Имаш като мойта пола :)

  • 4 042
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 294
Не се дразня, ако някой има същата дреха като моята  Naughty

Дори въобще това не е повод да се замислям и да му отдавам кой знае какво значение  Peace

# 16
  • Мнения: 6 243
Наскоро срещнах на улицата младо семейство - с детенце, на възрастта на моето. Момичето носеще тениска, абсолютно същата като тази, която носех аз в момента - доста шантава, всъщност. Като ги загледах, установих, че и тя е с ниски обувки, дънки и къса коса и ми стана много приятно - явно имаме сходни вкусове. Не с епознаваме, но като се разминавахме, и тя ме погледна и си разменихме широки усмивки... явно и на нея същите неща й бяха направили впечатление  Grinning

Принципно нося конфекция, не си шия дрехите, така че винаги има риск да срещна хора с костюми като моите, но какво от това... На работа имам приятелки, които са си купували същите дрехи, защото моите са им харесали, или пък аз съм си купувала като техните - по същата причина. Нямам проблеми с тая работа.

# 17
  • Мнения: 1 669
Със сигурност не се дразня... Всеки човек е уникален, за това и съвсем по различен начин стоят едни и същи дрехи...

# 18
  • Мнения: 3 647
 Flutter дразни ме  самият израз "Имаш като  мен......" и поради  тази причина съм  го изхвърлила от речника си 
инъче никога не съм ссе дразнела, че някой има нещо като мен  било дреха, бижу.....

# 19
  • Мнения: 1 243
Аз досега не съм засичала някоя непозната жена, облечена като мен... newsm78 Обаче откакто брата на приятеля ми си хвана гадже, туй момиче редовно е я с блуза като моята, я със същата рокля в друг цвят. Mr. Green Хубавото е, че не се засичаме еднакво облечени,а след време установяваме,че имаме подобни дрехи. Ха сега кой от кого гледа... Laughing

# 20
  • Мнения: 1 234
Не се дразня Wink.А и отдавам по-голямо значение на аксесоарите,отколкото на дрехата.Според мен те правят дрехата да изглежда уникална.Дори и някой да има същата дреха като моята шанса да я е съчетал със същите чанта,обувки,даже и обици е минимален Hug

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Едно време с най-добрата ми приятелка имахме еднакви якета, чанти и кецове Crazy...в различен период от време...та не се дразня...а сега вече стилът ми на обличане е много различен...мразя масовата мода и как всички са облечени "модно" и са еднакви...даже и да видя някоя с дреха като моята не ме дразни... Peace

# 22
  • Мнения: 13 512
бих се издразнила, но не ми се е случвало. Много ядко си купувам дрехи от БГ и щансът е нищожен. Но допреди 1-2 години си купувах  летни чехли ,чанти от един магазин във Варна , от който пазарува не само моето обкръжение, а и още толкова. Спрях да пазарувам оттам, откакто миналата година една приятелка купи на дъщеря си сандали, каквито имах и аз- веднаги ги подарих и повече не пазарувам оттам. Прави ми впечатление, че дъщеря ми от малка е такава.... случваше се да спре да носи някоя дреха и по-късно разбирах, че е защото и някой друг от училището им имал такава- пълен индивидуалист. За добро или за лошо- и двете сме такива.

# 23
  • Мнения: 292
Не ми е много приятно.Но чак да се дразня не Naughty

# 24
  • Мнения: 189
Случвало ми се е колежка да е облечена със същия костюм ( пола и сако ) като моя, само че нейния беше по-светло зелен от моя. Аз бях с черна риза и ниски обувки, тя също. Не се издразних, даже много се смяхме, а също така установихме, че и при двете, полата ни прави да изглеждаме по-широки в ханша   Laughing Доволни бяхме, че повредата не е в нашия телевизор Laughing

# 25
  • Мнения: 663
Не, се дразня 

# 26
  • Мнения: 1 727
Не се дразня, но ми е неприятно... за съжаление нямам възможност гардероба ми да е изцяло с дрехи купени от чужбина или шити, така че алтернативите са да се избягват масовите дрехи или обувки, а също така и магазини, от които пазарува всеки втори.  Да се надяваме че за в бъдеще и избора за покупки ще е по-голям!

# 27
  • Мнения: 22 437
Няма защо да се дразня. В крайна сметка има много малко магазини, в които продават уникати, така че човек трудно може да се облича само по този начин.

# 28
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не се дразня по принцип, но навремето имах приятелка която умишлено ме копираше.
Беше ми комично, нарочно я информирах от къде са покупките ми, и й гледах сеира с невероятните обяснения.

# 29
  • Мнения: 56
Ооо на мен това ми се случи с една блуза... Все още съм ученичка. През един от почивните дни излезнах с майка ми да си напазарувам дрехи (обожавам да си купувам дрехи, никога не са ми достатъчни) и влезнахме в един магазин, купих си една много хубава блузка - бежава с цветенца... Никъде другаде не бях виждала такава! И.. отивам в понеделник на училище. Влизам в класната стая, почти всички бяха дошли и започвам да се фръцкам наляво и надясно, докато не влезна най-добрата ми приятелка с блузка едно към едно с моята! Никаква разлика - нито в размера, нито в цвета, в нищо!  Laughing Фръцкането ми се сецна на секундата...  Laughing Оказа се, че тя си е купила същата в същия ден, когато и аз от един магазин от нейния град (тя не живее в Пловдив). И така започнахме да си купуваме еднакви дрехи нарочно. Беше ни кеф да сме с еднакви дрехи Simple Smile) И все още го правим...

Общи условия

Активация на акаунт