Спешно! Търсим графичен дизайнер (любител може) за дизайн на брошурата за ССК

  • 9 901
  • 191
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Бу може ли да качи материалите на общия сайт на Фотошопската тема- и набързо да обсъдим вариант?
Да. Само още чакам снимките Rolling Eyes Ако те не са проблем (да се добавят после, а сега да се оформи останалото) - Ок.

# 16
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Бу може ли да качи материалите на общия сайт на Фотошопската тема- и набързо да обсъдим вариант?
Да. Само още чакам снимките Rolling Eyes Ако те не са проблем (да се добавят после, а сега да се оформи останалото) - Ок.

Пускай да видим! Снимките после!

# 17
  • Мнения: 1 941
И аз се записвам кат помощник  Mr. Green

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Пускай да видим! Снимките после!
В пощата ти е.

# 19
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Мис Бу, прегледах текстът, който си изпратила на пощата ми. Сега остава да се уточни точно какво трябва да се направи. Тази картинка ли ще остане? Други ли ще се слагат /за едната е ясно, че се чака/, някакви украси ще има ли? Имате ли претенции на каква програма ще се прави тази брошурка? Размери? Май въпросите ми станаха доста!  Crazy
Начинанието ми харесва!

А, то почти няма време!

# 20
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
бу пуснала ли си ги вече
мира ще ми ги препратиш ли мейла на desytass@abv.bg

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Мис Бу, прегледах текстът, който си изпратила на пощата ми. Сега остава да се уточни точно какво трябва да се направи. Тази картинка ли ще остане? Други ли ще се слагат /за едната е ясно, че се чака/, някакви украси ще има ли? Имате ли претенции на каква програма ще се прави тази брошурка? Размери? Май въпросите ми станаха доста!  Crazy
Начинанието ми харесва!

А, то почти няма време!
Не, тази картинка само илюстрира, че има снимка там.
Размери А4 (трябва да може да се сгъне на 3 - т.е. да се оформи за предпечат, но това ако не можете, не е беда, ще намерим кой)
Украси - освен като шрифтове, може тук-там хайлайт, но общо взето не трябва да е много цветна.
Ограденото в таблица трябва да е на фон в някакъв цвят - сиво или каквото, да се откроява.
Претенции за програмата няма, стига да не е екзотична, за да може да се обработи за предпечат.
Пропускам ли нещо?

# 22
  • Мнения: 2 616
Ако имате нужда от още помощ и аз съм налице!

# 23
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
мисля че ще е добре да кажат от печетницата на какъв файл трябва да е брошурата за да им е удобна за печат ... ние работим с Фотошоп и тези неща за фон,шрифтове и някоя друга украса са изпълними ... срока до кога е там виждам 1-7 автуст за седмицата на кърменето .... кога трябва да е готов файла за предпечат
дай по-точен пример за украсата да ни насочиш
довечера на компа ще разгледам подробно и ще пробвам нещата  Peace

# 24
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
да не станат много желаещите  Laughing за помощ  Laughing

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
За украса по-точни насоки - не мога, просто не знам...
Нямам и с какво да снимам една примерна брошура, лошо...
Срок - като за вчера Grinning както винаги. От печатницата предполагам, че ще искат брошурата CMYK (така ли беше?) за печат.

# 26
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Мис Бу, явно не разбрах добре! Не искаш предпечатната подготовка от нас, така ли? Искаш някакво оформление на снимки, нещо като рамка, като корица на брошурата, така ли? Иначе тези таблички и други неща, се правят при предпечата!

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Мис Бу, явно не разбрах добре! Не искаш предпечатната подготовка от нас, така ли? Искаш някакво оформление на снимки, нещо като рамка, като корица на брошурата, така ли? Иначе тези таблички и други неща, се правят при предпечата!
Че ако можете предпечат - направете Grinning Ти сигурно виждаш докъде ми стига техническата грамотност Mr. Green
Честно казано - нямам представа какво се прави, преди една брошура да стане такава.

# 28
  • Мнения: 4 915
Eй една примерна брошура тип "Татковци подкрепят кърменето":  Laughing

http://www.fns.usda.gov/wic/Fathers/FathersCanSupportBF-brochure2.pdf

# 29
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Мис Бу, явно не разбрах добре! Не искаш предпечатната подготовка от нас, така ли? Искаш някакво оформление на снимки, нещо като рамка, като корица на брошурата, така ли? Иначе тези таблички и други неща, се правят при предпечата!
Че ако можете предпечат - направете Grinning Ти сигурно виждаш докъде ми стига техническата грамотност Mr. Green
Честно казано - нямам представа какво се прави, преди една брошура да стане такава.

Виж сега, занимавам се с предпечат, т.е. работя във вестник. Имам идея горе-долу какво трябва да направя. Но идея си нямам как мога да го кача в нета, за да се изпрати в печатница. Ние работим с паус. Работя с Пейдж Мейкър, ако няма проблем. Мога да направя нещо, но по-късно вечерта, защото сега съм на работа.

Брошурката, която е пуснала Free Soul е много интересна!

Общи условия

Активация на акаунт