НоеМВРийчЕто поРАСНА, всИчКО вече МУ е ясНО!

  • 23 293
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 3 880
Мери, как си?
гледам по лентичката, че вече наближава големият ден:)

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 11:35 от Aurora

# 271
  • Мнения: 4 242
Добре съм благодаря  Hug Понатежава ми много вече, но това е нормално, сега съм по едра от бременността с Ива. Приготвила съм абсолютно всичко и си мътя на спокойствие, или поне се опитвам да почивам до колкото мога. Ту не ми се ражда, ту нямам търпение да видя и гушна малката рожба, бременни му истории  hahaha

# 272
  • Мнения: 181
Момичета Честита Нова година - да е пълна с усмивки, радостни изненади и много, много щастие!

Сели - честито, лека и безпроблемна бременост!
Мери - още малко остана - само хубави и спокойни дни ти пожелавам!

Аз съм на вълна купуване на сушилня - вчера като се добрах до интернет дори питах в Наш дом. Някой от вас има ли и каква би ми препоръчал?

Целувки на всички ноемврийчета и техните братчета и сестричета Simple Smile

# 273
  • Мнения: 10 758
Танче, аз имам Горение.Най-обикновена.Ползвам я дори и лятото.Всеки божи ден я пускам.Взех я малко преди да се роди Иван.
Много съм доволна.

# 274
  • София
  • Мнения: 754
Здравейте, момичета Simple Smile
Благодаря ви за честитиките  Hug Днес ходих на преглед и човечето си се развива добре, връткаше си се на воля  Grinning
Иначе сме добре всичките. Няма да кажа нищо по-различно от това, че имаме мнооого работа и няма време за четене из форумите. Вечер направо нямам сили за нищо.
При вас как е хавата? Дечковците какво правят - вече съвсем си изгубихме контакта едни с други!?

Целувки на всички  Heart Eyes

# 275
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Здравейте.
Как сте?
Мери и Сели, надявам се че сте добре и бременностите ви носят само радостно очакване.
Ние засега сме в добро здраве. Спрях Марти от градина покрай епидемията защотго ще му правим другата сряда изследване за бъбреците и трябва да е здрав.
Аз пък тръгнах на едни курсове и той цял ден вилнее в къщи по нервите на свекърва ми. Иначе в градината го записахме на футбол, англииски и латинотанци, но май ще го спра от англииския. Не виждам да има смисъл от него. От футбола и латинотанците съм много доволна а и на него много му харесва.
Честит имен ден на патерици на Ивановците. Да са живи и здрави. Покрай курсовете съм малко скапана и разредих влизането във форума затова съм ви пропуснала.
Поздрави и целувки на всички дечица.

# 276
  • Мнения: 7 430
Мери, честит рожден ден Wink



Здраве, късмет и едно здраво бебче ти пожелавам Hug

# 277
  • Мнения: 4 242
Диди, много ти благодаря!  Hug

# 278
  • Мнения: 3 663
мери, честито рожден ден!    bouquet да си много здрава и щастлива и едно прекрасно здаво бебе ти пожелавам   bouquet Hug  bouquet

# 279
  • Мнения: 4 242
Тони много ти благодаря!   bouquet И хайде след мен и ти тази година а?  Grinning
Никой нищо не пише вече тук, отчитайте по малко момичета, съвсем се изгубихме Confused

# 280
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Мери, Честит Рожден Ден и от мен!!!! (малко на патерици  Embarassed)   bouquet
Пожелавам ти много здраве, леко раждане и здраво бебче!!!. Много да те слушат и помагат и останалите в семейството  Wink

# 281
  • Мнения: 4 242
Вили сърдечни благодарности!  Hug

# 282
  • Мнения: 10 758
Меринкаааа, зло да те забрави Embarassed

ЧЕстит рожден ден, мило Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug
Здраве, щастие, любов и много усмивки ти желая Hug

# 283
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Мери, ЧРД! Пожелавам ти здраве, щастие, леко раждане и здраво и красиво бебче!

# 284
  • Мнения: 4 242
Иве, Мимка благодаря ви много!
Момичета ще си пускаме ли нова тема? А заглавие някакво или да копирам тази със същото но N2?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт