Стамболийски - много нови мами и един кандидат татко!

  • 8 849
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 451
Обадете се, бе хора, аз сама ли ще си говоря? Crossing Arms newsm78

# 31
  • Мнения: 26
е и аз вчера следобед сам си дремах тука, ама не се оплаквам  hahaha

# 32
  • София
  • Мнения: 676
    Привет на всики ви         

  Благодарности на Марианка и Gepard, относно оформлението и идеята за заглавие, съответно   

Днес (то стана вчера  Joy), бях ограничена с времето, че трябва да свърша едни писания преди отпуската. Вкъщи, също довършвах  #Crazy. Добре, че татито ни беше се погрижил за вечерята  Hug. Похапнахме си лазаня, макар и купешка  Laughing.

 Билянка, браво за упоритостта  Hug. Утре да се похвалиш с добри резултати  Peace.
 Gepard, поздравление за благотворителността  Hug. Колата е готина  Peace.
 Дими, кафенцето си го пийнах с наслада   bouquet.
 djily, позната ни е думичката "развалих"  Wink. При мен също дава грешка, когато искам да изтрия мнението си. Явно не е в нас вината  Laughing.

  Оставям ви, че отивам при мъжлетата си  smile3524.

# 33
  • София
  • Мнения: 676
  Пак съм аз, затварям и отварям  Joy

  Заповядайте на енергийните питиета,
   

# 34
  • Мнения: 4 451
Добро утро и от мен!  Grinning
Благодаря на Dori, че така добре се е погрижила за нас тази сутрин. Hug Обаче всички явно спите. А аз каква тежка нощ изкарах... Tired Дребното се будеше на всеки половин час. ooooh! И в 04.30ч. вече не можах да издържа и мъжът ми ме смени. Така сме у дома, на смени. Laughing
djily, а на мен думичката ми е позната. Така, че спокойно. И аз като дойдох да живея тук, на всички им правеше впечатление начинът ми на говорене. А децата даже ми се смееха. Blush Вместо "беля", в нашият край се казва "бела". Тук ми се смеят като кажа "бела", а в Бургас ми се смеят на "беля". Малко ми е трудно превключването. hahaha

# 35
  • Мнения: 1 065
Добро утро на ранобудните.Dori,благодаря ти за почерпката,имам нужда.
Днес е малко по-хладно,а аз почивам и от рано съм се захванала  с newsm79 newsm28 wash hang 1dishes,че после ако напече не знам да не ме домързи.
Как е при вас-чувства ли се захлаждането?
Mari_anka,много се смях на картинките ,които си сложила за моите дечица,но като не давам по-точни данни...
Хубав и прохладен ден споделен с любими хора на всички мами и на кандидат-таткото newsm08

# 36
  • Мнения: 1 065
Съжалявам за тежката нощ.Често ли е така ,или сега от горещините ?

# 37
  • Мнения: 1 065
При мен се е получил някакъв смесен говор ,който прави впечатление и на двете места.
Но тук ,където живея са само местни или от околните села и трябва да мине сигурно едно поколение, за да ни приемат за едни от тях.Големи са еснафи!В началото това ме дразнеше но се свиква.

# 38
  • Мнения: 4 451
Gepard ти какво се спотайваш? hahaha

# 39
  • Мнения: 26
Преглеждам какво каде се е случило от снощи до сега.  Laughing

# 40
  • Мнения: 4 451
Преглеждай, преглеждай, че и нас да светнеш после. Mr. Green

# 41
  • под тепетата
  • Мнения: 9 332
Привет и от мен!
 Djily, и аз досега се потих в кухнята  Sad .Покрай тия жеги не бях пускала фурната и уж хладно днес, а вътре пак стана 40 градуса. За чистенето ще почакам до събота-неделя, че с тая компания отвънка(майсторите), просто е губене на време и нерви.
 А за говора, не мога да не се засмея,когато сестра ми каже в магазина,че иска сакче, а там я гледат  Shocked В Габрово така казват на найлоновите чантички.
 

# 42
  • Мнения: 4 451
Gepard, ще ти натежи главата от толкова много инфо, бе човек! Mr. Green
Момичета, и мен ме чака чистене. Абе, то хладно, хладно, ама на мен пак ми е жега. Crossing Arms

# 43
  • Мнения: 26
bilqna_69 аз защо останах с убеждението че си от Стамболийски. Или сестра ти живее отдавна в Габрово?

# 44
  • Мнения: 26
Аз чистенето го направих тази неделя в голямата жега. Пуснах си климатика и цял ден в къщи, че беше станала малка кочинка. Остана ми още амаааааа.  Wink Пусто време за нищо не стига.

Последна редакция: чт, 26 юли 2007, 13:45 от Gepard

Общи условия

Активация на акаунт