изцяло на това щастие, до следващия преглед.
Ох, ако знаеш нататък какво те чака... Аз си мислех, че като минат първите три месеца и вече всичко трябва да е ок, няма да има за какво да се тревожа особено, но истинските страхове идват след това.

А за гаденето има време  Wink 5-та седмица е много рано.

# 22
  • Мнения: 22 436
На мен не ми се е гадело, нито имаше някаква промяна в началото. Така че си е съвсем нормално, за всеки е индивидуално.

# 23
  • Мнения: 493
На мен заочна да ми се гади след 5-6 г.с.Но както вече са ти написали момичетата,не на всички се гади през бременноста.Лека бременност  bouquet

# 24
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Честито!!На мен не ми се е гадило, нямала съм напрежение в гърдите, въобще никакви симптоми за бременност, освен , че ми закъсня, а аз имам редовен цикъл. Изкарах страхотна, незабравима бременност.

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Честито и от мен
Напълно нормално да не ти се гади на мойта сестра през цялата бременност не и се гадеше само и растяха гърдите.......късметлийка  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 17 592
Споко, напълно нормално си е. Радвай се, че нямаш такива точно симптоми...

# 27
  • Мнения: 526
Честито  bouquet
Радвай се,че нямаш такива неразположения.

# 28
  • Мнения: 781
Честито и от мен миличка, за гаденето, повръщането и напрежението в гърдите аз също нямам и това може само да те радва. От две години и повече чакам този момент и сега сме в 11 г.с., но наистина и аз още не смея да се зарадвам не знам защо сърце не ми дава, но се моля само всичко с бебче и мен да е наред и протече нормално радостта предполагам ще дойде после. Бременей си спокойно и лека и безпроблемна бременност     bouquet

# 29
  • Мнения: 27 524
Нормално е. През бременността си нямах никакви симптоми и неприятни усещания. Нито едно  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт