как се запознахте с вашите любими?

  • 2 200
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 622
Работехме на едно и също място и като ме видял и взел че се влюбил в мене  Mr. Green Беше доста настоятелен отначало, а и аз не успях дълго да се дърпам  Wink

# 16
  • Мнения: 525
Той беше войник (единствен) в поделението на баща си, а баба ми живее точно до поделението, където аз стоях през лятото. Един ден минавах от там и той ме заговори, уж оправяше колата си, беше се съблякъл до кръста с един готин ланец и така ме покани на среща. В уговорения час аз го чаках на пейката в двора ни, а той на пейката малко по-встрани. Висях, не само аз де повече от час и бясна излезнах с приятели. Така случайно в центъра се срещнахме, уж се разбрахме и така. Когато ме изпрати ме целуна някак таиствено и си тръгна, цяла нощ не съм спала. На следващият ден беше страхотно, и така до ден днешен.

# 17
  • Мнения: 262
Решавахме задачи  Rolling Eyes

Брат му и приятелката на брат му все ме канеха : "Айде , ела да пием по 1 ракия , айде де кога ще дойдеш да се видим?"

А аз : "Нееее , сега съм в сесия , не мога след 2 дена ми е висшата математика"

И брат му каза : "Охо , висша математика , това е специалността на брат ми "  Laughing

И така , отидох.Задачи не решавахме , но ракия пихме  Blush

После се почна Скайп , Кю : "Ела да пием по 1 " , "Изтеглил съм1 филм , искаш ли да дойдеш ?"
И 2 седмици след запознанството ни се предадох , 1 седмица след това заживяхме заедно.
Вече минаха 7 прекрасни месеца спокойно , романтично и безоблачно съжителство.

Пожелавам си още много по 7 , не месеца а години , все така да се обичаме и желаем , както го  желая и на всички вас мили мами   bouquet

 Heart Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 3 249
Работехме заедно. Не го познавах, само го бях виждала. Аз водех курсове по компютърна грамотност за безработни.

Един ден дойде и ми отмъкна няколко кабела от няколко компютъра, трябвали му спешно. Обеща да ги върне за курса на следващия ден, ама йок.

Трябваше да го търся, без да знам изобщо кой е.

Бях млада и зелена, ако сега някой дойде да ми отмъкне нещо от офиса, непременно ще го препитам и пребарам. Mr. Green

Ама тогава кой да мисли. После, докато се усетя, вече правехме секс в една кола на един тъмен паркинг поради липса на по-добър терен.

# 19
  • Мнения: 6 993
Нашто първо беше виртуална любов.
Беше единственият човек, който позна от къде идва никът ми. Неговият също много ме впечетли. Писах му мейл, защото беше изчезнал. Той ми отговори. Така 100 мейла за 20 дена. После среща. После сватба. Мда.

# 20
  • Мнения: 77
Той ми стана работодател....... Wink,после любовник и съквартирант,после съпруг и баща на детето ми....(.иии,евентуално и на бъдещите бебоци Laughing) Ей така от "шефа" се превърна в любовта на живота ми за някакви си 2-3седмици Mr. Green
И при мен така-след две години се оказах съпруга на шефа си  Peace Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 292
Запознах ме се по много тъжен повод.Наш общ приятел се самоуби. Weary
Аз бях приятелка на гаджето му а той негов.Покрай тази история се запознахме и започнахме да излизаме.

# 22
  • Мнения: 15
Като ви чета историите ми става едно такова мило...Желая ви все така да се обичате!!!
 newsm10

# 23
  • Мнения: 2 258
Запознахме се преди 9 години в една селска дискотека Mr. GreenВидях го,харесах го и беше мой Mr. Green Laughing

# 24
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Отидох да изкарам една магистратура, пък той се опитваше да завърши, погледите ни се срещнаха и останаха така до сега!!! Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 204
По жицата  badcomp

# 26
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Запознахме се на плажа на Смокиня.  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 399
Моя приятелка и гаджето й бяха на квартира при моичкия,а аз бях току-що завърнала се от Хамериката с амбици да заминавам пак...имах си продължение на договора и голям мерак за там,ноооооооооо реших ,че човекът си заслужава и засега не съм съжалила и за миг,че останах! Самото запознанство стана в кръчма - той ядеше салата от магданоз  ooooh! (това никога няма да го забравя!) ,а самата свалка 5 дни по-късно! След 5-6 мес живеехме заедно,а след още толкова вече бях бременна!

# 28
  • Мнения: 374
Нашто първо беше виртуална любов.
Беше единственият човек, който позна от къде идва никът ми. Неговият също много ме впечетли. Писах му мейл, защото беше изчезнал. Той ми отговори. Така 100 мейла за 20 дена. После среща. После сватба. Мда.
долу-горе същата работа
по разни чатове се запознахме....писма, мейли, телефони.....
определено не съм и очаквала да излезе нещо сериозно, щото къде е русе, къде е харманли ама то пък взе, че се получи
300 километра не се оказаха толкома вного все пак

# 29
  • Мнения: 603
А ние в една игрална зала. Аз крупие, той на кафе...
Нощни смени, приказки....

Общи условия

Активация на акаунт