Стамболийски - много нови мами и един кандидат татко!

  • 8 837
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 451
djiliy, изпрати ми данните на твоите дечица, за да ги впиша в заглавната страница. И обещавам, след малко ще корегирам ника ти. Embarassed

# 16
  • Мнения: 1 937
Недей така, Марианка, още не сме свършили работа. Confused
Готова съм да се съберем на по бира у дома, примерно, и да складираме играчките.
После ще му мислим как ще ги превозваме и къде.

# 17
  • Мнения: 26
Verdad това за шоколада беше образно казано. Имам в предвид че мога да си позволя да им купя по нещо мъничко. Поне на този етап.
За превоза ще имам грижата.

# 18
  • Мнения: 4 451
Вили, ти да не се обиди? Казах го съвсем добронамерено. Просто изразих мнението си за теб. Знам колко много си помагала. Нали знаеш, във форума скрито покрито няма. Mr. Green А когато едва не изгубих живота си, след тежките усложнения от секциото, си ми предлагала не веднъж помощта си.

# 19
  • Мнения: 1 937
Не съм, бе, човек!  bouquet
Мислех си за лекарката с конете. Още не съм ти изровила координати.
Едно на ръка достъпът до АПИС, ама допускам дори, че познавам въпросния господин, шеф на фондацията.
Това може да е от полза за Мими.

Gepard, транспортът е най-лесното нещо. Всички сме моторизирани. Организацията е сложна.
Хайде, давайте предложения.

# 20
  • Мнения: 1 065
Благодаря ви ,че и аз съм включена в новата тема.
Щом ме смятате за една от вас, то нека ви се представя.Аз съм ДЖИЛИ(така се казваше кучето ни,това е ника,с който се регистрирам обикновено)
От доста години не живея в Стамболийски,даже не  споменавам ,че съм от тук,но различния говор  ме издава.Рядко си идвам,свързано е с неприятни емоции-минали и сегашни.
Живея на около 100-тина км. от Стамболийски(няма да пиша къде, защото градчето не е голямо,а искам да запазя поне за сега анонимността си)имам две големи деца,мъж и котарак.Доскоро имахме и куче Джили,което обичахме ,като член от семейството и много тежко изживяхме смъртта му.Децата са големи,мъжът ми работи в друг град,а и често пътува в командировки за по няколко дни.Аз също работя ,но работата ми е на 10-тина минути от къщи, и тъй като работя на смени имам доста свободно време,което прекарвам в  ровичкане и четене из интернет.
Така случайно попаднах веднъж на нещо написано от mari-anka и ми направи впечатление израза ,,от другата страна на гарата".Стана ми любопитно от къде е,защото така  казват в Стамболийски,но повече се изненадах ,че тя е снаха в града,а използва този израз.И така започнах от време на време да ви чета и от вас да научавам какво ново в града.Много неща са ми непознати,и заведения ,и магазини ,сякаш никога не съм живяла в този град,но все пак ,,нещо ми трепка под лъжичката"и събужда стари спомени.
Ще ми е приятно понякога с вас виртуално да пийвам по кафенце,а може и да се срещнем в действителност, ако нямате нищо против.
Ако нещо ви интересува -питайте.

# 21
  • Мнения: 1 065
изтритo от djily

Последна редакция: ср, 25 юли 2007, 18:18 от djily

# 22
  • Мнения: 1 065
изтрито от djily

Последна редакция: ср, 25 юли 2007, 18:20 от djily

# 23
  • Мнения: 1 065
Моля ви ,стана някаква грешка ,повторих 3 пъти написаното,а интернета ми се скапа и е много бавен или хич го няма,ако обича нека някой изтрие повторенията.Благодаря ви.

# 24
  • Мнения: 26
djily проблема с интернета не е в твоя телевизор.  Wink
mari_anka с този израз "от другата страна на гарата" вече второ попадение има. Joy

# 25
  • Мнения: 1 065
Срамувам се ,че така ,,окепазих''(известна ли ви е тази дума!)новата тема.Моля,как да изтрия повторението Embarassed Embarassed EmbarassedИзписва ми ,,грешка''

# 26
  • Мнения: 26
Остави ги. Тъкмо ще затвърдим материала.  Joy Joy

# 27
  • Мнения: 1 065
Недей така   Joyпомогни ми , Praynigсрамувам се ... Embarassed

Последна редакция: ср, 25 юли 2007, 16:11 от djily

# 28
  • Мнения: 4 451
djily, всичко е на ред! Laughing Ако искаш, би могла просто да ги редактираш.

# 29
  • Мнения: 4 451
За анонимността ти, няма проблем. Може би тогава не искаш да споменавам кога и къде са родени децата. Искаше ми се да изпиша датите, както съм направила с другите дечица. Но, ако се притесняваш, няма страшно. Ще си остане така - само с имената.

Общи условия

Активация на акаунт