Да се надявам ли?

  • 4 106
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17
Здравейте, момичета. Днес сутринта пак правих тест /даже два различни/ и на двата се показа бледа втора линия.Сега в 14 ч. съм записала час на доктор, ще ви пиша когато се върна.

# 16
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ами освен тихичко да ти кажеме честито   bouquet

# 17
  • Мнения: 17
Благодаря Ви за оптимизма, но нищо не се разбра.Доктора ме гледа на ехо-графа, имало нещо,но не може да каже дали е бременност, понеже съм с обърната матка, ме гледа и на вътрешния ехо-граф и пак нищо конкретно не каза.Нито "да" нито "не".Да отида след две седмици.За сега ще чакам.....
Късмет и успех на всички.


# 18
  • Мнения: 4 700
Ох, гадна работа. Това чакане ме убива и мен.

Айде стискам палци.  Hug

# 19
  • Мнения: 712
Дорис, имаш палци и от мен!  bouquet То, щом си я имаш чертичката, явно си бременна, тоя хормон не си циркулира така в тялото на жената  Wink Вепросът сега е да се задържи бременността и да се развива  Praynig Ще чакаме с теб  Hug

# 20
Дорис, имаш палци и от мен!  bouquet То, щом си я имаш чертичката, явно си бременна, тоя хормон не си циркулира така в тялото на жената  Wink Вепросът сега е да се задържи бременността и да се развива  Praynig Ще чакаме с теб  Hug
Hug

# 21
  • Мнения: 674
Дорис, имаш палци и от мен!  bouquet То, щом си я имаш чертичката, явно си бременна, тоя хормон не си циркулира така в тялото на жената  Wink Вепросът сега е да се задържи бременността и да се развива  Praynig Ще чакаме с теб  Hug

така е.и аз ти стискам силно палци  Hug

# 22
  • Мнения: 323
Дорис, имаш палци и от мен!  bouquet То, щом си я имаш чертичката, явно си бременна, тоя хормон не си циркулира така в тялото на жената  Wink Вепросът сега е да се задържи бременността и да се развива  Praynig Ще чакаме с теб  Hug
Hug
Peace

# 23
  • Мнения: 155
А дано се похвалиш! Сега бъди спокойна и вярвай в щастието което ще те сполети!  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 446
Дорис, звучиш ми като за тихичко честито. Но ако си скарана с чакането, можеш да си направиш кръвен тест.   bouquet

# 25
  • Видин
  • Мнения: 961
Дорис, звучиш ми като за тихичко честито. Но ако си скарана с чакането, можеш да си направиш кръвен тест.   bouquet
Да, така ще си сигурна и спокойна newsm10

# 26
Здравйте, момичета!   bouquet Аз съм нова тук и реших да се пиша и аз...
От месец януари правим бебе, но не става...Вторачила съм се в това да постигнем заветната цел и всеки следващ месец, когато ми дойде разочарованието става все по-голямо.
Гинеколожката ми ми каза, че съм прекалено стресирана, в резултат на което ми се е повишил пролактина и се е понижил прогестерона, което в комбинация означава, че бебчето няма да иска да се настани в мен... Cry
Но искам да кажа какво ми се случи сега и бих била благодарна някой да ми каже дали му се е случвало същото...Трябва да ми дойде на 03 август, но към 18-19 юли започна да ми става лошо, да ми се гади, да ми се вие свят и някои други подобни неразположения. Оплакванията ми продължаваха и дори на 20 (петък) се наложи да си тръгна от работа, защото ми се гадеше ужасно. На 23 юли (понеделник) си направих тест, който за моя огромна радост показа 2 чертички (Т-чертичката значително по-бледа, но все пак налице). Зарадвах се много, толкова го искахме! Реших да потвърдя след 4 дни и за огромно мое съжаление, тестът показа отрицателен резултат. След него направих още 2 теста през няколко часа и отново отрицателен. А симптомите все още ги има... newsm78
Някой има ли мнение? Благодаря предварително  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 712
Чакай сега, Мая, че твоята е много сложна... Колко дни ти е цикъла по принцип? Ако е около обичайните 27-30 дни, горе-долу по времето, когато казваш, че си имала "бременните" симтоми, би трябвало да си в овулация...  Shocked
Правила си тест за бременност, нали (не за овулация)? Ако е така е супер странно, как ти беше последния цикъл, нормално ли ти течеше? Нещо не се връзва...
Я най-добре си пусни един кръвен тест  Peace

# 28
  • Мнения: 3 453
Мая,
направи кръвен тест! Само така ще знаеш отговора.

Има нещо, което ме озадачава! Направила си тест 13 дни преди датата на очаквания цикъл и резултата е бил положителен?!?! Shocked
Да не си сгрешила датите нещо? Нали знаеш, че  имплантацията е 7-10 ден след оплождането, а едва 3-4 дни след това теста може да отчете бременност!
Кога ти е била овулацията? Колко дни ти е цикъла? Нещо не ми се връзва! newsm78

Повторих Роксан, ама така е, като бързам да поствам! ooooh!

# 29
  • Мнения: 4 700
Може да си била в овулация. Хормонът ЛХ, който е zавиШен по време на овулация е подобен на ЧХГ (хормонът на бременността) От опит ти каzвам, че когато си в овулация и тестът zа бременност е положителен, а когато си бременна и тестът zа овулация е положителен. Предполагам, че zа това е имало втрора бледа чертичка.

А гинеколожката какво ти каzа zа пролактинът? Той освен че е стресов хормон се  влияе и от други неЩа. Трябва да го вкараШ в норма и да раzбереШ ЗАЩО ти е бил повиШен. Не искам да те плаШа, но аz вече 10 години гълтам таблетки zаради него. При е мен малко сложно, само искам да кажа, че трябва да го следиШ.  Peace

А zа прогестеронът съШо трябва да вzемеШ мерки. Ако винаги ти е нисък zначи, че плодът не може да се имплантира и дори да е имало оплождане, плодът се иzхвърля с менструацията. И нали zнаеШ, че иzследване на прогестерон се прави 7 дни след ДОКАЗАНА овулация? Успех

Общи условия

Активация на акаунт